Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kadınları Anlamak Zor

binyuz

Öne çıkan mesajlar

said:
Salo, 01 December 2003 13:27 tarihinde demiş ki:
bu onların düşük zekalarından kaynaklanıyor dostum.

öyle mi einstein?

o zaman size şöyle bir şey söyleyeyim ben:
o düşük zekalı yaratıkların peşinden koşturup, haklarında günde 763 tane thread açan sizler ne kadar akıllısınız acaba?

mesela komik bir teorem olarak, osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoksa eğer, acaba gerizekalıların saçının teli için darma duman olan yüce erkek ırkının zekası hakkında ne demeliyiz?

ya da şöyle soralım:
insanları "insan" olarak değerlendirmeye yanaşmayıp kadın erkek diye kategorize ederken yanlışlara düşen insanları insan olarak değerlendirmez de, at gözlüklü cahiller olduklarını düşünürsek, ilahi adalet zedelenir mi yoksa yerini mi bulur?

başka bir soru şu olabilir:
henüz 17. mesajını atmış bir user en az 1/17 oranında saçmalıyorsa (daha fazla da olabilir tabi, diğerlerine henüz bakmadım), işin kötüsü sitenin en eli maşalı adminlerinden biri de o düşük zekalı olmakla itham ettiği ırka mensupsa, acaba bu userın bu sitede var olabilme şansını hesaplayabilmek için nasıl bir zekaya sahip olmak gerekir?

önemli soru:
ne söylediğini ve nerede olduğunu zannediyorsun bi açıklayabilir misin?

kaave değil burası, eksik etek muhabbeti yapıp kredi toplanacak yer de değil, dostum ayağı yapıp sçma sapan düşüncelerine yandaş bulacağın yer hiç değil.

son soru:
elimde seni banlamak için "hakaret" gibi bir sebep oluşmuş sayılır mı dersin yoksa daha fazla bikbiklenip daha şatafatlı şekilde gitmek mi istersin?
*!burnundan solur*
Sosyal ağlarda paylaş

içimden demiştim bu adama oturaklı bir cevap gelir emadan die gelmiş bile zaten

bu arada ben sapl1k forever demişmiydim :)[hline]S.E.N.K.O.: Sucuk Ekmek Ne Kadar Oldu
bu mesaj bitmiştir lüften sıradaki mesaja geçiniz.Ayrıca bu msj okunduktan 10 yıl sonra kendini doğal şekillerde toprağa dönüştürüp imha edecektir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 01 December 2003 22:38 tarihinde demiş ki:
said:

öyle mi einstein?

o zaman size şöyle bir şey söyleyeyim ben:
o düşük zekalı yaratıkların peşinden koşturup, haklarında günde 763 tane thread açan sizler ne kadar akıllısınız acaba?

mesela komik bir teorem olarak, osuruğa gülenin osuruk kadar aklı yoksa eğer, acaba gerizekalıların saçının teli için darma duman olan yüce erkek ırkının zekası hakkında ne demeliyiz?
....

Senin yaptığının o adamın yaptığından farkı nedir? Gayet güzel yazmışsın.. Ama erkekler için yaptığın genelleme bir erkek olarak pek hoşuma gitmedi.. Salo adlı kişinin yazdığı ile senin yazdığın yazı arasında kıyaslama yapmanı bekliyorum.. Otobüste yanıma oturup muhabbet etmeye çalışan çok kız oldu ama ben bütün kadınlara mal etmiyorum bu çirkinliği sadece o kızlardan iğreniyorum.. Bilmem anlatabildim mi?[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
herkes gral biz lamer.. gralsınız valla!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kalhiae, 02 December 2003 20:15 tarihinde demiş ki:
said:
...o zaman....

Senin yaptığının o adamın yaptığından farkı nedir?

farkı yoktur.
yazı "o zaman" diye başlamaktadır.
"aynı mantığa göre" anlamını taşır.
tövbe estafırıldak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fedaykin, 02 December 2003 20:45 tarihinde demiş ki:
Bunun nesi çirkinlik anlamadım yani birisinin seninle konuşması?

