Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Çıkma Teklifi

Galenthas

Öne çıkan mesajlar

gül mül delikanlıyı bozar kıs milletine fazla yüz vermicen ki tepene çıkmasınlar gerçi tepene çıktıkları zamanda baya hoş oluyo ama konuyu saptırmayalım.Sen ona yemekten sora anlat bi geçmişini işte senle tanıştığım an öle oldu böle oldu kendimi öle hissettim bunu söylemek için 3 haftadır plan yapıyorum ama yüzüne gelince beceremiyorum ama artık dayanamıyom ya hep ya hiç dersin sonrada sana aşıkım de seveyom aşıkım yanmışım oda sana zate yananı görür allah dicektir :) ya abi bu kadar dert edilcek bi olay değil bu bi arkadaş demiş gözlerine bak elini tut yeter sate kız senin niyetini biliomuş![hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
hasansemre, 21 November 2003 14:44 tarihinde demiş ki:
gül mül delikanlıyı bozar kıs milletine fazla yüz vermicen ki tepene çıkmasınlar gerçi tepene çıktıkları zamanda baya hoş oluyo ama konuyu saptırmayalım.Sen ona yemekten sora anlat bi geçmişini işte senle tanıştığım an öle oldu böle oldu kendimi öle hissettim bunu söylemek için 3 haftadır plan yapıyorum ama yüzüne gelince beceremiyorum ama artık dayanamıyom ya hep ya hiç dersin sonrada sana aşıkım de seveyom aşıkım yanmışım oda sana zate yananı görür allah dicektir :) ya abi bu kadar dert edilcek bi olay değil bu bi arkadaş demiş gözlerine bak elini tut yeter sate kız senin niyetini biliomuş![hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!

Ulan herhange bi kıs olsa hallederimde eskiden old. gibi bunda kasacak gibime gelio! Napım laytım galba biras...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 21 November 2003 14:39 tarihinde demiş ki:
said:
DiaBLeSSe, 21 November 2003 14:20 tarihinde demiş ki:
said:
BabacumMostors demiş ki:
öyle cep telefonuyla kız mı kaldırıtlırmış

Ne çirkin[hline]In sorrow nights i am the source of your hopeless fears...I am the Dark Unicorn...

ee cep telefonu ile çıkma teklifi etmek daha feci...
öyle gümbürtüye böyle muamele[hline]Bastonu bildim ben!

Ben kaldırma kelimesine değinmiştim =o)

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 21 November 2003 14:51 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Saçlarına bi çeki düzen ver.
Babam deli doktoru felan deme.
Ultima oynuyom, hatta wampir charım war felamda deme.
Saçlarını düzelt.
Sonna çıkmak felam deme. Onun yerine "Senden hoşlanıyorum" felam de.

He bide direk vercenmi diye de sorulmas.

Nese hade kolay gele bakem.

P.S. Mage robeun oldunuda söleme. Ürkmesin yavrucak.[hline]Darkspade
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DiaBLeSSe, 21 November 2003 14:49 tarihinde demiş ki:
Ben kaldırma kelimesine değinmiştim =o)

[Bu mesaj DiaBLeSSe tarafından 21 November 2003 14:51 tarihinde değiştirilmiştir]

yok onu anladım zaten, ama böyle konuya da böyle cevap verilir...
kırathane ağzıyla[hline]Bastonu bildim ben!

Dondurma istiyom! Avokadolu olacak eksi... eksiii on iki derece olacak, yanımdakilerede uzun kuplardan istiyom...
Sosyal ağlarda paylaş

bn de aynı sorunu yaşıyorum üff ya eskiden ne kadar güzeldi gidip soruyodun benimle çıkarmısın die şindi o lafı ağzına alınca direk postalanıyosun uzun uğraşlar ve kafa yormalar ve hatta kafa patlatmalar sonunda bişi ybuldum galiba
" Bir an için seni de unut beni de. İkimize bir şans vermeye ne dersin? "

nası olmuş ????????[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blademaster, 21 November 2003 15:23 tarihinde demiş ki:

" Bir an için seni de unut beni de. İkimize bir şans vermeye ne dersin? "

nası olmuş ????????[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.

