Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Garip hastalıklarınız, takıntılarınız

Bone

Öne çıkan mesajlar

Belki hiç o tip kızları görmedim, ya da sevdiğim kızlar hiç o tip olmadı..
Ama uzun zamandır acayip kızlara karşı bir hayranlığım vardı..

Ortaokul, lise civarı, fitnessçi kaslı kızlara karşı bir hastalığım oldu.

Şimdi de necrogirl'lere karşı bir hastalık çıktı.
Mesela Evanescence'ten Amy Lee, Extreme Ghost Busters'dan Kylie, Beetle Juice'dan o küçük kız...
Metalci gençlik gibi boynuna koluna zincirli kolyeler, piercingler takan bir tarz değil. Ama yine de ruhu, giysileri, saçı siyah ve akıllı görünen bir tarz insanlar.

Dediğim gibi belki hiç karşılaşamam o tip kızlarla. Hoşlandığım kızlar da hiç o tip olmadı..

Ama takıntı işte, bir nevi hastalık..

Acaba sizin de bu tip takıntılarınız oldu mu?

Temizlik, titizlik takıntıları değil benim sorduğum, böyle sıradışı takıntılar..[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

Falla ben en son Crissy,Devon,Tera Patrick gibi bi kısım insanın yakından tanıdığı bazılarının ise adını bile yeni duyduğu tiplere hasta oldum ama ilk ay telefon faturasa 150 milyon ve internet 110 milyon olunca vazgeçtim böyle bir sevdadan zaten onlarla ilgili yeterli belgeye de ulaştım :) puahaha biraz fazla sapıkça oldu ama neyse idare etçeniz artık.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

ha bir ara da her gördüğüm anahtarlığı alıp koleksiyon yapma takıntım vardı da neyse çabuk geçti o...[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
"SATILIK MINIGUN ARANIYOR. AZ KULLANILMIŞI OLMALIDIR. YANINDA BİR OTOPARKI HURDA EDECEK KADAR MERMİSİ BULUNMASI TERCİH SEBEBİDİR."
Sosyal ağlarda paylaş

bi ara pamela andersona aşık olmuştum erotik resimlerine baka baka :) bole salakca bi takıntım vardi sonra bi de lucy lui filmlerde dayak yiyince dayak atanlara ana avrat soverdim :D buda bi salakca takıntıydı ama allahtan artik erişemicegim cigere uzanmak gibi bi huyum kalmadi :))
Sosyal ağlarda paylaş

derdim erotizm felan değil yanlış anladınız..
yukardaki sadece basit bir örnek..
kızlar hakkında bir örnek vermem, sapık fantazilerini anlatın diye değildi.

sıradışı hastalıklarınızı takıntılarınızı öğrenmekti..

neyse topiği sapıklık yönünde kullanmak istiyorsanız hava hoş..
ama arada bir iki ilginç hastalığı görmek beni mutlu eder..

(ee böyle topic açarsan böyle cevabını alırsın..
-sus be
-peki abi)[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 10 December 2003 15:34 tarihinde demiş ki:
derdim erotizm felan değil yanlış anladınız..
yukardaki sadece basit bir örnek..
kızlar hakkında bir örnek vermem, sapık fantazilerini anlatın diye değildi.

sıradışı hastalıklarınızı takıntılarınızı öğrenmekti..

neyse topiği sapıklık yönünde kullanmak istiyorsanız hava hoş..
ama arada bir iki ilginç hastalığı görmek beni mutlu eder..

