Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cep telefonunu gasp ettiler :(

ZeuZ

Öne çıkan mesajlar

Ya bu ksam antremandan cıkmısım yorgun argın eve gidiyorum ew de dag tepesinde ... 4 eleman geldi.. Durdurdular falan ittirdim devam ettim yoluma biri bıcak dayadı arkama kaldım oyle, cebimden cep telefonumu ve 120 milyonluk aylıgın yarısını aldı... kactılar birini yakalayıp patakladım ama telefon onda diilmis bu olay Ankara'da oluyor ve ulkemizin bir daha ne kadar b.ktan bir durumda oldugnu goruyorum ... Neyse haram olsun diyorum bunu anlatmamın nedeni siz de dikkat edin oyle boya posa bakmıyolar yani hic yoktan birini patakladım ama telefon da onda diilmis :(( ....[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
jacabo, 10 December 2003 23:05 tarihinde demiş ki:
walla polıse gıtseydın zaten bellı adamlar war polıs dırek buluyor ıst deım bızım arklarada olmustu dırek adamları buluyolar gercı hemen cıkıyorlar ama olsun[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Ya gttm polise zate annatım boyle boyle hede hödö (adamın adı) vakası bu diye arkadasları ilen geik yapmaya basladı simdi yarın gitcem yuz resimlerine bakcam baska bi karakolda artıkın o resimlere baktıktan sonra isimi polise bırakmam ailecek hallederim heralde ... Telefon fln coktan elden gitmistir ben paraya yanıyorum aile fertler zararı da gidermiyo bu ay parasız kalcaz[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ZeuZ, 10 December 2003 23:00 tarihinde demiş ki:
Ya bu ksam antremandan cıkmısım yorgun argın eve gidiyorum ew de dag tepesinde ... 4 eleman geldi.. Durdurdular falan ittirdim devam ettim yoluma biri bıcak dayadı arkama kaldım oyle, cebimden cep telefonumu ve 120 milyonluk aylıgın yarısını aldı... kactılar birini yakalayıp patakladım ama telefon onda diilmis bu olay Ankara'da oluyor ve ulkemizin bir daha ne kadar b.ktan bir durumda oldugnu goruyorum ... Neyse haram olsun diyorum bunu anlatmamın nedeni siz de dikkat edin oyle boya posa bakmıyolar yani hic yoktan birini patakladım ama telefon da onda diilmis :(( ....[hline]

Ahaha Ankara' da bunlar cokk. Benimde başıma bir kaç kere geldi 1-2 milyon verip kurtulmuştum şansıma :) ama öyle bir durum oldugunda sendede kesici bir alet varsa hepsini öldür derim.
Sosyal ağlarda paylaş

Biz Diyarbekirden geldik falan fılan dıyen tıplerde dolu.

Gecenlerde bankaya giderken yolda birisi cevirdi beni. İşte para filan istedi. Ben diyarbakırdan gelıyorum vs vs . yok dedim . tip tip bakmaya basladı. Benımde elimde her zaman anahtarlık olur .:) anahtarlık da birisi demir bişey hafif sivri yanındada 16ram :) herif o sivri olayı bıcak sandı bende biraz ters biriyim bakışlar değişmişti herif neyse kardeş unutalım dedi gitti :)
Sosyal ağlarda paylaş

sim kartınızı isteyin sizinle kişisel bi olayı yoksa genelde veriyorlar bari lütfen sim kartımı ver de genelde veriyorlar zaten vermesede açamıyacağı için atıcakdır yada kapattırıcağın için[hline]Alexi_Septimus demiş ki:Kedi iyicene Avatarıyla özdeşir oldu.

