Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kayak severler: christmasta uludağ gezisi!

melun

Öne çıkan mesajlar

24-28 arası X-mas oluyor. Türklerin de bu tarihe özel bir adları yok.
Yani adam doğru yazmış, uğraşmayın.
ayrıca böyle bir thread vardı zaten konu dışında...[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

"kırismıs"
şimdi herkes mutlu oldu mu? neden herkes eleştiricek bişey bulmak için kıçını yırtıyo ?! tatilin hangi tarihler arasında olduğunu bilen ve geziyle ilgilenenlerin yanıtlaması amaçlı bi konuydu bu. herneyse. . . bu tatil için başka bi isim bilen benimle paylaşırsa memnun olurum. herkes bu kelimeye takılıp kalmış ama gerçekten yanlış yazılan bişeye hiç dikkat etmemiş nedense: "kayak severler" bileşik yazılmalıydı.
ayrıca ben kızım.
Sosyal ağlarda paylaş

benim bildiğim noel deriz biz o vakte. christmas diyen kimse çıkmazdı eskiden, ingilizce bilenler artınca bu durum oluştu. her yıl ille ki bir tartışması oluyor, sıkıldık artık.. :)

noel hangi tatil vaktine denk geliyor da böyle bir organizasyon düzenlenmiş anlayamadım fakat..[hline]Sade bir forum için imzalara hayır!
Sosyal ağlarda paylaş

ben geliyorum muahuah okulda sınıfca gidiyoruz 3 gunduz 2 gece her sye dahil ayaoglu 225 milyon. 15 milyona da sınırsız teleferik imkanı var. 75 e de kayaklari kapatirsam ooh keyfime diyecek olmaz. gelen paticiklilerle irtibata gecelim icq : 144812348

yalnızlık cekmeyelim orda yaw :P[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
We Are The Ones Who Are Saps
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

grand yazıcı ya da ağaoğlu sanırım en iyi imkanı verenler. biri 210milyondu ama teleferik (ismi başka bişiydi ama unuttum) + kayak kiralama dahil. üstelik baba pistlerin yanıymış hemen oraya alıolarmış seni.( hiç gitmedim broşürde okudum)
senin bahsettiğin şey de böyle mi?
biraz daha detaylı anlatırsan sevinirim.[hline][i]
qu est ce que c'est:viande
Sosyal ağlarda paylaş

aslında en can alıcı soruyu yukarlarda birisi sormuş; kar var mıdır diyerekten. Kar olmasada ben Uludağ pistlerinde yapay buzlandırma karlandırma sistemi kurdular diye okumuştum bir yerlerde, yapay kar ve alttan sürekli soğutma ile dağın kayılabilir kalması sağlanıyormuş, tabi masraf vs sini bilmiyorum. Gerçekten var mıdır bu sistem yoksa planlanıyor muydu onuda hatırlamıyorum...[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

Wulfgar ya senle temasa gecelim konusuruz gorusuruz orda :P Arkadaslar buraya gelenler isimlerini yazsınlar da irtibata gecelim.

Kar a gelince kar makineleri var dogru mis gibi de kayılıyor. Baba pistler filan farketmez zaten meydana inen yokus isi bitirio duz inersen hoplayıp zıplıyosun tepelerden. Ooh Wulfgar bide karda pirzola yaparken Frp oynariz :P

Simdi soyle Benim okul Sakıp Sabancı A.L. bizim okuldan 40 kadar kisi gelio kisi bası 225 Ayaoglu hersey dahil. Ancak kayak kiralaama ve teleferik ve telesiyej paralı. 15m sınırsız teleferik/siyej. Bu arada son kayak fiyatlarını bilen var mı . Ancak neydi o kayaklarin ismi ya....bole ortasi ince uclar kalın. of unuttum iste ismini ondan iste. board la kayak fiaytlarını bilen varsa solesin.ç[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

mel'un evet isme şimdi dikkat ettim kavunu ve şapkayı anımsatıyor bana heh.

Valla uludağda ki süper dediğiniz pistler kaç dk sürüyor aşağı kayınca 10dk mı?

Ben geçen kış Romanya da kaydım ilk gün 1.15 dk ikinci gün 1.10 dk sonra 1 saat sonrada 45-50 dk da kaymaya başladık hiç durmadan inince. O kadar uzun ve dolanma şansın olan bir pistti durun romanya nın en yüksek dağlarından biri braşovdayız piano braşov sanrım. Aşağıda dağ gibi gözüken şey aslında normal yer seviyesinde yükselen bir tepe gibi kalıyor, o uçsuz düzlük ise Romanya'nın başka tarafları. Kay kay bitmiyordu haliyle, teleferikle çıkış 15-20 dk sürüyordu. Yeşilli olan benim :)
Tanımanız zor biraz .

[Bu mesaj mexinth tarafından 17 November 2003 23:44 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

razor ben herhalge geçen seneki ekiple gideceğim kayağa o Romanya daki pistlerden sonra Uludağın en acımasız pisti bile kesmeyebilir. İlk gün ağırlığımı öne vermekten çekinmemi sağlayacak kadar dikti yahu ama acayip kondisyon kazandırıyor bu kayak, hem rakım yüksek, her hareketle sarfedilen efor yüksek.

Tavsiyem öğrenciler için romanya fiyatlarını araştırmanız belki 250 milyon gibi bu tarz bir tatil içn uvuz bir fiyata gitmezsniz ama adam gibi kayarsınız.[hline]sonunda yeniledim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 18 November 2003 01:06 tarihinde demiş ki:
Ya ben de kayağa çok sık gitmek istiorm bu sezon ama kendime bir partner bulmam lazım.. Böyle ha diyince benimle kayağa gelicek biri olması gerekiyor.. Kayak tecrübesi de fazla olmalı ki, safariydi 8'di cartdı curtdu takılabilelim.. Var mı aranızda öle birileri?[hline]K1cK S0m3 4sS W1tH a L4rg3 Tr0uT productions brought to you by
RazorJimmy @ ICQ# 12858821

ben :P saka bi yana bayadır kayıyom uludagda kartal kaya da romanya bulgaristan da kaymak icin bulundum. ama razorcum ben kar diyince aklına 2 sey gelenlerdenim:

1.Okul tatili
2.Kayak yapmak

dolayısıyle orda senden cok ben hadi kayaga derim , ki zaten bi basladım mı ogle ile aksam uzeri ara veririm.[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...