Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ergün Penbe

Gawain

Öne çıkan mesajlar

son 5-6 senedir hep daha iyi oynarak gidiyordu bir önceki maçından fakat bu sene düşüş yaşadı, sanırım artık birdaha çıkışa geçeceğinide sanmıyorum

yaşıda ilerledi zaten

fakat dürüstlüğü ve efendiliği ile spor camiasında uzun süre iş yapar gibi düşünüyorum[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

Eskiden daha soğukkanlı oynardı şimdi heyecanlanıyor gibi geliyor bana.

Bir de izliyorum da havadan gelen topa allahına gömüyorlar. Aslında daha sakin vursalar gol yüzdesi artar gibi geliyor...

Ama kişiliğine saygı duyuyorum. O bakımdan çok iyi bir örnek.

[Bu mesaj Mino tarafından 29 November 2003 17:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen tanırım. iyi adamdır, her ne kadar karısını aldatıp boşansalarda. iyi niyetlidir.[hline]thanatos, 26 November 2003 21:03 tarihinde demiş ki:
bide soole dusun abi. kizlar beyinsizmi ki
karpuz, 26 November 2003 21:37 tarihinde demiş ki:
evet abi beyinsiz...
--
RamsesII, 28 November 2003 12:04 tarihinde demiş ki:
ben cinselliği özgürce yaşayamayan Türk gençliğinin sesiyim!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 29 November 2003 22:53 tarihinde demiş ki:
istemez tabii

emre aşık-yasin-ilhan-zago-ahmet dursun....[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe

Haklısın
Ergün Penbe ve Canaydın hariç
Yöneticiler+Antrapozlu bir teknik direktör ve ekibi+futbolcular ...[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

ve evet burada eser özaltındere, serkan kurtulmuş gibi teknik kadro'daki adamların yanında

orhan ak, tamas, bratu, petre, aykut, sabri, prates, batista vs...

gibi adamlarda kaynıyor

eh çocuğum gerçekten hiç 'yanıtla' butonuna basma

sadece 'blah blah blah' yaz yada

derdini anlayabiliriz aynı şekilde[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ergün ve hakan şükür ikilisi bence gs de adam gibi adam olan tek kişiler. sabri nin bi çirkefliğini görmedik tabiki ama ne olacağı belli olmaz geçen sene volkan içinde herkez melek diyordu son maçta patlattı o da yumruğu. sabri umarım hakan ile ergün ü kendisine örnek alır.

beşiktaş'ta beşiktaş'a yakıştıramadığım tek oyuncu emre aşık. nedense adam bana hala rakip takımın oyuncusuymuş gibi geliyor. oynadığı sert futbolu yada dengesiz davranışlarını bir yana bırakın bu adam beşiktaş hiç yakışmıyor bence. Gs'de abilerini çok iyi örnek almış kendisine.

İlhan'ın davranışlarının çirkeflikle alakası yok bence. O'nun davranışlarının tamamen hırsıyla ilgili olduğunu düşünüyorum, rakibini sakatlamaya yönelik haraketlerde bulunmuyor.

yasin dengesizin teki.

ahmet dursun un nesini çirkef buldunuz anlamadım!? her pozisyonda hakem e itiraz ediyor diyecekseniz eğer size 12341234 tane yabancı dil bilen CL maçlarında bile her futbolcuyla diyaloğa giren Bülent Korkmaz'ı örnek gösterebilirim.

zago tartışılabilir ama ben adamı çirkef bulmuyorum, rakibini kızdırmaya yönelik yaptığı hareketlerini saymazsak rakibini sakatlamak için kasti hareketlerde bulunmuyor. Gerçi bu birazda çirkeflikten ne anladığınıza bağlı. profosyonelce rakibinin kart görmesini sağlamaya çirkeflik diyebilirsiniz belki ama birçok takımda sahada rakiplerini sakatlamak için çaba gösteren oyuncularda var.

neyse uzun bi msj oldu kişilere cevap vermek içn değil adı geçen oyuncular hakkında düşüncelerimi belirtmek için yazdım sadece ortam gerilmiş kavga çıkarmak şeklinde algılanmasın :)

[Bu mesaj Castigater tarafından 30 November 2003 01:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

ergün türk futbolunun en efendi adamıdır
-sert ikili mücadelede bile kendini yere bırakmaz o kdr dürüst
-hiç bi kavgaya karışmaz hemen uzaklaşır kavgayı ayırmaz bile nerdeyse
-hakeme deil itiraz etmek konuşmaz bile

kısacası adam gibi adamdır böle futbolcu zor bulunur[hline]a.k.a "bay bomba"
Sosyal ağlarda paylaş

walla ergün şu Türk futbol tarihinden geçmiş en efendi adamlardan biridir, eskiden futbolunu da çok severdim ama yaş oldayısıyla normaldir bozuldu(bkz: buzadam).
başka oyuncular için yoruma gereky ok zaten görünen köy klavuz istemez[hline]a.k.a wicked
Robin Williams Dead Poet's Society'de demiş ki:
No matter what anybody tells you, words and ideas can change the world.
Ülkenin bütünlüğü için sen de bir bayrak as !
Sosyal ağlarda paylaş

yani tam olarak evet demesem de katılıyorum arkadaşa. ilhan gol atamıyınca direk hakeme bakıyor. kıl kapıyorum ilhan'a. gereksiz bir adam ve bence BJK gibi efendi bir takıma yakışmıyor.

said:
Justin, 30 November 2003 11:48 tarihinde demiş ki:
ilhan mansızın yaptığı çirkefliklere gs takımını toplasan yetişemez[hline]Bu vatanın üstünde herkez kardeştir,
Bunu beynine iyi yerleştir!
[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.
*bridge: (n) briç

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...