Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep telefonunu gasp ettiler :(

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

said:
fedaykin, 10 December 2003 23:52 tarihinde demiş ki:
öncelikle geçmiş olsun. Hakkatten bende telefona değilde içindeki numaralara yanardım sim kartta gitseydi, bir çoğunun yedeği de yok, alayım desem deli üşenirim böyle şeylere.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
ZeuZ cum çok geçmiş olsun çok b.tan bi ülke olmakla alakası yok rüyalar ülkesi usa da bunlardın daha kotusu oluyor canına birsey olmadığı icin ziktir et gitsin boşver, ayrıca simkart için turcell ci arkadaslar numaralarınızı webrehbere atmanızı oneririm ordanda cebinize alabiliyorsunuz kaybolunca gusel bisi usenmeyin bence benim baya isime yariyor, hem webden sms filam icin buyuk kolaylık direk adres defterine bi tık okadar.[hline]Sizi çok ama çok seviyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
edi, 11 December 2003 02:15 tarihinde demiş ki:
bu telefonlari uzerinde bi bilmemne numarasi oluyodu (simkartindan falan bagimsiz sadece cihaza ait), bi sorsana simkart sirketine nasi yapiliyo o isler, sonra savciliga veriyosun bi dilekce, sonra da o telefonla konusuldugu anda yerini tespit ediyolar, hemen bulunuyo, tam bilgim yok ama hurriyette falan da bahsedilmisti bu konudan
bi de gecmis olsun tabi

O dediğin şey telefonun bataryası takılı ise sinyal gönderiyor ve bu sinyalleri polis bazı kurumların desteği ile buluyor bkz(Üzeyir Garih olayı).Ancak bunu bu tip olaylarda veya çok büyük iş adamları için uyguluyorlar sen genede git savcılığa bi dilekçe ver ama tanıdğın yoksa ilgilenmiyolar.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

Bir daha benzer bi lay olursa sakın gidip dövmeye falan çalışma. Zaten zor kurtulmuşsun yaralanmaktan falan bir de kaşınmanın anlamı yok.
Geçmiş olsun. Polislere siz onları bulun ben sizi görürüm biraz falan de daha çabuk buluyorlar. Bir de o dövdüğün çocuk umarım intikam almaz.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

1 ekmek için de öldüren var...
evin burada olsun
bekleyin derim
alırım köpeği ( rottweiler ) bide beyzbol sopamı.
ver allah ver
köpeği salarım üstüne
köpek onu yerde ısırırken adam acıdan kıvranıyor olur zaten.
belki kolu da kopar..
bende sopayla dişlerini kırarım
olur biter.
üstündeki parayı da ben alırım.
allah değil ben belasını vermiş olurum böylece.
mutluluk içinde evime giderim[hline]valandil ownz j0o!
-emokid*-
7/24 melancholic
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 10 December 2003 23:00 tarihinde demiş ki:
Ya bu ksam antremandan cıkmısım yorgun argın eve gidiyorum ew de dag tepesinde ... 4 eleman geldi.. Durdurdular falan ittirdim devam ettim yoluma biri bıcak dayadı arkama kaldım oyle, cebimden cep telefonumu ve 120 milyonluk aylıgın yarısını aldı... kactılar birini yakalayıp patakladım ama telefon onda diilmis bu olay Ankara'da oluyor ve ulkemizin bir daha ne kadar b.ktan bir durumda oldugnu goruyorum ... Neyse haram olsun diyorum bunu anlatmamın nedeni siz de dikkat edin oyle boya posa bakmıyolar yani hic yoktan birini patakladım ama telefon da onda diilmis :(( ....[hline]

Geçmiş olsun. Da o tutugunu karakola neden goturmedin ?.bide yaşkaç boy pos filan iyi mi ?[hline]-We create worlds..Are you with us ?..

-Nobody is perfect.. I'm Nobody ..!

-Everything is gone which I have done..Hey You Son! Dou you think I'm still the Number One!?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Enginar, 10 December 2003 23:49 tarihinde demiş ki:
said:
ZeuZ, 10 December 2003 23:00 tarihinde demiş ki:
.......bu olay Ankara'da oluyor ve ulkemizin bir daha ne kadar b.ktan bir durumda oldugnu goruyorum.......[hline]

Sen bu olaylar bi tek türkiyede oluyormu sanıyosun.Dünyanın her yerinde böyle olaylar olur.Tamam ülkede bazı şeyler yanlış ama her olayda ülkeye bok atmak yanlış bence.En doğal insan içgüdülerini en sağlam yasalar bile dizginleyemez.[hline]Muhendis A'ab the Lord Of Arachnes in Eclipse
Wolith the Nerve-less Greenberet in Ahazi

