Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Galatasaray-İstanbul

regulus

Öne çıkan mesajlar

iyide galatasaray puan kaybedince bizde puan kaybedioruz...

cok talihsiz bir karsilasma fenerbahce icin[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
"You know, if you take everything I've done in my entire life and condense it down into one day, it looks decent." - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 December 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
tam tersi, mucize oldu o yüzden şampiyon oldunuz şimdiden

yahu nerde görülmüş bukadar puan kaybı 3 haftada ? 8 puan kaybettik hemde kaybedilmemesi gereken 8 puan

yani galatasaray çökmemiş olsa, biraz zor alırdınız o şampiyonluğu[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe

ooo olsada etsede bı laf war bu sey ıcın ama nese[hline]
a$k bir sabunsa
köpürt beni pakize

Sosyal ağlarda paylaş

sezon öncesi fikstür açıklandığı maçların puan tahminlerini yapar her takımın teknik kadrosu

ortalama alacağı puanı tahmin eder, diğer takımlarınkini falanda yapar

bu son 3 haftadaki 8 puan kaybını ne galatasaray nede başka herangi bir takımın planlarına dahil ettiğini sanmıyorum

olsaydı, etseydi vs. konuşucak olsaydım ilk msg'ım şampiyonluğu kaybettiğimiz hakkında olmazdı[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
gider haspaticik.com, özpaticik.com diye domain alır, orada yeni bi site kurarım ehe
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 December 2003 19:47 tarihinde demiş ki:
tam tersi, mucize oldu o yüzden şampiyon oldunuz şimdiden

yahu nerde görülmüş bukadar puan kaybı 3 haftada ? 8 puan kaybettik hemde kaybedilmemesi gereken 8 puan

yani galatasaray çökmemiş olsa, biraz zor alırdınız o şampiyonluğu[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:

bu mucize değil ilahi adalettir!
Sabredin 12 numaralı formayı giyen Haluk abiniz gidiyor ve yanında 3-5 çapulcuyuda götürüyor.
Uefa kriterlerini Türkiye dede uygulamaya sokucak.
Artık o zaman hangi ünlü iş adamına satarsınız klubu belli olmaz![hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

Meph öyle bir konuşuyorsunki sanki gs ligin favorisi.

8 puan kaybetmeseydiniz şampiyon olabilicekmiydiniz?
Beşiktaş ta aslında önceden şampiyon olurdu ama abuk subuk puanlar kaybettik.
Kendi sahamızda bir sezonda 27 puan kaybettik.Bu gs için bir mucize! Çünkü puan kaybettik gs öyle şampiyon oldu yoksa bjk şampiyondu.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

ben kendi adıma konuşuyorum yahu
ayrıca evet her takım bir amaçla başlar lige, galatasaray-fenerbahçe-beşiktaş için bu şampiyonluktur

bu takımlar planlarını ona göre yaparlar, taraftarlarda şampiyonluk bekler

galatasaray gözümde hep ligin favorilerinden biriydi vede son 3 lig maçında kesinlikle 8 puan kaybetmesini beklemiyordum takımımdan, en fazla 2 puan kaybederiz diye düşünüyordum vede beşiktaş'ın fener'e yenilmesini bekliyordum
vs.

bunlar benim beklentilerim, senin beklentin galatasaray'ın her maç kaybetmesi, beşiktaş'ın kazanması ve ligin sonunda 112 puan fark atması olabilir, sonuçta senin beklentindir o

yani benim düşüncelerim üzerinde tartışman oldukça mantıksız, hatta aptal birşey

bu arada şu haluk ulusoy madem böyle bizim taraftarımız, bizi kollayan yüce adam, hani nerede biz puanları kaybederken adı geçmiyor, şampiyon olduğumuzda 'ulusoy yaptı sizi şampiyon' deniyor

madem bizim için çalışıyor adam ne diye selçuk dereli gibi anti-galatasaray bir hakemi galatasaray'ın maçına veriyor ?

