Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lucescu=Kötü Futbol=Başarı

hasansemre

Öne çıkan mesajlar

Yavaş yavaş bu denklem bozuluyor kötü futbolda kendini iyi futbol ve skora dönüştürmeyi başardı Beşiktaş takımı eskisi gibi değil artık istediği zaman gol atabiliyor 1 golun üstüne yatıyor ama rakibe göre.Fatih Terim ekolü bitmek üzere eski karizması kalmadı artık 3 yesem 5 atarım işe yaramıyor.Zaman Luce zamanı ama Luce yerinde ben olsam her takıma 5 atar BEŞİKTAŞ :)
Fatih Terim çok önemli bir insan ve Türk futboluna çok şey kazandırmış bir teknik adamdır.bunu da belirtmek te yarar var.[hline]Her zaman her yerde en büyük Kartal
Sosyal ağlarda paylaş

Ama elindeki futbolcular kötü olduğu zaman 6-0 gibi sonuçlar doğurabiliyor İngiliz futbolu. :D
(şimdi herkes çıkacak, zaten 1 tane 6-0'ınız var başka bir başarınız yok diyecek, onlara şimdiden "ok" demek istiyorum.)[hline]Having sex is like playing bridge*, if you don't have a good partner, you better have good hand.
*bridge: (n) briç

Sosyal ağlarda paylaş

zaten 1 tane 6-0'ınız var başka bir başarınız yok :P

lucescunun zor maçlarda oynattığı futbol gerçekten sıkıcı ama işe yarıyo. daha garanti.
ben de ingiliz ekolünü tercih ederim.. adam gibi uygulanırsa cidden göze hoş geliyo[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

ilk kez sabo'ya katılıyorum :) lucescu lazio'yu çok büyülttü halbuki geçen seneden alacak bir intikamımız var vs ayaklarında futbolcuları motive etse 2 maçtada galip gelebilirdik. öf o muzzi nin balını yiyim ben ya top ibrahim'in sırtına çarptı gitti asist oldu muzzi'ye hoş işi sadece şansa bağlamamak lazım çok pozisyon harcadık maçta ilhan peruzzi'ye pas vereceğine şut çekseydi grupta lider olabilirdik :)

[Bu mesaj Castigater tarafından 02 December 2003 18:12 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lazio sıradan bi takım gibi gözükmesine karşın çok iyi oynuyolar o kdr da ezilcek takım değil. Futbol biraz da garip bi oyun. Yani 5 puan aldı 4 ü BJK den mantığı yapılamaz. Aynı mantıkla düşünürseniz Sergen 'in 7 Puanı, Lazio ve Prag'ın 4 puanı var demektir. Koskoca iki takım zar zor bi Sergen ediyo yani :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

Ada futbolundan şaşmıcaksın..
Uzun top kesin pas..
Teknik acıdan cok büyük bir ortalamam gerekir ada futbolu için ama en garanti ve en performans oyundur..
atıcan yere kosmana gerek (bizim türk futboluna özgüdur bu oyun stili atıcaksın pası misal atıcan adama yaklasmaya calısma cabası vardır) yok atıcan yere atıyosun..[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
Ne de önemsicek kadar uzundur..
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 02 December 2003 18:42 tarihinde demiş ki:
lazio sıradan bi takım gibi gözükmesine karşın çok iyi oynuyolar o kdr da ezilcek takım değil. Futbol biraz da garip bi oyun. Yani 5 puan aldı 4 ü BJK den mantığı yapılamaz. Aynı mantıkla düşünürseniz Sergen 'in 7 Puanı, Lazio ve Prag'ın 4 puanı var demektir. Koskoca iki takım zar zor bi Sergen ediyo yani :)[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

Lazio italyanın en iyi ilk 4 takımı arasında sen neden bahsediyosun ?
Inter , AC Milan , Juventus , Lazio işte[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 02 December 2003 18:42 tarihinde demiş ki:

oha sen niye saçmalamada sınır tanımıyosun ? lol :)[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Eternal, 03 December 2003 00:16 tarihinde demiş ki:
Uzun top kesin pas..[hline]Hayat ne boşvericek kadar kısa
[b]

Bunu söyleyen birinin bahsettiklerimi anlamasını beklemiyorum zaten.

