Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

haydaaa

zugu

Öne çıkan mesajlar

heh adamın cep telefonunu sızsa paticiğe hayatı kayar,bu arada banlendiğinden memnun olduğum çok az kişiden birisin,umarım öyle kalırsın,yok arkadaşımmış oymuş buynuş hedehödo,hadi gülüm.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

hatta Chemical'a aderini verin o adamın evini yaksın nasılsa chemical'da teşkilat tamam :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

bi fransız gastesi de şey demiş:
"ırak üç parçaya ayrılıcak.
1-normal
2-süper
3-kurşunsuz"
Sosyal ağlarda paylaş

Valla nefr in dediğini zaten yapıyorum...Bi daha benimle aynı bilgisayarı kullanmadı ilk bombalamadan sonra...ben de onu açıklamaya çallıştım zaten...
Telefon verme olayına gelince, bende telefonu yok.o kadar cesaretliyse kendisi verir zaten okur bunları şerefsiz...
Sosyal ağlarda paylaş

Açıkçası bazı şeyleri salladığını düşünüyorum bana pek inandırıcı gelmiyor neyse zaten sorun sende değilsede senin bi suçun yoktur aramızada tekrar hoşgeldin bu konuda burada kapansın umarım o şahıs bidaha buralara gelmez gelmemeside kendi için iyi olur.Sen sıkma canını bizdensin.[hline]Don't Panic
No Fırfır
This is Turkish Technology
Sosyal ağlarda paylaş

Aynı bilgisayarı kullandığını düşünerek banlemiştim seni, sonra kararsız kaldık, başka bir adminde değildi galiba diyor, bende emin olamadım. Kaldırdım banini ohtarnallın, onunla girebilirsin.

Aynı bilgisayar olup olmadığını görebiliyoruz evet, senin ipni de tabii ki görebiliyoruz. Ben yanlış bakmış veya önyargılı yaklaşmış olabilirim, neticede kaldırdım bani. Hata idiyse kusura bakma bu durumda, yanlış anlamışım.

Eh tekrar hoşgeldin, bu nickte dursun yine banlersem yeni üyelik açmana gerek kalmaz =P
Sosyal ağlarda paylaş

Ahan yine açıldı nickim...valla aslında bu nickin altına bazılarında yazdığı gibi yazılar koyabilirsiniz bence.Hani baba adayı falan yazıyo ya...buna da yörünge dolaşanı falan gibi(siz daha güzelini bulursunuz eminim)bi şey yapabilirsiniz :P 3 kez mi ne aldım geriye:)
Bu arda dediğim gibi ip'leri bile öğrenip verdim iki ip i de...bazen bilgisayarı tekrar kurduğumda falan değşebiliyo(ikinci ip) ama zaten bu nickle giriş yaptığım bütün ip'leri göreceğiniz için ben olup olmadığımı anlarsınız...
Tekrar teşekkür...[hline]...:::All of the things i have lost; I miss my mind the most:::...

[Bu mesaj OhtarNall tarafından 17 December 2003 19:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...