"ZzZzZzZZzZ"
"Site kapandı site!"
"ZzZzZzZzZz"
"*Undenfied Flying Terlik Strikes Karakedi In The Middle Of Iki Kaşının Ortası*" !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
.......bu olay Ankara'da oluyor ve ulkemizin bir daha ne kadar b.ktan bir durumda oldugnu goruyorum.......[hline]

Sen bu olaylar bi tek türkiyede oluyormu sanıyosun.Dünyanın her yerinde böyle olaylar olur.Tamam ülkede bazı şeyler yanlış ama her olayda ülkeye bok atmak yanlış bence.En doğal insan içgüdülerini en sağlam yasalar bile dizginleyemez.[hline]Muhendis A'ab the Lord Of Arachnes in Eclipse
Wolith the Nerve-less Greenberet in Ahazi

[Bu mesaj Enginar tarafından 10 December 2003 23:49 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

öncelikle geçmiş olsun. Hakkatten bende telefona değilde içindeki numaralara yanardım sim kartta gitseydi, bir çoğunun yedeği de yok, alayım desem deli üşenirim böyle şeylere.[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Buzhokeyınde oynadıgım donemlerde ıkı kısı annelerınden dogduklarına pısman etmıstım öldürürdüm de cabuk söndü sinirim...[hline]Adalet neden geç gelir diyenlere sözüm;Tanrı Ve Şeytan aynı bütündür ve terk eylemiştir divani.Bu yüzden melekler için işler daha zorlaşmıştır...Jahenné Maé
§Bounty Hunter§
Sosyal ağlarda paylaş

bu telefonlari uzerinde bi bilmemne numarasi oluyodu (simkartindan falan bagimsiz sadece cihaza ait), bi sorsana simkart sirketine nasi yapiliyo o isler, sonra savciliga veriyosun bi dilekce, sonra da o telefonla konusuldugu anda yerini tespit ediyolar, hemen bulunuyo, tam bilgim yok ama hurriyette falan da bahsedilmisti bu konudan
bi de gecmis olsun tabi
Sosyal ağlarda paylaş

Sustalım var..Allah kullandırtmasın.Hiç taşımam evde durur..
Kbox dan az bir şey bilmişliğim var,Gene Allah Karşılaştırmasın ki günün birinde böyle Madafaka larla karşılaştığım zaman ne var ne yok dalacağım ölümüne!
Bir şu kapkaçcılar! Bayanların çantaları için yerde sürümeleri felan..
Birini görsem ölümüne dalarım ya..Dayanamam.Zaten nothing to lose mood..

Geçmiş olsun Tekrardan...Gene senin sağlığına bir şey olmamış..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Jimenez artık LTDF da olamayacak...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bu olay Ankara'da oluyor ve ulkemizin bir daha ne kadar b.ktan bir durumda oldugnu goruyorum ... [hline]

ülkemiz boktan evet ama merak etme bu dediğin olay amerikasından tut isveçine her yerde oluyor. ülkemizin boktanlığını gösteren 1 milyar başka şey var
geçmiş olsun bu arada[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

cuma günü banada oldu saat 7-8 arası izmirde

4 kişiydiler ilk başta diklendim sonra tırstım adamlar gebertebilirdi diye ne teli verdim ne parayı adamlarla sohbet ettim birisiyle resmen akraba çıktım diğerleriylede bayağa muhabbetler ettik 30-45dk konuştum sonra ayrıldım öpüşüp koklaşıp aman valla çok sakat
Sosyal ağlarda paylaş

Geçmiş olsun ben senin kadar delikanlı değilim herhalde 3 yıl önceydi bizim oraların psikopat diye tabir edilen kiişileri akşam saat 7 gibi karanlık bi yerde beni gördüler ben bişiy olmaz diyom durdular paraları ver falan dediler bende para yok dedim biri arıyalım dedi sonra ben öyle bir yardırmışım ki 2km durmadan depar halinde koştum (amma ödlek çocuk:)) sonra eve vardım ve kurtuldum bi kaç gün sonra aralarında bi tane ayık varmış diğerleri sarhoşmuş kusura bakma dediler sarhoştuk bi daha olmaz böyle şeyler bi derdin olursa da bize gelirsin ama gidermiyim hayır.[hline]Uçurtmalar rüzgar gücü ile değil o güce karşı koydukları için yükselirler.

W. Churchill...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...