(ee böyle topic açarsan böyle cevabını alırsın..
-sus be
-peki abi)[hline]Sam, 09 Nisan 2002 02:40 tarihinde demiş ki:

adamın attığı mesajın sapıklık ile alakası yokki...
sapıklık nedir abi?

kitaplarımı dergilerimi falan çok temiz tutma gibi bi takıntım wardır aman kenarı kırılmasın aman sayfa kirlenmesin.biiri eline alır HÖDÖÖÖÖ diye sayfalara falan kayar ben dur abi yapma etme falan :D[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
benim butun kız arklarım cok sevmisti ;) cok rahat alıolar ellerine ;)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 10 December 2003 15:16 tarihinde demiş ki:
Falla ben en son Crissy,Devon,Tera Patrick gibi bi kısım insanın yakından tanıdığı bazılarının ise adını bile yeni duyduğu tiplere hasta oldum ama ilk ay telefon faturasa 150 milyon ve internet 110 milyon olunca vazgeçtim böyle bir sevdadan zaten onlarla ilgili yeterli belgeye de ulaştım :) puahaha biraz fazla sapıkça oldu ama neyse idare etçeniz artık.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...

:D :D[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

Benim kendimi bildim bileli bir takıntım var : Unicorn

Unilerle herşeyle ilgileniyor, her şeyi topluyor, bir uni oldumu bile idda ediyorum =o)
14 yaşımda ilk yaptırdığım dövmem bile unicorn.

=o)[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 10 December 2003 17:15 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 10 December 2003 17:29 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

benim saymakla bitmez...
ama mesela eve dönerken biri belki sniperla bana bakıyo da her an vurucakmış duygusuyla o yolu hoplaya zıplaya koşturarak falan giderim eve kendimi zor atarım...
ya da otobüste ne zaman birinin yanına otursam ya da biri yanıma otursa "bu niye yanıma oturdu?" diye neden ararım ve başkasının yanına oturunca "acaba o da benim düşündüğüm gibibu niye yanıma oturdu diye düşünüyomu" diye düşünürüm...
ya da mesela ellerimi yıkadıktan sonra kağıda, hiçbir zaman ise deodorant kutusuna, kadifeye, pofuduk şeylere vs dokunamam
içtiğim kolanın kapağını kesinlikle kopartıp dişlerimle yamultup içine atarım...
her çıktığım merdivendeki basamak sayısını sayarım...
yolda yürürken de yol taşlara ayrıldıysa onları sayarım... çizgilere basmamaya uğraşırım... eğer yerdeki taşlar belli bir sırayla dizildiyse simetrik olup olmadığını kontrol eder, simetrik değilse çok kızarım...
yerde desenli bir pattern varsa bir ritm tutturarak yürümeye çalışırım (hani bir kırmızı bir beyaz 2 kırmızı bir beyaz gibi)
dolaptan bardak aldıktan sonra içini üflemeden içine birşey koyup içmem...
hava kaç derece olursa olsun evde eşofman altı giyemem donla dolaşırım...
ılık su içemem soğuk olmayan suyu susamış bile içmem... dünden kalma su asla içmem... (ılık olur hem ıııy)
ya aslında bi sürü vardır yani saymakla bitmez dediğim gibi aklıma gelmiyo daha fazla... ama bunun daha 5 katı daha vardır yani :)
edit: aklıma geldi biraz
arabanın sağ tarafına oturmam hep sola otururum
biryere imza atarken her zaman okurum (iyi bişey ama ne biliyim mesela okulda bişey dağıtıyolar imza istiyolar gene de okuyorum)
[hline]İmza dediğin nedir ki?

[Bu mesaj karpuz tarafından 10 December 2003 17:22 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Genelde yazı yazarken bir kelimeyi coooooooooook sufer yazarım boyle estetik falan ama sonra anlarım ki yanlıs yazmısım kelimeyi ... Bu kendimi bildim bileli boyle oluyor kesin bir takıntı zaten artık guzel bi kelime yazdıımda ( kelimenin yazılı$ı tabi anlamı diil :lol: ) direk doru-yanlıs demeden silmeye basladım...[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

***Bisiklet...***
Hayatım..Herşeyim..Bir Tepe inişi,bir cross-country yarışı...
Start Çizgisinden geçerken,o su uzatan kişinin elinden o suyu kapıp içip fırlatmak...Rüzgara karşı her gün biraz daha ilerlediğimi bilmek,hergün dahada güçlenmek..Yeni maceraların anahtarı,sınırsız eğlence,her gün farklı düş..
Hehe eve geldiğimde bakmadan duramam..Kirlense temizlemeden,kafamı yerim :]

En büyük turlardan La Tour De France Turunda 3000 Küsür KM yolu 20 günde En mükemmel hızda tamamlayarak [C*] Ay-Yıldızlı bir forma giyip O kürsüye çıkmak!(rakiplere türk gücü olarak -10 Dakika gömmekde var :P)

Kaskım,Nabız Saatim,Kronometre gözüken o 80+ Km lik hız..
Heyecan..