bukadar kolay değil bu işler[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 December 2003 20:28 tarihinde demiş ki:

galatasaray gözümde hep ligin favorilerinden biriydi
[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:

Pardon bu, ben galatasaray takımını tutuyorum demenin bir başka deyişi mi ?[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

yahu 'gözümde'

iyelik eki

ben hangi takımlıyım ? galatasaraylı'yım, eh ozaman 'beşiktaş benim favorimdi' gibi birşey dememi falan mı bekliyorsun ?

ben kendi takımımı favori gösterecek kadar taraftarım[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Düşünce senin tamamda niye bu düşünceni genelleme yaparak söylüyorsun?
Elbetteki anadolu klubu taraftarı bile şampiyonluk bekler.
Futboldur bu kimin nerde nasıl puan kaybediceği belli olmaz.
Bolca şanş mantık yetenek zeka ve güç gerekir.
Güçlü takım alıp götürür işi
Sen saçmalıyorsun.
Bende istemem açıkcası zevksiz bir lig izlemeyi.
gs fb bjk dişe diş kapışmasını isterim ama sonunda şampiyonluğun bizim olmasını isterim kim istemezki.
Bana Haluk Ulusoy un gs olup olmadığının tartışmasını yapma.
Göründüğü gibi değil ama istendiğinde çok kolay o işler.
Zamanında tartışıldı...[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

tamam sakin..
laf sokmadan güzel güzel muhabbet ediyoruz şuracıkta celallenmenin bir manası yok..
ha bu arada ne demek şimdi bu senin tuttuğun takım her sezon ligi 10 sırada bitirse yine benim favorimdi diye mi söyleyecektin..
favori göstermek objektif olmaktır kanımca.. galatasaylı olsan bile fenerbahçe bu sene favorim diyebilmelisin ne biliyim..[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

Ya meph abicim kim bakar senin gözüne yahu?
Sezon başında tüm gazetelerde favori kim gösteriliyordu?
Gazetelerde anketlerde gs yazarların bile favorisi kimdi?
Bjk de leedsten 6 barcadan 5 rize den 5
yediği dönemde cl ve lig favorim bjkydi.
Ama mantık var. Her taraftarın gözünde kendi takımı favoridir.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

adam gibi cevap verecekseniz verin, saçmaladığım yeride 'quote' edip gösterinki bende neden öyle birşey yazdığımı belirteyim

adam galatasaraylı diye, her kazandığımız puan'a 'ayarlanmış, satın alınmış' deniyor

yüce adalet bu mu yahu[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 06 December 2003 20:50 tarihinde demiş ki:
blackchaos harbi saçmalamışsın.

sezon başında favori 3 takım vardı, çünkü sezon başladığında hazırlık maçlarında iyi oynayan, cska ya 3 atanezip geçen bi gs vardı, bjk artık şampiyonluğu muhtemelen almış olabilir, ama bu kadar erken almış olması mucize.[hline]yalnızlık ömür boyu..

ya sabah gazatesinde bir anket düzenlendi.
Fotomaç yazarlarıda katıldı
Hıncal uluç gibi gökmen özdanak (tam bilmiyorum) gibi gs lı spor yazarları bjk yi favori gösterdiler. 2. haftada!
sadece 2 yazar gs demişti ve birkaç yazarda fb demişti![hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 December 2003 20:47 tarihinde demiş ki:
adam gibi cevap verecekseniz verin, saçmaladığım yeride 'quote' edip gösterinki bende neden öyle birşey yazdığımı belirteyim

adam galatasaraylı diye, her kazandığımız puan'a 'ayarlanmış, satın alınmış' deniyor

yüce adalet bu mu yahu[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:

yüce adalet bumu?
bizde kaleci satın alınıp elimizden alınan şampiyonluklarda ahmet çakar vahap beyaz gibi hakemliğini şerefsizce kullananlar yüzünden elimizden alınan şampiyonluklarda bu lafı ediyorduk.
Yüce adalet bu değil daha! gs daha beter durumlara düşücek görüceksiniz...[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