Saydığın Milan, Inter ve Juve'nin kadrosunu bi Lazio yla karşılaştır sonra konuş. Ha bu arada annene sor bakalım "görünmesine rağmen" olumlu mu kullanılır olumsuz mu söylesin sana..[hline][b]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bLaQ, 03 December 2003 00:45 tarihinde demiş ki:
said:
Eternal, 03 December 2003 00:16 tarihinde demiş ki:
Uzun top kesin pas..[hline]Hayat ne boşvericek kadar kısa
[b]

Bunu söyleyen birinin bahsettiklerimi anlamasını beklemiyorum zaten.

Saydığın Milan, Inter ve Juve'nin kadrosunu bi Lazio yla karşılaştır sonra konuş. Ha bu arada annene sor bakalım "görünmesine rağmen" olumlu mu kullanılır olumsuz mu söylesin sana..[hline][b]-= Myrlur Ownz Jo0 =-

şimdi ilk olarak futboldan anlıyosan konusalım seninle ?
2. de böle gerizekalı bir uslupla yok annene sor yok babana sor tarzında yazılar yazmana gerek yok burda kendini laflarınla kanıtlıcan bir kitle yok evladım..adam gibi saygını bil adabını iyi takın seviyeyi düşürme..[hline][b]Hayat ne boşvericek kadar kısa
[b]
Sosyal ağlarda paylaş

Senin kilon kaça be? Hem türkçe bilmiyosun hem de artizliğe bak, sen yokken biz vardık, kime kimi öğretiyosun hangi kitleden bahsediyosun, hey allahım..

Ben İtalya Ligine para yatırıyorum, senin gibi forumlarda atıp tutarak vıdı vıdı yapmıyorum. Bu arada İtalya'da Roma diye bi takım da var, hani İnter'i sayıp Roma'yı saymaman falan.. ne biliyim ilginç.. Nese takıl, okuduğunu anlama kapasiteni geliştirince gelirsin tartışırız. Büyüyünceye kdr sana cevap verme gereği duymuycam artık, dediğim gibi, forumlar okuduğunu anlayabilene..[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

İngiliz futbolu italyan futbolunu döver ama kağıt üzerinde sahaya çıkınca kazın ayağının öyle olmadığı görülüyor koskoca ingiltere'de beckham'dan başka topçu yok mu tek başına maçları çeviriyor ama yinede benim hatırladığım kadarıyla son 10 yılda ben başarılarını göremiyorum.Bakınız milne 4-4-2 ingiliz ekolü ise bjk'da çok başarılı oldu sonra ne oldu iki tane kanat oyuncun olmadığı zaman maç kazanamıyosun zaman değişti artık takım oyunu başarıya gidiyor buda benim söyleyişimle Luce sizinkilerle İtalyan ekolü oluyor ve dünyanın en iyi 5 takımını sayın ve Real olmasın deseniz kimi sayacaksınız Juve-Milan-İnter-River-Manchester kaç ingiliz takımı 1 kaç italyan 3 ingiliz ekolü italyan ekolünü genede döver mi?
He belki dünyanın en iyi takımlarını farklı söylerseniz o zaman tartışmaya devam ederiz.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
LvL_Sabo, 03 December 2003 01:43 tarihinde demiş ki:
limit, sınır, kendini, dağları herşeyi aşıyorsun konu saçmalama olunca.Lazio iyi oynuyor

Kusura bakmayın topiğin tamamını okumadım ama Lazio küçümsenmiyecek bir takım Avrupa takımları arasında Avrupa kupalarında olan mücadelelerde en yüksek puana sahip.
Bunları geçmişte toplamış olabilir ancak kadrosuda futboluda küçümsenmemeli kaç takımın inzaghi,claduio Lopez gibi forvetleri stankovic,mihajlovic gibi üst düzey futbolcuları var.Ve defans oyuncuları couto,negro gibi çok tecrübeli isimler var oda göze hoş gelmiyen futbol oynuyabilir ama başarı geliyor.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

eğer benim yazıma karşılık bunu diyor isen topiği oku.:)
Ama geçen sezon bjk ligin en iyisiydi diyenler de genelde kötü futbol olduğunu ancak başarının geldiğini söylüyordu.
Bu sene gerçekten çok iyi futbol oynuyor Bjk geçen sezon kötü de oynasa en çok gol atıp en az gol yiyen takımda buda yeterli başarı sebebidir.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...