41 Derece sıcakta 60 Derecelik yokuşları tırmanmak..

O Point noktasından geçerken "ıslatalım mı?" diyen elemanlar :D

Herşeyi ile...

O yarış bisikletinin tekerinin deli-dolu görüntüsü..
Bazıları için 2 teker 2 pedal 2 fren kolu gibi "basit" şeylerden oluşan "Canavar!"..Herşey... 6000$ dan 50 Milyona...
Akseuarından,eğlencelik hayata..Herşeyi..
SONSUZ AŞKIM...

*Bilgisayar..
+Kurdalamak,hergün yeni şeyler öğrenmek,bir şeyler geliştirmeyi denemek
-Bol bol göz bozukluğu
-Metabolizmanın içine etmesi
-UO gibi bağımlılık yaratıcı rezil oyunların hayatı allak bullak etmesi
-Bir yığın eklem hedehödö ağrısı-sağlık sorunu yapması
+Her zaman iyi bir dost,iyi bir arkadaş olabiliyor ;]

*Teknolojik olan her türlü alet..
robotumtrak olsun,elektronik kumandalı araba olsun..O sistemi öğrenmeden uyuyamam :P

Winampta parçaları deli gibi sıralamak
LOOP üstü loop atmak :P
Sevdiğim karşı cinsten birini görünce kafa çevirmek,utangaçlık(yeah sux)..

***Kitaplar
Her zamaaaan süper dereceli bilgi-eğlence hedesi

***icqdan GEYİKLERLER
"aynalı kemer ince deve uçan kurbağa düştü göle seher vakti bir derede bulundu"

GEcenin 4 ünde gelir böyle bir mesaj :) Yada;

"bak mesela,
soyle aciklayayim.. kizin birisine salak dersen sana "sensin salak" der otomatik olarak ki bu tepkiyi 3 yasinda erkek cocugu verir ama orta okul seviyesi bir erkege salak dersen ya sallamaz ya da kufur eder sonucta "sensin salak"dan daha fazla bir birikim gerektirir, buradan erkeklerin daha zeki oldugunun acik bir gostergesidir.
ama soyle bir baska gercek var ki kizlar aptal olduklarini bildikleri icin daha cok calisip daha basarili olurlar ama erkekler genelde potansiyellerini kullanmazlar."

Daha böyleeee yüzleeeeerce örnek

*****PATİCİK!*******
said:
Gunn, 14 October 2003 16:12 tarihinde demiş ki:
Yaşayın gitsin işte. Nolcak ki? o kız sizi donunda sallarsa sallasın.
Sallanmak için güzel bi kızın donundan daha iyi biyer düşünemiyorum açıkçası :P

said:
Gimli, 14 October 2003 21:15 tarihinde demiş ki:
Aşkın taktiği olmaz

said:
Sam, 19 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki:
julius caesar mezarında dönmediyse ben de spartacus'üm.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..

said:
fizban, 02 November 2003 02:39 tarihinde demiş ki:
ehe ben de istiyomuşum[hline]kendimi kendimden çıkarsam sıfır kalmaz.

