Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadınları Anlamak Zor

binyuz

Öne çıkan mesajlar

said:
SadButcher, 02 December 2003 21:27 tarihinde demiş ki:
said:
unity100, 02 December 2003 21:23 tarihinde demiş ki:
kadin kismisi tanricaysa erkek kismisi da tanridir.[hline]

Eheh yok hiç heveslenme yok bi ilginç yanımız birbirimize benziyoruz ayrıntılarımız farklı sadece[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 02 December 2003 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]

hayir cok fazla ilginc yanimiz var. gercekten erkek tanri kadin da tanricadir.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 December 2003 21:22 tarihinde demiş ki:
Olay niye kolay elde etme edilme meselesine gelip dayanıyor ben esas onu hiç anlamıyorum. Birisinden hoşlanıyorsan hoşlanıyorsundur, aşıksan aşıksındır veya tam tersi sevmiyorsan sevmiyorsundur. Yani bunun senin ona ulaşabilme derecen veya zorluk faktörü ile alakası olmaması lazım. Benim herhalde birisinde en son dikkat ettiğim şey ona ne derece kolay ulaşıp ulaşmadığımdır hatta tam tersi. Ayrıca güzel bir laf vardır, fazla naz aşık usandırır diye :-)

İşte yeni bir tartışma geliyor.. :)
Kolay elde edilen şeylerin değeri olmaz.. Kaldırım dibinden kopardığın bir çiçek mi daha kıymetlidir yoksa binbir ilgiyle büyüttüğün çiçek mi? Örnekler çoğaltılabilir.. Fazla naz aşık usandırır'ın bunla ne ilgisi var onu anlamıyorum..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
herkes gral biz lamer.. gralsınız valla!
Sosyal ağlarda paylaş

İyide önemli olan o çiçekte senin ne gördüğündür. Mesela sen o çiçekte doğayı görüyorsan, onunla nefes alıp onunla veriyorsan, yaşamın ta kendisini görüyorsan ve onu ellerin arasında tutmak sana inanlımaz bir haz veriyorsa onun ilk başta kaldırımda mı yoksa bir çiçek tarlasında mı olduğunun hiç bir önemi yoktur. Onu ellerinle aldıktan sonra zaten her şeyden sakınarak büyütürsün üstüne titrersin ama zaten bizim konumuzda onu eline alana kadar ki süreç değil mi :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer sonuçta senin gözünde aynı evse 50 milyarlık olan doğru seçimdir, buna mukabil 50 trilyonluk ev ise yanlış seçimdir. Durum bu kadar basit, önemli olan ona başkalarının değil senin ne değer biçtiğindir.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
İyide önemli olan o çiçekte senin ne gördüğündür. Mesela sen o çiçekte doğayı görüyorsan, onunla nefes alıp onunla veriyorsan, yaşamın ta kendisini görüyorsan ve onu ellerin arasında tutmak sana inanlımaz bir haz veriyorsa onun ilk başta kaldırımda mı yoksa bir çiçek tarlasında mı olduğunun hiç bir önemi yoktur. Onu ellerinle aldıktan sonra zaten her şeyden sakınarak büyütürsün üstüne titrersin ama zaten bizim konumuzda onu eline alana kadar ki süreç değil mi :-)

Dediklerin doğru ama rahatça söylüyorum ki 'bir şeyin nadirliği onun kıymetini arttırır.' Bunu herşeyde düşünüp doğruluğunu görebilirsin.. Yakışıklı bir erkek gördüğünde dayanayıp yelkenleri suya indiren binlerce kız var ve onlardan hayır gelmez.. Senin belirttiklerin ilerde tanıdıktan sonra olur ama her kıza şans verip onu tanımaya kimin vakti vardır. Huyum bu-çoğu kişi gibi- kolay elde edilen şeyi is-te-mi-yo-rum..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
Sosyal ağlarda paylaş

Aşk size anlık hisler verecekse bu duygu uğruna kimse harcanmamalı diye düşünüyorum. Aşk saman alevi gibidir derler ama alevi ne kadar besleyeceğiniz de önemli. Sürekli beslemek de sizin elinizde.

Bir kıvılcım için bu kadar tantanaya ve kırılan kalplerin olmasına karşıyım ben...

