Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni portlarla birlikte ADSL alanlar /alacaklar... Oldukça önemli bir mevzuu :)

Eno

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar...

Telekom ile kapışmamı kazandım sayılır. Artık son çırpınışlarını veriyor kıl kaptığım bu kurum. Bu çırpınış da şu... Diyorlar ki, yeni abonelere sinyali 15 aralıkda gönderecez....

Yarın sözleşme yapmaya gidicem. Bugün sözleşme yapan kimse varmı? Yapanların hattı açıldı mı? Açılmadıysa ne zaman açmak için tarih verdiler?

Ayrıca giden herkes lütfen bu topic altına yazsın. Sözleşme imzalama tarihi ve hattın açılması için gereken tarihi...

ADSL e kavuşabilmek umuduyla...
:)[hline]Profocio Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bugün gittim eno
dağıtmaya başladık dedi.
Ama nerede oturduğumu sordu bahçelievler oldukça büyük olduğu için daha tozkoparan ve mertere weriyoruz şimdi veriyoruz ama bayramdan sonra alabilcekler hizmeti.
Sen bayramdan sonra gel dedi.
Bu arada şöyle bişelerde oldu anlatiyim.
Öncelikle modemi al dedi kesin alırsın 81. sıradayım 490 küsür port gelcek bu sefer dedi.
Ayrıca bizim telefon alınırken babamın ismine kayıt edilmiş. Şimdi babam vefat ettiği için telefonu önce annemin üzerine geçirip daha sonra adsl işlemini yapabilirmişiz.. Öncelikle telefonu üzerimize geçirmek gerekicek yani.

Bu arada Zoom 5551 modem var şu x4 lerden 105usd+kdv dedi sanırım oradan alıcam netten biraz daha ucuza geliyo ama direk peşin veririm parayı alırım modemi daha mantıklı gibi geldi kargoda kaybolur fln 15 milyon için risk almaya değmez sanırım.

Birde 256k yı sorduk istediin zaman geçebilirsn 256k ya dedi. Fiyatları ucuzlamış iyi fln dedim. Ucuzladı eet ama nette yanlış yazmışlar tesis ücreti 17 milyon değil oda 87 milyon dedi.

Tesis ücreti : bikereye mahsus adsl bağlanırken alınan ücret. İlk ay 128k da 60+60 ödeme yapılıyor
256k da 87+87 yani. Nette yazana aldanıp sonradan 70 milyonluk bi süprizle karşılaşmayın arkadaşlar..

Bende bugün baya mutlu oldum veriyoruz portları diyince. Birçok insan wardı hepsinin formları fln etrafta dolaşıyodu. Beklememe deydi sanırım. =)[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Adls deki Tesis ücreti olayı saçma olmuş ve sanırım buda kabloyu adslye göre biraz daha cazip yapıyor çünkü en son tesis ücreti kabloda 15mılyonmu neydi.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 20 November 2003 23:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hoca 45 milyon fazla vermekle kimse iflas etmez. Hem heryerde kablo yok örneğin bizim sokakta olmadığı için paşa paşa adsl bekledim ben.

ADSL'inde daha iyi olduunu düşünüyorm kablodan kullanıcı arttıkça bağlantı hızı yawaşlamıyo flm?[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

Direk gidin ve sinyali verecek ekibin yol parasını falan veririm yeterki bağlansın gibi şeyler diyin. Eğer bağlayabiliyorlarsa bağlatın yok genel herkese 15 aralıksa yapacak birşey yok. Sıra var derse yani bugün olmaz anlamında mesaiden sonra gelsinler ben veririm onların çalışmasının karşılığını falan diyin.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Bizim eve 19unda gelmişler yoktum ben eve gelip imzalatmışlar sözleşmeyi saolsunlar bugun telefon açtım bizim burda bayram arkasından açılacagını söylediler cebimi bıraktım şifre için cebimden arıyacaklar bayramdan sonra.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Ecl The solo
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
Birşey sorucam peki şifre verme olayını filan yaptınızmı yoksa sinyalden sonra kullanıcı adı şifre filanmı alıcaksınız?[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bizimkiler şifre filan vermemiş diye biliyorum ben yanlız sanırım bizim burda öyle oluyor çünkü telefon açtığımda ben bugun alacam diye biliyordum şifremi almak istiyorum filan diyince adam birşey demedi sadece bayramdan sonra arayın dedi ilk gün hem açalım hemde şifrenizi belirleyelim.Açıkcası şuan birazda kararsın kaldım bizimkiler eve gelince onlarlanda bir konuşacam.[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...