[Bu mesaj Enginar tarafından 10 December 2003 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]

Ben onu soylerken tabiyki normal oldugnu biliyorum ama Turkiye'deki ya$am $artları du$tukce ve insanlar fakirle$tikce bunların cogalacagını soyluyorum... Kı oyle Bu arada bazı arkadaslar sormuslar Ankara'da nerde diye onu da quote'lemeden buraya cevap vereyim Kızılayın bir ust sokagında oldu .. Onun d$nda ben de telefona yanıyorum cunku isimlerin %90'ı telefona kayıtlı bu da yaklasık 80-90 ki$i fln yapıyor :(([hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Bir de bıcak diyorum da oyle bıcak da deyil satırdı nerdeyse katana falan diyesim gelkiyo yani tuhaf bisiydi o yuzden tırstım bıcak olsa o kadar tırsmam gene bi 5-10 milyonla yırtarım yani insan onu gorunce tabi bayaa tırsıyo ama harbi garip bi$iydi[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Ha yanlış anlama hakikaten üzüldüm.Benim başıma gelse napardım bilmiyorum. Geçen senenin ortalarında felan sakaryada gece yapılan bi baskında bayaa büyük bi yankesici çetesi tutuklanmış diye duymuştum. 1 senedir ne tinerciye nede kapkaçcıya rastlıyordum kızılayda.Yavaş yavaş türemeye başladılar gene demekki.[hline]Muhendis A'ab the Lord Of Arachnes in Eclipse
Wolith the Nerve-less Greenberet in Ahazi
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LathspeLL, 11 December 2003 08:41 tarihinde demiş ki:
Dünyada heryerde oluyorda ülkemiz daha kayıtsız ceza olarak.

Heryerde oluyor dedimde mesela New York'ta gece Central Park'a girin bakalım sağ çıkıyormusunuz :).[hline]LathspeLL
Taurelilomea-tumbalemorna Tumbaletaurea Lomeanor

ben girdim hiçbişi olmuyor..tmm çapulcu dolu ama öle o kadar bıçak çeıkme olayı fln yok yane[hline]Bathory, 07 December 2003 21:43 tarihinde demiş ki:
butun kız arklarım cok sevmisti cok rahat alıolar ellerine
Sosyal ağlarda paylaş

bu tür durumlarda en karlısı parayı telefonu verip bir an önce oradan uzaklaşmak
onların hayatına oranla oldukça değersiz şeyler. biraz ısrar etsem bıçağı saplayıp öyle alırlar her şeyi. (bu arada fiziğe de güvenmemek lazım, hatırlayın daha yeni bir sat komandosu öldürüldü)[hline]
* i am the spinach that sticks in your teeth
* i am the weedwhacker in the garden of evil
* i am the wrong number that wakes you at 3:00 a.m.
Sosyal ağlarda paylaş

ohaa, bi dakika, sen şimdi NYC'de Central Park'a saat sabah 2-3'te girdin ve hiçbir şey olmadı. e ballıymışsın olm. NYC'de saat 22'den sonra gezilmesi bilem tehlikeli.[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!
Sosyal ağlarda paylaş

2 kişi olunca yanınızdaki adama güvenmeden girişmeyin derim size...

Beni 3 kere gasp etmeye çalıştılar 1 sene içinde.3'ündede deparla kaçtım.Bıçak genelde herşeyleri olduğu için fırlatamazlar.
Ama çekerlerse sizi vericeksiniz yada ikna ediceksiniz.Çeker gibi olurken kaçtınız kaçtınız.Kaçamadınız verin gitsin.Can'a gelmesin mal'a gelsin.

Bir kerede gasp amaçlı değilde neden baktığımızı sorup bıçak çekmişlerdi.Ordada deparladıydık 2 vs 4 hepsindede bıçak var.Sakat iş tabii.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
Sosyal ağlarda paylaş

çok geçmiş olsun arakdaşım,
o telefonu sinyalinden bulma olayı da gerçekten var. Ve öyle çok ayrıcalıklı kişilerin olayları için deil sadece eğer biraz üzerine gidersen herkes için kullanılabilio,
ve tahminimce,
adamlara simkartı bırakın deseydin bırakırlardı, gayet normal karşılardı,
ben de karşılaştım bu tiplerle arklarım da ama ne tür bi pi. olursa olsun simkartı bırakıo, hem yerini de belli etceğini bilio kartla, ilginç[hline]a.k.a wicked
Bonecrusher, 05 December 2003 10:22 tarihinde demiş ki:
timberlake dansı yap tinerciler saldırcan sanır kaçarlar..
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...