Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Davulcu maymunlugu basladi gene

unity100

Öne çıkan mesajlar

bizim bi cfq abimiz vardı şöle bi dialog yaşamıştı davulcu ile

while ( cfq == sleep() ) {
ramazan_davulcusu();
gonlunden_ne_koparsa;
oruc_tutmuyorum();
}
if (davulcu == beni_ilgilendirmez) {
cfq = ben_senden_daha_iyi_calarim(dumba_dumba);
while(davulcu == delirir)
{
karsi_komsu();
o_ogrenci_rahat_birak();

ekşisözlükten copy paste...[hline]Avatar the Fallen
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim
Sosyal ağlarda paylaş

Bu sene geldiklerinde "Bu hane hristiyan kardesim" diyecem...

Kanima susadim ziyadesiyle[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Wulf Koptum ya hala guluom :)

Bu arada ben çok derin uyuyan bi insanım bu yüzden uykumda uyandırılmaktan nefret ederim.(sabahları Babam okula gıtmek için kaldırmaya geldiğinde bi küfür sallamışım o derece yani :-)) Gelip Biri benim pencerimin önünde DUmBada Dum Dum GÜmbede güm Güm Diye Davul çalıp ardından o İĞRENÇÇ Sesiyle Mani söylemeye kalkarsa ben o adamın pencereden kafasına uçarım vallahi kendimi alamam :-P[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
Sosyal ağlarda paylaş

Simdi bir gercek sudur ki: yok "Gelirlerse pataklarim, bagetle kovalarim, ucan tekme atarim" gibi desteksiz sallamalar Ramazan davulcularina islemez... Zira bu insan ogullari sadece izbandut gibi olmamakla birlikte ayni zamanda ellerinde (ve de bellerinde) birer tane "tokmak" bulunmaktadir... Ayrica bunlar suruyle avlanan insanlar oldugundan o bahsedilen bagetlerle kalin bagirsaklarda kalmis yemek artiklarini bir grup calismasiyla temizliyebilirler...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Yok aşağı inmicez KAfasına ne bulduysam atarım saksı olur Kullanmadığım herhangi bi item olur.
Amaç susturmak.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
Sosyal ağlarda paylaş

Şahsen şuan evde başka insanlar var anne baba gibi onlar hallediolar bu işleri. Ama birgün gelir eve çıkarız kapa çalar bu adamlar gelir diceğimiz cevap tekdir, abimizin izinden gider ben daha iyi çalarım sen bana para ver deriz.

Ama cfq abimiz gibi bir cüssem olmadığından gidip davulu alıp dumba dumba gibi atrksyonlara girmem/giremem.[hline]Avatar the Fallen
Sosyal ağlarda paylaş

Gawain bi adet olarak yapilsaydi adam Allah adinin arkasina siginip para istemezdi bizden.
Adetlerin de bi yere kadar siniri vardir, ve bence coktan asildi teknoloji ile davulun siniri, tek amaci artik vergisiz hazirdan para toplamak isteyen tembel insanlarin bir mahalledeki insanlari rahatsiz etmesi[hline]fizban, 26 October 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
eşek benim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Volfied, 27 October 2003 18:24 tarihinde demiş ki:
site guvenligi coplari yere vurup ritm yapiyo
davulcular davullarla
oole mi kapisiyolar?
yoksa fiziksel mi
:P[hline]fizban, 26 October 2003 23:58 tarihinde demiş ki:
eşek benim

:D coca-cola nın ramazan ayı reklamı olabilir.[hline]Avatar the Fallen
Sosyal ağlarda paylaş

Ahh ahh, ankaradaki bizim lojmanlar ne güzeldi, cesaret isterdi davulcular için lojmanlara girmek. Davulcu giremeyeceği ile ilgili karar alınmıştı, sonra girmeye çalışanlar mp5'li amcalar tarafından giremeyecekleri konusunda ikna edilmişti :-D[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

açıkçası bende biraz rahatsızım bu konudan . gecenin bi vakti birisinin davul çalması pek hoş değil. tutan var tutmayan var. inanan var inanmayan var. rahatsız ediyor bazı insanları bu gerçek. ayrıca çok zor bişi değil muhtara belli bir dilekçe verildiği zaman o sokağa davulcu giremiyro girmiyor. Bu davul mevzunu böyle büyük bir mesele gibi sanki çözümü yok falan gibi bakmamak lazım :)[hline]
Faster than light.
...Me
DiMarziolu Strat Squier satılıktır.
* Bu sayfadaki içerik, yazanların kişisel görüşlerini belirtmektedir. paticik.com burada yazılı olanlar hakkında hiçbir yasal sorumluluk kabul etmemektedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Adama git musicianship kas da gel deyin adam hodo diye bakar :P Ustune ayin felan ayaklarina yatin adam uc bucuk... ya anlamıyorum acaba benim i uykum derin. beni daha once hic bi davulcu uyandiramadi. buna ek olarak kendi kurdugum cep telefonuma da babam kalkıp da beni uyandırdı ne bilem uyku tatlı geliyo walla. ama anlamıyorum niye bu kadar dert ediosunuz para isini, yani kapıyı ısrarla acmayın adam basar gider, ben tecrubeliyim adamlar bi yukarı cıkarken bide asagi inerken basıyolar, hic acmayın basar gider... ha yanlıslıkla actınız: ben oruc tutmuyorum diyiverin olsun bitsin, ha tutuyosanız telefonunuzu cıkartın aha bunlauyanıom deyin, ha cep telefonuyla da uyanmıuyosanız , adam sizi uyandırıyosa cikarin bi 250 500 lira verin parayi ne diyim.[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Yeniden Baslasak , Patates mi yesek?