Yok şans falan der gider :))[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

Abicim o zaman Bursa'lı olanlar bilir en taşlanmışından bi kot al bide harley bide piyasa yerde böle dötün donana kadar bekle gelen geçen kızların gözünün içine bak hepsi düşüyo ağına ben böle gördüm dışardan içlerine girmeyi denemedim.

Aşk adamı vurur döner döner vurur dedikleri şey sanırım sana olan şey :)[hline]Böle bişiyler olması gerekiyodu!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
amarcord, 21 November 2003 14:11 tarihinde demiş ki:
1) Kız gülümser sarılır. tamam der.
2) Kızın suratı yalanmış limon şeklini alır sonrada çaTTtt die tokatı yersin.

dorudur.ancak halk arasında 2. seçeneğe pek rastlandığı sölenemez.(İstisnalar kaideyi bozmaz...)[hline]You will never be strong enough!
You will never be good enough!
You were never conceived in love!
You will not rise above!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Emaleth, 21 November 2003 16:18 tarihinde demiş ki:
bana bri sms ile çıkma teklif etseydi zahmet edip hayır diye cevap bile yazmazdım, o derece...

lol
kinin bu kadarı
adamın size sms ile çıkma teklif etmesinin nedeni
size önem vermemesi değil ki
bunda alınacak ne var ki ?[hline]bilinçli toplumun
kurallara ihtiyacı olmayacağı gibi
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Infernal_Reborn, 21 November 2003 14:03 tarihinde demiş ki:
benimle çıkar mısın[hline]evden mp jk3 oynamak senin neyine 56k bağlantıyla demiyorum artık dogmeat olum sokacam saber ı
I've damned everyone and everything I've ever loved in his name, and I still feel no remorse. No shame. No pity...

nerıyı cıkıyoz kardıs[hline]''İktidar her yerdedir,direnişte...''Michel Foucault
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Berk, 26 November 2003 14:18 tarihinde demiş ki:
emanın dediği gayet mantıklı, madem adam seni seviyo bi zahmet totosunu kaldırır gelir sorar,
bu işler ne netten olur ne de smsten...

toto olası söz konus değil de
burda ki sorun cesaret olayı
öncede de yazdığım gibi önemsememekle alakası yok
Bak ben diyorum ki
gerçekten çok sevdiği birisi Emaleth e sorsaydı sms ile
kabul ederdi

İnsan hayatının aşkını salak bir (toto kaldırıp, getirme olayı yüzünden kaybetmek raiskini göze almamalı[hline]bilinçli toplumun
kurallara ihtiyacı olmayacağı gibi
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Galenthas, 21 November 2003 14:02 tarihinde demiş ki:
Ya bildiğiniz kafiyeli filan sms şeklinde yollanabilecek teklif soruları var mı? Acil lazımda ben biraz kıtımdır yüzüne soramam mesajla soracam ama ne yazacağımı bulamıom...

şimdiden saolun....

Hic öle bısı yapma ben yyaptım soradan örendım kızlar yuzune soylenınce daha cok sansın oluomus ztn kızıda kacırdık öle neyse darısı senın basına :D[hline]Grandmaster Welet...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Melancholy-, 21 November 2003 14:05 tarihinde demiş ki:

ama yüzüne seni seviyorum dersen daha büyük bir şansın olur.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]

işte onu dersen olucağı varsa olmaz çünkü bir kıza güzel olduğunu sölersen başka tarafı kalkar..[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Golge-i_Khan, 26 November 2003 14:09 tarihinde demiş ki:
lol
kinin bu kadarı
adamın size sms ile çıkma teklif etmesinin nedeni
size önem vermemesi değil ki
bunda alınacak ne var ki ?
düşünce tarzının sembolüdür, sen önemsemeyebilirsin , kişiye göre değişir.önemsenmiyor denmemiş zaten.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...