[Bu mesaj Mino tarafından 02 December 2003 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 December 2003 21:46 tarihinde demiş ki:
Eğer sonuçta senin gözünde aynı evse 50 milyarlık olan doğru seçimdir, buna mukabil 50 trilyonluk ev ise yanlış seçimdir. Durum bu kadar basit, önemli olan ona başkalarının değil senin ne değer biçtiğindir.

Hmm.. İşte bunu anlatamıyoruz sana bahsettiğim kızları tanımıyorum ben aynısını evlere yorarsan..
Üstünde Beni Al yazan 50Milyarlık evi mi seçersin yoksa 50Trilyonluk olanı mı? Dürüstçe kendine cevapla bu soruyu..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mino, 02 December 2003 21:54 tarihinde demiş ki:
Aşk size anlık hisler verecekse bu duygu uğruna kimse harcanmamalı diye düşünüyorum. Aşk saman alevi gibidir derler ama alevi ne kadar besleyeceğiniz de önemli. Sürekli beslemek de sizin elinizde.

Bir kıvılcım için bu kadar tantanaya ve kırılan kalplerin olmasına karşıyım ben...

[Bu mesaj Mino tarafından 02 December 2003 21:59 tarihinde değiştirilmiştir]

bunu söyleyen bir insanı ben de kardeşim ilan ediyorum[hline]Kenderleme, 27 Kasım 2003 17:01 tarihinde demiş ki:
"adam tehlikeli yaa!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
ilk başta kaldırımda mı yoksa bir çiçek tarlasında mı olduğunun hiç bir önemi yoktur.

vardiiiir vardiiir. kaldirimdan tam cicegi alirken hemen yoldan soyle bilmemkacbin beygirlik essek kadar aniran motoruyla okuz gibi bi kamyon gecip TORAOAAAAARRRRRRRRR diye beyin zarlarini hoplatip ortaligi CO ya bogdu mu ne cicek seni ne sen cicegi......[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

geçn gün ingilizcede bi yazı okuyoduk şöle bişiy geçti bnm de çok hoşuma gitti
" find the value for n such that n plus everything in your life makes you feel all right. What is n? solve for n"

bn de diyorum ki mutlu olmak çok zor bu durumda ama n=aşk
ideal için de aşk>n>saygı[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.

[Bu mesaj blademaster tarafından 02 December 2003 22:14 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ııh,sanmam sturm.karşındaki insanları anlayrak daha mutlu olursun,bazen seni anlayan birinin ne kadar değerli olduğunu düşündüğün olmuyormu?bence 2 tarafta birbirini daha iyi anlasa iki taraf içinde daha iyi olurdu.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 02 December 2003 22:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blademaster, 02 December 2003 22:13 tarihinde demiş ki:
geçn gün ingilizcede bi yazı okuyoduk şöle bişiy geçti bnm de çok hoşuma gitti
" find the value for n such that n plus everything in your life makes you feel all right. What is n? solve for n"

bn de diyorum ki mutlu olmak çok zor bu durumda ama n=aşk
ideal için de aşk>n>saygı.

simdi bu denklemde sartlar acik belirtilmemis. n plus everthing in your life makes you happy ise, everything in your lifenin ya da bunun icerisindeki hangi ve kac tane ogenin toplaminin makes you happy yapip yapmadigini onceden belirtmesi lazim. eger yapiyorsa, o zaman n in eklenmesi bir mana tasimayabilir. yapmiyorsa ancak n bir mana kazanir. eger tasimazsa n 0 dir, ya da diger degiskenlerin toplamiyla kiyaslanmayacak derecede kucuk bir sayidir, hatta belki de eksidir, ama eger tasiyorsa o zaman da buyuk bir sayidir, ya da diger degiskenlerin toplamina gore buyuk bir sayidir. burada skalanin arti tarafinin mutluluk oldugunu ve dogru oranda arttigini varsaydik.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

