Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hattım 1-2 saate açılacak, modemimi aldım.. Yardım

Afterdeep

Öne çıkan mesajlar

Ethernet'in boot sırasında bilgisayarı ağırlaştırıcağı beni caydırıyo.
Ayrıca 2. bilgisayar bağlamak için usb den giriş verilir gerekirse ethernetten de çıkış verilir.
Ben denicem ama bootta 30sn farkediyo benim bilgisayarda bi ethernet kartı.[hline] V ò d à n | ICQ : # 651567
Sosyal ağlarda paylaş

hadi yaa ozaman hiç bulaşmıyım ben bu ethernet işine ya bide bu modemlerde modem nasıl ayarlanıyo yani modemin içinden bişi çıkyıomu tt için şöle yapın falan diye veya modem kendimi ayarlıyo ben zoom alacamda after deep artık sinyal gelince yazarsın buraya [hline]...:::Married With Children:::...

[Bu mesaj umutsavaci tarafından 23 November 2003 23:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj umutsavaci tarafından 23 November 2003 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
umutsavaci, 23 November 2003 23:41 tarihinde demiş ki:
hadi yaa ozaman hiç bulaşmıyım ben bu ethernet işine ya bide bu modemlerde modem nasıl ayarlanıyo yani modemin içinden bişi çıkyıomu tt için şöle yapın falan diye veya modem kendimi ayarlıyo ben zoom alacamda after deep artık sinyal gelince yazarsın buraya [hline]...:::Married With Children:::...

[Bu mesaj umutsavaci tarafından 23 November 2003 23:43 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj umutsavaci tarafından 23 November 2003 23:45 tarihinde değiştirilmiştir]

Yarın yarım gün çalışacak Telekomdakiler. Sabahtan kalkacam direk Kadıköydeki ADSL yetkililerini arayıp ilgili teknikerlerin telefon numarasını isteyip hatta sinyal yollamalarını ve username-şifre vermelerini isteyeceğim. Bağlandıktan sonra yazarım gereken herşeyi. (Umarım evdeki hesap çarşıya uyar yarın.)[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...