Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tüylerim diken diken !

Daesu

Öne çıkan mesajlar

yazının orjinali burda http://www.itiraf.com/default.asp?p=0&g=8&rp=2

izossh; Cinsiyet: Kadın; Yaş: 23; İl: İstanbul
Annem yedi aylık hamileyken rüyasında sürekli, bizim arka bahçede bir mezar kazıldığını görüyormuş. Etraf karanlıkmış. Mezarı kimin kazdığı belli değilmiş. Sadece kürek ve toprak sesleri duyuluyormuş. Bu böyle 15 gün boyunca devam etmiş. Sevgili (!) babam anneciğimin sırtına tekme atıp bebeğin erken doğmasına neden olmuş. Bebek küvözdeyken annem başka bir rüya görmüş. Nur yüzlü bir adam ona bir binayı gezdiriyormuş. (Sonradan anladık ki bunlar cennetin katları.) Her yerde, "Şu katta şöyle kişiler kalır, bu katta böyle kişiler kalır" diye de açıklama yapıyormuş. En üst kata geldiğinde durmuş, "İşte senin oğlun burada kalacak" demiş. Ertesi gün bebek (abim) ölmüş. Annem o gece, daha önce gördüğü rüyayı tekrar görmüş. Fakat bu sefer mezarı kazan da görülüyormuş. O kişi babammış.[hline]madır fakır
takır takır
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 25 November 2003 20:27 tarihinde demiş ki:
hayvan mezarlığı adlı film geldi aklıma direk eheh[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

film berbattı
kitap müemmeldi
kitap'ı okumadan filmi izlemek
insanlığa zarar ziyan[hline]bilinçli toplumun
kurallara ihtiyacı olmayacağı gibi
bilinçli rp'cinin de
sisteme ihityacı yoktur
Sosyal ağlarda paylaş

oceaneyes; Cinsiyet: Erkek; Yaş: 32; İl: İstanbul
Geçen ay bir arkadaşımla dövme yaptırmaya giderken bir eczaneye girdik. Vazelin ve Bepanthene almamız gerekiyordu. (İki erkek olduğumuzu unutmayın.) Eczacı istediklerimizi hazırlarken arkadaşımla aramda şöyle bir konuşma geçti: "Abi acıyor mu yaa?" "Yok acımaz, merak etme. Zaten bir süre sonra acıdan uyuşuyor. Günde beş kere Bepanthene sürersen çabuk geçer. Bir süre sonra kabuk tutacak. Yalnız o dönemde acayip kaşınacak." Biz saf bir şekilde konuşurken gözlerim eczacının şaşkın ve oha diyen bakışlarına takıldı. O anda neler olduğunu farkettim. Amma güldük yaa.

koptum[hline]tık!we dont die!we go to hell and regroup.
And when he gets to Heaven
To Saint Peter he will tell.
One more soldier reporting, Sir
I've served my time in Hell!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
n0body, 26 November 2003 15:04 tarihinde demiş ki:
said:
Norak, 26 November 2003 14:11 tarihinde demiş ki:
bi sn şimdi, cennet bi binanın içinde mi ?!
ehe[hline][i]Wow - MM

ewt abi cennet dediin boğazda bi apartman öle...
fazla umutlanma yani yok bulutların üstünde fln :) peeh ben gittim gördüm daa badanası boyası tam diil :P

suemaheh gralsın :lol::D:)[hline]Grandmaster Welet...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bıshop, 26 November 2003 19:54 tarihinde demiş ki:
bu arada Baba adayı adam da manyak kadına nie tekme atıyor ?

evet millet hamile kadinin kopegi olur,bu adam gitmis tekmeliyo. hepsi problemli. :)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Qoiw Deadsoul
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...