hiç sanmıyorum düşeceğini ama düştüğünde de yanında oluruz merak etme

bu oyun şov oyunu, bu oyun ticaret

her sene galatasaray'ın şampiyon olmasını isteyeceğim gibi olamayacağınıda bilerek takip ediyorum bu ligi

her maçı galatasaray'ın kazanmasını isteyeceğim gibi, kazanamayacağınıda bilerek izliyorum maçlarını

taraftar kavramıda heralde bu olguların farkında olanlar için söyleniyor, yani beşiktaş bu sene şampiyonluğu 9+ puan farkı attığı bir rakibe kaptırırsa eğer, burada sezon sonunda beşiktaşlı'ların 'şaibe, şike, maç satın almak' tabirlerini diğer herkesten çok kullanacağını tahmin edebiliyorum

taraflı yorum yapmak farklı şey, mantıksız yorum yapmak farklı

ben taraflı yorum yaptığıma inanıyorum, o ince çizginin diğer tarafında kalanlarıda o davet ediyorum

şurada adam gibi tartışma yapıyoruz, insanların yazısılarına ukala ve saçma sapan yorumlar yapıp, sinirleri bozmaya gerek yok[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

ya sen ben beşiktaş'ın kazanacağını söylediğim bir maç topic'inde, beşiktaş kazandıktan sonra 'ne oldu mephisto hede hödö' tarzı bana çıkışan kişi değil misin zaten yoksa ben mi karıştırıyorum ?

eğer o kişiysen normaldir, karıştırdıysam pardon[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

Elbetteki olucaksın taraftarsan kötü gündede yanında olucaksın.Ama merak etme düşücektir.
Her taraftar önce takımını kollar taraflı yorum yapar çünkü taraftardır.Ama sen mantıksız yorum yapanlardansın bence.
Gs 8 puan kaybetmesi mucize diyorsun.
O zaman bjk de 8 puan kaybedince mucize olur.
Herkes aynı takımla oynuyor.Bjk nin bundan sonra şampiyonluğu vermeside mucize olur.Ben taraflı yorum yaptım bjk şampiyon olamaması için mucize lazım dedim.objektif olsaydım favori gösterirdim.sen laflatı çekmek istediğin yere çekip sinirleniyorsun.
Sen yorumlarımı saçma sapan yerlere çekiyorsun.

Ya bak abuk subuk maçlar olur abuk subuk hatalarlarla puanlarımız yenip bazı takımlara çifte standart uygulanırsa tabiki herkes itiraz eder. fb gs ın 9 puanlık farkını kapatıp şampiyon oldu kimse laf etmedi. Çünkü saçma sapan hatalar yapılmadı.Kimsenin hakkı kimseye geçmedi.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mephisto_, 06 December 2003 21:44 tarihinde demiş ki:
ya sen ben beşiktaş'ın kazanacağını söylediğim bir maç topic'inde, beşiktaş kazandıktan sonra 'ne oldu mephisto hede hödö' tarzı bana çıkışan kişi değil misin
[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:

Evet orda çıkışmamın sebebi senin "beşiktaş kazanır" mesajını görmemiş olmamdan kaynaklanıyordu ama , bu iki olayı birbirine bağlaman ne tür bir saçmalıktır hala anlayamadım..[hline]KinGpiN the striked sazan
Sosyal ağlarda paylaş

senin yazdığın o inanmalı yazına karşılık yazmıştım

yani baksana, daha mesaj attığımı görmeden bir topic'e 'patla mephisto' tarzı bir mesaj atmışın

eh bu durumda senin bana karşı almış olduğun tavır bellidir, yani daha mesajlarımı okumadan 'sen yanlışsın' düşüncesindesin[hline]karakedi, 16 November 2003 01:35 tarihinde demiş ki:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...