Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Albüm veya Grup tavsiyesi lazım

Bone

Öne çıkan mesajlar

Gece gündüz
Blind Guardian - Somewhere Far Beyond
Şebnem Ferah - Kadın
Demir Demirkan - Dünya Benim
Nightwish - Wishmaster

dinleyebiliyorum ve hiç sıkılmıyorum.
Özellikle Nightwishin, Şebnem Ferah ve Blind Guardian arası tarzını çok sevdim. Wishmaster albümü gerçekten güzel.

Blind Guardian'ın ve Şebnem Ferah'ın diğer albümlerini de dinliyebiliyorum, ama belli bir süreden sonra sıkılıyorum..

Özellikle Nightwish albümü tarzında, o hissi verebilecek bildiğiniz hangi albümler var?

Bir de yukardaki albümleri seven birisine tavsiye edebileceğiniz ne gibi albüm ve gruplar var?[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

sevebileceğim albümlerini de söylesene..

mesela lacuna coil'in bir şarkısını dinlemiştim de o kadar hoşuıma gitmemişti[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

Olayı biraz bozayim :)
Bana gore saalam bi kac album..

Kent Ozanları 1 (Cıktıında 2 si)
Gitarın ASİ Çocukları
Yavuz Çetin - İlk
Yavuz Çetin - Satılık[hline]Imzam = Ernesto Guevara de la Serna
IcQ UiN = 488945
E - MaiL = [email protected]
NøT= *immune to terlik shield sahibidir*

[Bu mesaj Sypro tarafından 10 December 2003 16:19 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nightwishin 2 albümü daha var bende orjinal.
onları wishmaster kadar sevemedim..
ama dinliyorum arasıra..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Bak pek alakası yok senin dinlediklerinle (!) ama Papa Roach ' un Infest albümünü dinle derim dinlemediysen
albümdeki en manyak parça olarak ta Between angels and insects ' i tavsiye ederim[hline]This can't last forever Time won't make things better
I feel so alone Can't help myself And no one knows If this is worthless
Tell me...So!!
Sosyal ağlarda paylaş

"Bir de yukardaki albümleri seven birisine tavsiye edebileceğiniz ne gibi albüm ve gruplar var?"

Ya tahmin ettiğim kadarıyla sen Empyrium dinlesen seversin. Where at night the wood grouse plays albümüni indiriver. Katatonia dinlersin. A Darkness Coming'in olduğu albümü indir. Blind Guardian tarzı demişsin, eh Iced Earth de dinlersin sen. The Dark Saga II'yi indir. Hazır elin deymişken The Dark Saga I'i de indir.

Ne hazin bir olaydır ki Empyrium da Iced Earth de daalmışlardır... Yastayız.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
songlessbird, 12 December 2003 00:24 tarihinde demiş ki:
dream theater - scenes from a memory
bu müzik sana hayatın boyunca yeter

valla ööle..hatta dream theater-fatal tragedy şarkısını dinle ordaki solo sana en az 1-2 yıl yeter:D[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

said:
riglous, 12 December 2003 01:45 tarihinde demiş ki:
The Dark Saga II'yi indir. Hazır elin deymişken The Dark Saga I'i de indir.

Dark Saga, Dark Sagadir II'si I'i yoktur[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...