Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kill Bill vcd'sini elimde tutuyorum.

DoGMeaT

Öne çıkan mesajlar

eveeet doğru,şu anda elimde kill bill'in vcd'si var,nasıl bilmiyoreum,yorumda yapamıyacağım çünkü donanımsal bir sorundan doğru düzgün izleyemiyorum,(görüntü 180 derece ters oluyo,windows media player 9.0 ve vplayer kullanıyorum düzeltemiyorum bitürlü)yarın akşam arkadaşımda izleyip sonucu yazarım,bu filmin çkış tarihi ne zamandıki?[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

yalnız çok komiktir, ben 9586. seyretme girişimimde yine başarısızlık yaşadım.
önce kaçak dvd aldım, sesi çirkin çıktı, attım onu bi köşeye (güzel film ya, pırtık kalite seyretmek istemiyorum).
bi tane divx indirdim, içinden scary movie çıktı!
sonra başkalarını indirmeye çalıştım, biri fransızca dublajlı çıktı, diğerleri inmedi filan.
deli olucam.
şimdi bi tane iniyo, avi preview ile baktım, onun da sağında solunda counterlar ve miramax films yazısı var. iyice tadım kaçtı. sanırım sinemaya gidicem bu gidişle :/
Sosyal ağlarda paylaş

hah bombo,senin bilgisayarın mayın tarlasını çalıştırmıyor,dedenin dedesinden aile yadigarı kalmış sana galiba,fıs bilgisayardan anlamıyor diyen adama bak,arçelikten ütü alırken ,nd,r,m yapmışlar bilgisayar diye4 hesap makinesi kakalamışlar sana hala anlamadaınmı,bu arada fizban elinde patlar derken ne demek istedin açıklayabilirmisin,yalan söylediğimimi ima ettin?[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 26 November 2003 12:11 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

hmm bakalım torrent tan indiriyorum bende vcd versiyonunu, 2 günde %13.5 olmuş, kimseye para da kazandırmadım hem :P

bu arada divx demişken, underworld güzel film :) bizde kimbilir nezman girecek gösterime, ama kazaa torrent vb gibi yerlerde düzgün versiyonları var. Vampirleri ezik yapmışlar biraz,

master & commanderın dl da %3.5 olmuş 1 günde maşallah oda biter bi aralar. lol vcd ci felan mı açsam nedir :D

[hline][i]Wow - MM

[Bu mesaj Norak tarafından 26 November 2003 12:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eldar, 26 November 2003 10:59 tarihinde demiş ki:
Tebrikler Türkiye'de sinema salonlarının batmasına ve sinema sekörünün gelişememesine katkıda bulundun.Ayrıca yasaları çiğnedin ve mafyaya para kazandırdın.

hmm ilginç,lütfen bana pc'de oynadığın son 10 oyunun isimlerini söyleyebilirmisin,sonrada hangilerinin lisanslı olduğunu söyleyebilrmisin?ayrıca bu film Türkiyede vizyona girdimi?Yasalar konusunda,sen sokaklarda gözlerini kapatıpmı yürüyorsun?bir pc oyunu satan dükkana girdiğinde lisansız oyunlar rafta dizili müşteri bekliyorlar,alt üst geçitlerde tanesi 2 milyondan bandrolsüz vcd'lerin satıldığını gömüyormusun,peki sen vatandaşlık görevini yapıp bu yasa çiğneyen insanları açıp polise,zabıtaya şikayet ediyormsun gördüğün yerde?yoksa etmiyormusun?ne ayıp senin gibi yasaları önemseyen birinin yaptığı şeye bak.Şimdi yapacağın başvurunun,şikayetin hiçbir değişiklik yapmayacağını söyleme bana,çünkü benimde gidip o raftan 2-3cd almam pek birşey değiştirmeyecek,yok çok düşünceli bir insansan bu iştwen milyonlarca insanını ekmek yediğinide görürsün,komik olma lütfen,eleştirmek olmak için,aradan parlamak için eleştirme.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.

Sosyal ağlarda paylaş

haklısın aklımda başka bişey vardı fazla tepki verdim ama dediklerimi geri almıyorum çünkü haklı olduğuma inanıyorum
işin hukuksal yanını bir yana bırakıyorum ,emeğe saygı söz konusu bu bir kültür-sanat olayıdır,eğer ürünü üreten sen olsaydın ne durumda olurdun.
Korsan VCD'yi değil ama kitabı şikayet ettim zabıtaya hiçbirşey olmuyor, zaten bunlar gözönündeler aranıp yakalanmamaları gibi bir durum sözkonusu değil.Herkes senin düşüncende olduğu için(benim alacağım 2-3 cdden nolur) korsan sektörü büyüyor.Şimdi ben hiç korsan bir ürün almadım mı,müzik,film cd'si veya kitap almadım bunlar sanat eseridir ama oyun cdsi aldım çünkü çoğunlukla Türkiye'de satılmıyolar, ki fırsat buldukça onun da orjinalini alıyorum.
Konuyla alakasız çıkışım için özür diliyorum yanlış anlaşılamara yol açabilir,ama yine söylüyorum dediklerim de haklıyım zaten sen de korsan VCD almanın savunulucak bir yanı olmadığının herhalde farkındasın ki kendini savunucak yerde çamur atmaya kalkmışsın.
Sosyal ağlarda paylaş

eldar yukarıda yazdılarımda kendi haklılığımı yada korsan cd almayı savunmuyorum,bana korsan vcd aldığım için tepki göstermeni eleştirmek istemiştim,dediklerinde haksızsın demedim,çünkü bende biliyorum ne yaptığımı ve hatamı ama elimde yapabilecek başka bir şey yok.Lisanssız ürün kullandığım için beni çok sert eleştirmişim,yukarıda yazdığım şeyler seni kırmışsa özür dilerim mamacım seni kırmak değildi.[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...