Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BonePART nerede?

chrounos

Öne çıkan mesajlar

BonePART anakartını bozdu Golda garantisi var diye goturdu bu arada evde kendi cabaları suresinde AMD sindedende bi 2 saniye duman cıktı , yane ne olacagı belirsiz evde deliriyo .
Evet deliriyorum su anda kro nosların evdeyim 3 gundur tv kitap uyku ucgeninde idp geliyorum 1200 sayfa kitap okudum evde ki kitap stoklarım cok kotu bi sekilde tukeniyo napcamı bilmez durumdayım. En erken bi hafta dediler 1 hafta sonra olmaz derlerse ucan kafa ile giricem o ayrı bi mesela. Evde 2 bi bilgisayarı olup yada laptop u olan su bonepoartı bi sevindiriyim diyen olursa mutlulukla kabul ederim.
goszlerinizden optum bu arada bi gittim server param parca olmus lol[hline]Opeth zamanında demişki,
I'm awaiting the sunrise
Gazing modestly through the coldest morning
Sosyal ağlarda paylaş

bu akşam gel bize benim eski bilgisayarı al git :-) 566 cel, cdromu filan yok ama işine yarar herhalde.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]

unity100, 15 December 2003 16:23 tarihinde demiş ki:
almanlarin turkiyeyi isgal etmesi icin 2 tumen yetiyordu. 2 tumen almanya icin hicbirsey degildi. zaten sinirimizda da mevcuttu bunlar yunanistan isgal edildiginden itibaren.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...