ben yine idda ediyorum,yukarıdaki özelliklerin hepsini taşıyan:konuşabileceğim,beni anlayan(en azından çoğu zaman),sarılabileceğim,birşeyler paylaşabileceğim,biraz beni anlayan,benimde anladağım bir sefgilim olsa dünyanın en mutlu selim kişisi olurdum,o özelliklere zamanla alışacağıma eminim,zaten bende mükemmel değilimki.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 02 December 2003 22:21 tarihinde demiş ki:simdi bu denklemde sartlar acik belirtilmemis. n plus everthing in your life makes you happy ise, everything in your lifenin ya da bunun icerisindeki hangi ve kac tane ogenin toplaminin makes you happy yapip yapmadigini onceden belirtmesi lazim. eger yapiyorsa, o zaman n in eklenmesi bir mana tasimayabilir. yapmiyorsa ancak n bir mana kazanir. eger tasimazsa n 0 dir, ya da diger degiskenlerin toplamiyla kiyaslanmayacak derecede kucuk bir sayidir, hatta belki de eksidir, ama eger tasiyorsa o zaman da buyuk bir sayidir, ya da diger degiskenlerin toplamina gore buyuk bir sayidir. burada skalanin arti tarafinin mutluluk oldugunu ve dogru oranda arttigini varsaydik.

Bu kadar uzatıcak ne var anlamadım..
" find the value for n such that n plus everything in your life makes you feel all right.
Anlatılmak istenen.. [/i]n[/i]'siz hayattan keyif alamıyorsan ya da n'le herşey güzel oluyorsa...[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 02 December 2003 22:27 tarihinde demiş ki:
Bu kadar uzatıcak ne var anlamadım..
" find the value for n such that n plus everything in your life makes you feel all right.
Anlatılmak istenen.. [/i]n[/i]'siz hayattan keyif alamıyorsan ya da n'le herşey güzel oluyorsa...

find the value for n such that - bu cumlede islemin oncesindeki durumla ilgili bir belirtme yok. bu durumda halihazirda denklemin n siz hali mutlu ediyor olabilir. soru eksik yazilmis iptal edilsin.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Türk diline uyarlarsan..
''Aklından bir n tut öyle ki n ile herşey güzel olsun -n'siz hiçbirşeyin tadı olmasın-.n nedir?n'i bulun?'' Herhalde bir matematikçinin romantik anına geldi.. :)[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
Sosyal ağlarda paylaş

Kadınlarla erkekler arasında bır cekısme olamaz cunku her ıkı tarafın bırbırıne ıhtıyacı vardır ama....
Zeka konusu bıraz saıbelıdır cunku baktıgınız zaman sımdıye kadar gelmıs gecmıs butun bılımsel olan olmayan bulusların 9999/10000 i erkekler tarafından gerceklestırılmıstır.Bunu kendınız bır dusunun elektrıkten ampule,motordan nıtroglıserıne,tıptan motorıze tasıtlara kadar mılyonlarca bulus(ayrıca kesıf) erkekler tarafından yapılmıstır.Eh sımdı soyle denebılır 'kadınlar yıllar boyunca ezılmıstır ıkıncı sırada yer almıstır bu yuzden lölö lölö lölö....' buda dogrudur ınsanoglu acımasızdır genede bu son 100 yılın ıcınde bıle yeterlı ımkanlara sahıptı hatun kısmı :) Erkek beynının kadınlardan bı kac yuz gram fazla oldugunu hepımız bılıyoruz ama bıze dedıklerı bunun zekayı etkılemedıgı,aslında buda tam olarak dogru degıldır cunku dusunun soyle denseydı 'erkek beynı kadınlarınkınden daha gelısmıstır daha zekıdır' dıye o zaman nasıl bır kaos yasanırdı,kadın-erkek arasında genel bır gerılım bas gosterırdı.
Tabı olayın bırde dıger yonu varkı o da sudur;Ema abla gıbı bırı cıkıp kadın erkek buyuk kucuk zencı beyaz demeden herkesı banlayabılır ve kımsede buna bırsey dıyemez :D Kımde boyle bır guc vardır sadece bır kadında :)
Ha bıde,
Her basarılı erkegın arkasında bır kadın vardır derler...[hline]Magic.Yes,I know you think you know what it is,and how it works.You don't.You are an ignored fool,just like all the others.

Khelben 'Blackstaff' Arunsun
Sosyal ağlarda paylaş

direkt cevirince, ya da bir universite ya da universite sinav sorusu olarak alirsak, soru eksik oldugu icin iptal istemi yapilsa basarili olur. cunku soruda sorulan herseyin cukka olacagi durumda n in degeri. ama denklemin n siz halinin nasil olacagi onceden belirtilmedigi icin, ve burada n in bu denklemi degerli kildigi gibi bir imaj verildigi icin eksik bilgi verilmis trik soru olur, gecersiz olur.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...