Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sapıtmıs Bu Mıllet

Llama

Öne çıkan mesajlar

yok ya yok valla delırcem sımdı kanallara bakarken bız evlenıyoruz dıye bır program var sımdı erkekler kızları secıyormıs sanırım ulen ne gerek var burda kızların hepsı super sankı mankenlık ajansından almıslar hepsını ulen bunlar bu programa cıkmadanda bır kıc sallasa 50 tane damat takılır peslerıne valla mıllet nasıl sohret olcagını sasırmıs yemın edıyom[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

ya sız nedıyorsunuz hanı halk oylaması halan ben bunlara msj atanalrın olcagına ınanmıyordum bır tane arkadasın bırı atıp dırıyormus bayhana hele gecenelrde bırıncı olmus kız bır anlatıyor dedım kıyamet kopsa boyle alevlı anlatmaz valla[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 15 December 2003 13:50 tarihinde demiş ki:
ya sız nedıyorsunuz hanı halk oylaması halan ben bunlara msj atanalrın olcagına ınanmıyordum bır tane arkadasın bırı atıp dırıyormus bayhana hele gecenelrde bırıncı olmus kız bır anlatıyor dedım kıyamet kopsa boyle alevlı anlatmaz valla[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault

Onu bırak bizim bi ark var heyecanla yazı yazdığında hiçbir şey anlaşılmaz. :)
Olm ne yazdığını anlayamadım valla.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut sana katılıyorum ota boka program yapıyorlar ne görseler özenip yapıyorlar isim buluyorlar boşa gitmesin diye dizi çekiyorlar son derece nefret ederim kanal de ateve şoov sıtaar gibi kanallardan aylardır türk kanalı izlemiyorum ya reklam oluyo yada salak bi türk dizisi yada programı. Hiç oynatmazlarki adam gibi film bi film oynatcaklar bide ALLAH ALAAAAAAH 5 TANE REKLAM SOKARLAR DOT KADAR FİLME HERBİRİ 10 DK 1 SAAT REKLAM İZLERSİN
Bütün türk kanalları kapansa üzülmem digitürk de movie max izlerim reklamı 5dk film arasında filmi böle diye bişi yok tuvaletin varsa reklamda yok tutuyon:)[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

Kablonete 100000 volt vericeksin bütün televizyonlar gööççek digitürk izlicende internette gider geyiğini yapamayız:([hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 15 December 2003 14:45 tarihinde demiş ki:
Birde neden sadece eski Türk filmlerinde küfürler düüüütleniyor. Herhangi bi yabancı filmde en ufak bir sansür yok ve çok daha ağır küfürler kullanılıyor.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

Türkler küfür ettimi ayıp mantığı var heh.
Yabancılara serbest nası olsa Seslendirme lol.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Chemical, 15 December 2003 15:12 tarihinde demiş ki:
Kablonete 100000 volt vericeksin bütün televizyonlar gööççek digitürk izlicende internette gider geyiğini yapamayız:([hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"

tam sana yakışan bi cümle...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...