Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ICQ Hacklendi...

Antimodes52

Öne çıkan mesajlar

Beni tanıyan herkese haber vereyim dedim. Burda alan arkadaşa büyüksün bab manyaksın da demiyicem ana avrat küfür de etmeyeceğim... Zamanla görecez neler olacak. Yanlız beni tanıyanlar yeni ICQ'mu eklesinler (imzada var) ve eski ICQ'dan gelen mesajlara bakmasınlar...[hline]Antimodes a.k.a Aerius.
UIN: 312852003
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 07 December 2003 21:59 tarihinde demiş ki:
Türkiye'de 3-5 tane MSN kullanıcısı var ya. çok kötü.[hline]Fly In The Ointment
Having sex is like having brigde, if you don't have a good partner, you better have a good hand!
I love this game!

Yuh...
Daha fazla...
Benim tanıdığım 5-6 adam var sırf kullanan.
Hepside %100 türk.[hline]I am the light that shall lead you to darkness.
Sosyal ağlarda paylaş

RazorJimmy, bu güzel numaraların çoğu zaten ICQ ilk açıldığında alınmış sonra kullanılmayan ICQ'lar oluyor. Kullanılsa bile burda durum farklı, ben tanıdığım bir kişinin ICQ'sunu hack'leyip üstüne hiç bir güzel neden gösterememe rağmen sırf insanlara artistlik olsun diye infoya kaşınanı kaşırım. yazmıyorum. Bir başka nokta da bu işi yapan adamın ICQ numarası zaten gayet güzel, bu numarayı almasına gerek yok yani listem olmasa zaten umrumda olmaz alsın helal olsun...[hline]Antimodes a.k.a Aerius.
UIN: 312852003
Sosyal ağlarda paylaş

said:
RazorJimmy, 07 December 2003 23:15 tarihinde demiş ki:
Geçmiş olsun ama bence de hackleyene küfür etme, tepki gösterme.. O numarayı sen de bir önceki sahibinden hackleyerek aldın sonuçta..[hline]K1cK S0m3 4sS W1tH a L4rg3 Tr0uT productions brought to you by
RazorJimmy @ ICQ# 12858821

Ahah sen ole sen ben anti o numarayı alsn die sylveriada 7x char werdim be[hline]Icq UIN = 788808
Talren The Assasin
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...