...
gibi süper sözlerin geçtiği "evwren" =]

UO;Sağolsun Reborn bir açıldı :P Rezil oldu dünya yine hehe :)
Hiç böyle 7XGm full crafter charım olmadı :P Onun takıntısı var ufaktan birde..
Ha birde Champion avında hiç bulunamadım o fecii takıntı oldu,resmen içime oturdu =]
vs vs..
bol bol uo takıntım var biraz kıyıda köşede :P Eğlencenin dibine vurmak için..

mm
sora,şöyle kumandalı tank takınsı var..
Ordu,Patlayıcı ve Silah-Bıçaklara Karşı fecii bir çekici takıntı var ...
Savaş Uçaklarına,ve AH-64D Longbow gibi deli dolu savaş makinelerine de :P

vs vs..

offf liste bayağı büyücü..şimdilik bu kadar..Soran olursa,Bisiklet,bisiklet,bisiklet,bisiklet,birde La Tour De France ;][hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

hmmm..
kizlarin ellerine ve tenlerinin puruzsuzlugune bakmak zorundayim tirnaklari duzgun olmayan eti yenmis kizlarin ellerine bakmaya tahamul edemiyorum duzgun guzel olmali ne tombul ne sıska.[ellerden bahsediorum :D]

deriside tertemiz ve purussuz olmali sanki yeni dustan cıkmis ve cok sıcak bi dus almamis gibi biraz sapikca bisi ama takintiliyim walla...

o kdar pek bişi yok yani[hline]Mors certa et hora certa
Sosyal ağlarda paylaş

köfteyi yoğurtsız yiyemem,akşamın 10'unda açık market aradğım çok olmuştr köfte yanında yoğurt yemek için,tabi bazen bulamıyorum yoğurt o zaman yediğim köfteden tad alamıyorum,bunu en yakın arkadaşlarım bile bilmez :)bide çüzdanımdaki kağıt paralar DAİMA seri nolarına göre dizilidir.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 10 December 2003 20:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Öpüşürken son öpücüğü ben bitirmezsem bir daha öperim.Benim bitirmem lazım =).
Sigara tamamen sönene kadar kültablasına bastırılır.Hayattan bezdirilir.Eğer basılamıyacak bir haldeyse ve hala yanıyorsa çakmakla ezilir öyle söndürülür.
Sigara bitmeden bir yerden kalkmam.Sigara bitmeden bilgisayarı kapatmam.

Müzik bitmeden bilgisayarı kapatmam.

Yemeği yarım yemektense hiç dokunmam buzdolabına koyarım.Tamamını yiyebileceğimden emin olduğum zaman yerim.(Israf Düşmanlığı)

Tek bir box sigara pakedi alırım parçalanana kadar onu kullanırım.Ha bitince mi?Box almıyorum parçalanmadan paket alıyorum folyosuyla beraber koyuyorum içine...

ICQ'da en son konuştuğum adama iyi geceler demeden çıkmam.

Uzar gider...[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
Sosyal ağlarda paylaş

"Keloid" diye bir hastalığım var piskolojik değil tamamen fiziksel vücüduma açılan bir yara kapanmıyor.
Yani kapanmıyor dediğim yara kapanıyor geçiyor ama dışa doğru kabarıyor görmeden anlamak zor :)

günde 2 defa duş yapıyorum her seferinde iç çamasırı değiştiriyorum yani bir donun ömrü en fazla 8 saat ediyor yaklaşık 50 tane fln iç çamasırı var.

Gece uyumadan önce elimi yuzumu yıkarım
sessiz olan biryerden uyuyamam en kötü radyoyu açarım tamamen sessiz olursa uyuyamam

suyu mutlaka şiseden içerim bardakla içince susuzluğum geçmiyor.
uzar gider...
Sosyal ağlarda paylaş

bndede beyaz tenli ve siyah saçlı kızlara karşı acaib bi arzum var :) çok tatlı oluyolar..Evanescence in solistine bide şu ruffles reklamında eteğinin ipliği bank a takılınca açılmaya başlayan o kız yok mu??!!!! tabi bide Azra Akın offf offff..

ehm..şey bide hafif simetri hastalığım var,yolda yürürken eğer küçük kareler varsa zıplaya zıplaya dörder beşer atlamaya çalışırım çizgilere basmadan..[hline]So many times its hopeless dark and gray
And other times its hope that saves the day!!!

- Airplane out of the fart, say hi to that sweetheart:

(Osuruktan tayyare, Selam söyle o yare)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...