Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

2006 Dünya Kupası Eleme Grupları Kura Çekimi

Kaspar

Öne çıkan mesajlar

bugün saat 6da başlayacak. ntv canlı olarak verecek kura çekimini. evsahibi almanya ve son şampiyon brezilya kupaya direk katılıyo. ayrıca türkiye de kurada ilk torbadaki 8 takımdan biri.

(Avrupa Elemeleri için) Torbalar:

1

Fransa
Portekiz
İsveç
Çek Cumhuriyeti
İspanya
İtalya
İngiltere
Türkiye

2

Hollanda
Hırvatistan
Belçika
Danimarka
Rusya
İrlanda
Slovenya
Polonya

3

Bulgaristan
Romanya
İskoçya
Sırbistan-Karadağ
İsviçre
Yunanistan
Slovakya
Avusturya

4

Ukrayna
İzlanda
Finlandiya
Norveç
İsrail
Bosna-Hersek
Letonya
Galler

5

Macaristan
Gürcistan
Belarus
Kıbrıs Rum Kesimi
Estonya
Kuzey İrlanda
Litvanya
Makedonya

6

Arnavutluk
Ermenistan
Moldova
Azerbaycan
Faroe Adaları
Malta
San Marino
Lıechtensteın

7

Andorra
Lüksemburg
Kazakistan

şöyle güzel bi grup çıksa da kazasız belasız çıkabilsek.. 2. torbadan bi hollandayı çekip de delirmeyelim bi de.[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 05 December 2003 15:32 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hollandalılarla çekler ardarda 3. kez aynı grupta. ilginç oldu
bu arada brezilya direk katılma hakkını kullanmak istememiş. gruplarda eleme oynuyomuş gene.. eheh[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Sosyal ağlarda paylaş

Bence çok kolay grup çekmişiz. en azından ingiltere gibi bir takım yok. yani bizi zorlayacak takım yok. danimarka dışında hepsini ezeriz.[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.
*bridge: (n) briç

Sosyal ağlarda paylaş

Ne bi senesi be , başlıyor hemen. Ocakmı , şubatmı ne yani.Kongreden önce başlıyor, yüzsüz herif istifa etmezse ayvayı yedik zaten, ne zaman hazırlanıp takım toparlayacağız ki? =([hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

eylül 2004'te başlayacak eylül veya ekim 2005'te bitecek.. maçlar başlayana kadar kurtuluruz inşallah şu adamdan[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"

[Bu mesaj Kenderleme tarafından 05 December 2003 22:59 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 05 December 2003 22:19 tarihinde demiş ki:
Bence çok kolay grup çekmişiz. en azından ingiltere gibi bir takım yok. yani bizi zorlayacak takım yok. danimarka dışında hepsini ezeriz.[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.

ya sorma çok kolay grup lol
ukrayna - sheva, rebrov
yunanistan ve danimarkanın da gücü belli.

4. bile olabiliriz be grupta biraz kasarsak ahuah[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 05 December 2003 20:03 tarihinde demiş ki:
türkiye
danimarka
yunanistan
ukrayna
kazakistan
2 dandik takım daha

biz bu gruptan çıkamayız ben size söliiim[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza

+1
1. danimarka
2. yunanistan olr diorm ben ukraynada planları altüst eder

en koptuğm olay
hollanda ve çek cumhuriyetinin gene aynı grupta olması
hollanda artk illahlah dedi çeklerden yani
avrupa şampionasında aynı gruptalar
2000 avrupa şamp. aynı gruptalardı
2004 avrupa şamp. grup elemlerinde aynı gruptalardı
2002 dünya kupası grup elemelerinde aynı gruptlardı filan[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Nasıl çıkamayız ya? şu milli takım kurulalı beri Yunanistan'a yenilmemişiz. Danimarka da iyi bir takım değil zaten bizim kadar. Ukrayna da güçlü değil o kadar.[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.

Sosyal ağlarda paylaş

said:
fizban, 06 December 2003 13:01 tarihinde demiş ki:
iyi oynamıyoruz. letonyayı iki maçta da yenemedik. ondan önce bi de ingiltereyi yenemedik istanbulda. fiyasko durumdayız. şenol güneş ve haluk ulusoyun istifa etmeye niyeti yok. işte bu yüzden çıkamayız[hline]yalnızlık ömür boyu..

budur abi[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

İyi ya iyi. Yunanlarla oynucaz. ermenilerde olsaydı güzel olurdu. Yunanlar bi laf ederler maçtan önce bizde o gazla sahada deşeriz dalağını yunanların (gs misali). en sinir olduğumda İstanbulu tercüme ederlerken hep konstantinebilmene diye saçmalıyolar.[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...