Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Öğkkk Hotmail...

Halfmumi

Öne çıkan mesajlar

outlook express özellikllerine kavuşmuş bence baya güzel de olmuş hani
eskisinde yoktu sanrım ama bunda mark as unread seçeneği olması büyük bir artı...[hline]Estel_Anorien, 04 October 2003 00:58 tarihinde demişki:
Kılda tüyde keramet olsa götte çıkmazdı.

Sosyal ağlarda paylaş

cık cık cık... :yapma:
Yüklemesi uzun süren, ve bir yığın mem yiyen tarz yerine eski basit tarzı tercih ederim ben!
resmen şekerleme gibi yapmışlaR!
Xp yide sevmedim! Her zamanda XP suX! Xp zorunlu çıkarsa,Bırakırım...Dos takılırım![hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
incoming...010104

[Bu mesaj Halfmumi tarafından 03 December 2003 05:37 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

kabus olmus bence, yani goruntusu guzel de mesajlarin yeni pencerede acilmamasi feci bi durum, ayrica netscape'i support etmedigi icin her acilista this page is designed for a browser you pc not supprts, hede hede would you like to continue loading anyway gibisinden bi sacmalik cikiyo, ve de do not show again gibi bi secenek yok, ve de hakikaten de netscape ile acinca her bi tarafi kargacik burgacik gorunuyo
Sosyal ağlarda paylaş

hehe sağol edi..tam noktasına parnak basmışsın..ama netscape inde devri geçti artık,Ms Explorerdan bakma imkaanın varsa onda daha rezil çıkıyor inan.. =P
Şimdi görüle bakalım...
Daha yeni pencere harici,bir yığın memory yediğinide söylemiştim..
gidip basit bir makineden (örn:486dx266 gibi) açmayı deneyin pencereyi bakalım eskiye oranla kaç yyıl bekletiyor...
heh..
Adamlar eski 1-2 optionıda kaldırmışlar..
iyicene rezil ettiler yaa..
Paralıya geçip iyi hizmet versinler yeter be..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
incoming...010104
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...