Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

knights of the old republic çıktı mı çıkmadı mı

armagildo

Öne çıkan mesajlar

said:
armagildo, 23 November 2003 18:58 tarihinde demiş ki:
sus be dün boktun bugün koktun istediğim kadar oda açarım sana ne
sen git aynanın karşasında .... oyna[hline]i am blind, not dead.

kusura bakmayın lordum:)

ayrıca bensandığın gibi "yeni" deilim buralarda eski acc şifremi unuttuğum için yeni accle girmek zorunda kaldım

hepsini geç yeni bile olsam bu benimle kaba saba konuşabileceğin anlamına gelmez ben sana sadece daha önceden bu konuyla ilgili odanın açıldığını söyledim sen bana böyle bir karşılık verdin

senle hiçbir şekilde ne bu odada ne de başka bir yerde tartışmayacağım senin tipindeki insanlarla tartışılmayacağını düşünüyorum eğer illaki karşılık vermek istiosan özel msg at ama cevap wermeye tenezzül bile etmicem bilmiş ol
[hline]icq:172758290

[Bu mesaj Heffer tarafından 24 November 2003 13:25 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Heffer tarafından 24 November 2003 13:36 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

lvl2 jedi guardian/lvl8 scout

oyunun level sınırını bilen var mı?
belli bi yerden sonra istediğiniz gezegene gidebiliosunuz o olay iyi olmuş daha hepsine gidemedim ama hepsi detaylı ve özenle yaratılmış hiç bir detayı atlamamışlar
belkide tek kötü yanı force point yok :([hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

lvl8 scout/lvl3 jedi
eft onu ben de beendim şu her tarafı deniz olan gezegene gittim ilk dhaa bişi yapmadım ama göründüğü kadarıyla beklediğim gibi pek aksyon olmucak o gezegende hep dialoglarla çözülcek.zaten neutral oldugu için olay eğlenceli bile olabilir hem republic hem sith war.
ben saber staff ı aldım kendime o tariste ölü adamdan buldugunuz.üstüne de cave den aldıgım 2 özellikli taşı taktım bi de mawi renkli taş taktım süfe oldu.jedi sentinal seçtim bu arada force çok kullanışlı oluo çünkü arada balanced daha iyi.
clouded ım şu an hiç bi şekilde zorlamıorum light ve ya dark olucam die biliçli olrka içimden geleni yapıorum darka dogruyum ama daha clouded görünüo.[hline]bornozlu canavar
Sosyal ağlarda paylaş

bende aynı gezegendeyim şu an bi de sesler olsa daha ii olacak:(
o ses olayı bana da oldu kapatacaz başka yolu yok ses kartı daha iyi olan bi ark EAX desteğini açınca ondaki sorun düzeldi ama bende oluo bazı yerlerde olmuo ama...:(:(
ben light gidiom tamamen adam ışıktan görünmüo:) bi kere light bi kere dark bi kere de natural bitirecem farklarını görmek için:)[hline]icq:172758290
Sosyal ağlarda paylaş

belli bi uzaklıkta tam karşında duran düşmanın üstüne atlıyo otomatik olarak
ama force jump armor restricted
zırh giymeye başladıysan yapmaz.

rancor'un yanından hide ederek geçtim ben. ordaki odaya girip içerdekileri hallettikten sonra tipe bomba salladım bisürü.
ama galiba rancorlu yere girmeden önce bulduğumuz kokulu kolla da ilgili bişeyler vardı. çözemedim onu. neyse :)[hline]You figure a sword and a
bunch of spells make you
tough? It ain't
what you got
that counts, berk.
It's
what you know.
-Fairven, a cipher
Sosyal ağlarda paylaş

ya ben tariste yim bi duel ring teki herifleri yere serdim star bilmemne diye bi herifle ilegal bi death mach falan filan diyo da taris'i nasıl geçicem hiç bi fikrim yok upper city de aptal aptal geziniorum.takıldım yani.birdeee bende upper city deki apartmants'e falan girince oyun sapıtio böle sağ yapiosu adam kafayı yiyo uçuyooooooo falan böle durduramiosun kafayı yicem birsi yardım etsin imdaaaaaaaaaaak[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk
Küçüktüm Ufacıktım Top Oynadım Acıktım...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...