Deli Etmeyin Beni

We Are The Chosen
We've Been Chosen Of All
We Must Keep It.
We Are The Ones Who Are Saps
Dals
Woods
Sosyal ağlarda paylaş

Valla en temizi alicaksin eline bir kedi. saçlarda uzunsa kapıyı calınca adam. Saol kardeş ben davulcu kullanmıyorum dicen :)[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
niXie, 27 October 2003 15:13 tarihinde demiş ki:
Sikayet etmek iyi güzel de, bu kadar rahatsiz edici bir tavira gerek var mi unity?

senin evinin onunde bir ay her gece saat 3 te davul ve yanina ek olarak ZURNA ile oyun havasi calindi mi ? evet 2 sene once her gece aynen boyle oluyordu. ZURNA ! zurna ne demek gecenin ucunde sessizlikte ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gawain, 27 October 2003 16:57 tarihinde demiş ki:
unity100 sen once o işi saygı gösterenlere saygı göster ve bir aylığınada olsa kulaklarina pamuk tika .....[hline]Forcedata Hosting
Mix Online Gaming Inc.
[b]Icq : 293780965

sen tika abicim lafa bak HICBIR yonetmelik ve KANUNDA davul calma olayina imkan taniyan bir sey yok, olmadigi gibi MEN EDEN gurultu standartlari var. baslamisim gelenegine kanunda nizamda men edilmisken hickimsenin ses cikarmamasina baslik parasi da devam etsin o zaman o da gelenek. GURULTU BU GURULTU.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Gawain, 27 October 2003 17:14 tarihinde demiş ki:
eger cok rahatsiz olursan çık adami döv bakalim nasil oluyor belki susar o zaman.he birde dikkat et sen pek adetlerine geleneklerine bağlı olmayabilirsin (özgürsün kimse karışamaz sana) ama bu ülkede yaşıyorsan saygı duyacaksin .[hline]Forcedata Hosting
Mix Online Gaming Inc.
[b]Icq : 293780965

BASKALARININ ISTEMEMESINE RAGMEN onlari RAHATSIZ etmek diye bir OZGURLUK YOK. SAYGI DA DUYMUYORUM, burada sille tokat cikip girisen de oldu daha once.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

beeyler bu is PARAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA....

belediye genel bazi mevzuat ve yukumluluklerine dayanarak, cesitli hizmetleri belediye sunar gibisinden bir yoruma dayanarak, bunu da 'cesitli hizmet' sayarak, her mahalleden asagi yukari ne kadar para kaldirilabilir bir hesap yapip minimum o bedel uzerinden ihaleye aciyor olayi. bir suru denyo it kopuk da bu `ihaleye` giriyor. daha once bazi yorelerde silahlar konustu. sonra ihaleyi aldi simdi bu herif, ucreti pesinen yatirdi belediyeye. e ne oldu ? belediyeye 20 milyar odediyse bunun uzerine ne kazanirsa kar.

sorgu yok, sual yok, makbuz yok denetleme yok, is kapatilmis, e simdi ne olacak ? ADAM 20 MILYARI CIKARACAK, UZERINE DE NE CIKARIRSA KAR KALACAK !.

iste bu yuzden 10 yil once ortada olmayan davulcu maymunluklari basladi. kamyonetler, ZURNALAR, bi davulcu bi zurna ile gelip IKI KISI KORO HALINDE TURKU OKUMALAR, bayramda eskiden sokaktan mani soyleyip bahsis toplarken simdi OTURMA ODANA KADAR GELIP ISRARLA PARA ISTEMELER. iste butun bunlarin nedeniii, ne gelenek, ne gorenek ne tore ne islam amaaaa, PARAAAAAAAAAA......

iste buyrun size olayin ozu.

dahasi ne 2 sene once, ne son 2 gundur, davulcu denyosu gelmeden zaten bu mahallede herkesin isiklari yanik oluyordu. demek ki neymis ? DAVUL = PARAAAA.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

sitede oturduğum için ne kadar memnunum anlatamam. Dün duydum davul sesini, ilk yahu yukarda birşey mi oluyor dedim o sersemlikle, sonra o monoton bom bom devam edince davulcu olduğunu anladım haliyle.
Tabi site yolunda çalmış olduğu halde içeri alınmadığı için, dönerken o yolu gene çalarak dönmesi ayrı bir olaydır. Sitenin yola bakan apartmanlarından birinde olduğum halde yola olan uzaklığa şükrederek yatmaya gittim.
Mafya oldu bu heriflerde ondan bunların saf, temiz duygular içinde davul çaldığını kimse iddia etmesin bana.
Abi ben satanistim gibi bahanelerlede yırtamayacağınızdan, kaopıyı açmayın elin davulcusu ile yüz göz olmak zorunda değil kimse.
Bence en iyisi mahalleye bekçi aldırmak, o bekçi çok caydırıcı olabilir. Gerisi fasa fiso, dövsen bile herifi, karslı sivaslı çıkar. Tüm istanbul daki hemşehirlilerini getirir eşşek yüklü dayak yiyen taraf olursunuz. Bunlar klasik sokak köpeği zihniyetli çapulcular olduğundan 1 e 10 girmeyi erkeklik sanar.

Ondan dilekçe demiş biri yukarda enn mantıklısı odur. O işe yaramazsa başka şeyler yapılır, mesela her gece camdan yeter artık rahatsız ettiğin diye bağrılır olay çıkarılır her gece, zaten burnundan soluyan mahalleli fırsat aradığından davulcuyu ikna etme şansınız olabilir...
Sosyal ağlarda paylaş

Bencede olay davulcunun çalması&gelmesi değil, sahte davulcuların terbiyesizliğidir. Yılın bir ayı iki davul sesini geleneklerimiz adına çekmek bu kadar zor değil.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Weaponsmith/Architecth
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...