Hmm.. Benim hatam ; tam açıklayamamışım.. Benimle konuşan bayanların çoğu -eminim benden önce de bir sürü kişiye asıldılar bu şekilde- aynı niyetle konuştu bugüne kadar.. Laf hep aynı yere geldi ve herkesin içinde bana asılınması hiç mi hiç hoşuma gitmiyor. Bir defasında kız indikten sonra önden bir hanzo dönüp 'Ne kadar şanslısın ha?' deyip güldü mü böğürdü mü anlamadım.. Bunlar güzel şeyler değil. Bence 'Kolay elde edilen şeyler çok anlamsız' oluyor..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
Sosyal ağlarda paylaş

Kadınları anlamak zor... Çünkü erkeksiniz. Eğer erkeklere bu kadar yakın ilişki kurmak isteseydiniz erkekleri anlamak zor derdiniz. Çünkü sorun kadınlarda değil! İnsanlarda!. İnsanlar renk renk... Ruhları el yapımı gümüş takılar gibi. Bir tanesinin aynısını bulamazsınız. Kıvrımları farklılıklar gösterir. Ve siz insanların ruhunu okuyamazsınız. İnsanlar ise bu yüzden yalan söylerler, saklarlar. Bu yüzden onların içlerini okumaya çalışınca bocalarsınız, anlayamazsınız.[hline]Kenderleme, 27 Kasım 2003 17:01 tarihinde demiş ki:
"adam tehlikeli yaa!"
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 02 December 2003 20:48 tarihinde demiş ki:
farkı yoktur.
tövbe estafırıldak...

Burdan bakılınca öyle görünmüyor ama dürüstlüğüne inanıyorum ayrıca bir laf vardır 'Onun sözüne karşılık senin sözün' diye.. Hemen celallenme bir dahaki sefere ve 'erkek ırkı' gibi genelleme veya genellemeye benzer şeylerin kimi insanları üzebileceğini hatırla..
imzamda dediğim gibi.. ;)[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç

[Bu mesaj Kalhiae tarafından 02 December 2003 21:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 02 December 2003 21:01 tarihinde demiş ki:
Kadınları anlamak zor... Çünkü erkeksiniz. Eğer erkeklere bu kadar yakın ilişki kurmak isteseydiniz erkekleri anlamak zor derdiniz. Çünkü sorun kadınlarda değil! İnsanlarda!. İnsanlar renk renk... Ruhları el yapımı gümüş takılar gibi. Bir tanesinin aynısını bulamazsınız. Kıvrımları farklılıklar gösterir. Ve siz insanların ruhunu okuyamazsınız. İnsanlar ise bu yüzden yalan söylerler, saklarlar. Bu yüzden onların içlerini okumaya çalışınca bocalarsınız, anlayamazsınız.

İşte bunun hep farkındaydım.. 100% katılıyorum..[hline]ilk o vardı..
kalhiae koç
Sosyal ağlarda paylaş

said:
said:

öyle mi einstein?

ehehehehe amerikan filmi gibi olmus burasi[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Olay niye kolay elde etme edilme meselesine gelip dayanıyor ben esas onu hiç anlamıyorum. Birisinden hoşlanıyorsan hoşlanıyorsundur, aşıksan aşıksındır veya tam tersi sevmiyorsan sevmiyorsundur. Yani bunun senin ona ulaşabilme derecen veya zorluk faktörü ile alakası olmaması lazım. Benim herhalde birisinde en son dikkat ettiğim şey ona ne derece kolay ulaşıp ulaşmadığımdır hatta tam tersi. Ayrıca güzel bir laf vardır, fazla naz aşık usandırır diye :-)[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 02 December 2003 20:48 tarihinde demiş ki:
farkı yoktur.
tövbe estafırıldak...

e ama harbiden de sen de o adamin o zaman yaptigi gibi o zaman yapmissin dumduz ? o zaman senin de kendini banlaman lazim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
metboy, 02 December 2003 20:50 tarihinde demiş ki:
e bende her genelleme yanlıştır diyim yine.

Bütün genellemeler yanlış diyerek yaptığın genelleme de yanlış olur o zaman. Buna göre bütün genellemeler yanlış olmaz. Ama bu bazılarının yanlış olmayacağı anlamına gelmez...[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

Beim kafamda 2 yol var..
1-) YA kadınlar çok basit düşünen varlıklar..
2-) Ya da o kadar zeki ve karmaşık düşünüyorlarda biz o kadar zekice düşünme yetisine sahip olmadığımız için onları basit görüyoruz.
Sizce hangisi doğru..
Ama kesinlikle eşit yaratılmadıklarıda bir gerçek..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 02 December 2003 21:25 tarihinde demiş ki:
Bütün genellemeler yanlış diyerek yaptığın genelleme de yanlış olur o zaman. Buna göre bütün genellemeler yanlış olmaz. Ama bu bazılarının yanlış olmayacağı anlamına gelmez...

e taam bende paradoks çıkartıp ortalığı karıştırayım demiştim hehe :P[hline]I wish you were rain, then i could go out and drown myself in you!

[Bu mesaj metboy tarafından 02 December 2003 21:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
unity100, 02 December 2003 21:23 tarihinde demiş ki:
kadin kismisi tanricaysa erkek kismisi da tanridir.[hline]

Eheh yok hiç heveslenme yok bi ilginç yanımız birbirimize benziyoruz ayrıntılarımız farklı sadece[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 02 December 2003 21:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...