Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kablonet'i borcudan kesilen var mı etrafta?

Rexar

Öne çıkan mesajlar

Aynısı bana olmuştu herhangi bir uyarı olmadan lönk diye kesiyorlar. Ben otomatik ödemede sanıyordum ama değilmiş yani telekom kısmı. Aboneliğimi falan iptal etmişler haberim olmadan. En baştan gidip 0dan bütün işlemler yapıldı. Bir sürü gereksiz masraf ve zaman harcadım.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

aynısını bana da yaptı bu telekom.
yahu millet artık kablosuzu falan da geçti artık neredeyse telepatiyle connection kuracak bu telekom hala emekliyor. bu işin telefonu var faxı var e-maili var en olmadı mektubu telgrafı telexi var. insan bir bildirir durum böyle böyle. ulaşamaz ya da cevap alamazsa öyle keser.[hline]Her hakkı mahfuzdur. ©2003
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Yaz, Yazlıktan döndügümde aynı sey basıma geldi benimde. Çok uyuz oldum 2 ay ödenmedi diye Lönkk Diye kesmişlerdi borcundan dolayı. Hatta Gittim Parayı Yatırdım 2 Hafta Sora açtı. Bu Öküzlük degilde nediR?[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Yaa deli oldum - AYNİSİ benim de başıma geldi. Kredi kartından otomatik ödemeydi, yeni kart ve yeni son kullanma tarihi'ne geçildiği için alamamışlar 3 ay ve ÇAT bağlantı sözleşmemi iptal etmişler. SÖZLEŞMEMİ DİYORUM. TEKRAR İLK KURULUM ÜCRETİ VERDİM BEN. Gittim kavga etmeye, insan bi haber verir dedim.

-Telefon ettik cevap veren olmadı dediler.
-Mesai saatleri içerisinde evde kimse olmaz akşam denediniz mi? dedim
-Öyle bir uygulamamız yok, dediler.
- Yahu bir mail atsaydınız side mail adresim de var, dedim.
- Bizde öyle bir uygulama da yok dediler.

kızdım ve
- Ulan komunikasyon firması değilmisiniz siz? Bu mudur tüm yönteminiz. Mail bile atamayan com. firması mı olur demeye kalmadı patladı olay.

1 ay internetsizlik + bi araba para + harap sinirler.
Sosyal ağlarda paylaş

bu konuda en tecrübeli benim heralde... 4 kez kesildi gerizekalı koblonet(kablo tv faturası yani) faturanızı yatırmadığınız takdirde 15 gün bekleyip sinyali kesiyolar. cuma günü konusunda haklısın kesinlikle cuma öğleden sonrayı bekliyorlar. yatırdıktan sonra açılması için gerizekalıların faks çekmesi gerekiyor tekrar açılması için. bu iş gün içinde kendiliğinden oluyor ama illa açılsın diyorsanız türk telekomu arıyosunuz onlarda faks geçiyolar hemen...
Sosyal ağlarda paylaş

2-3 kez başıma geldi benimde

ama bizimki salak kablonetin suçuydu
faturaları odedigimiz halde ne biçim bi muhasebe varsa adamlarda 2 aylık faturanız odenmemiş gozukuyo dediler

gereken şeyleri faxladıktan sonra odendigini anladılar
kim tutuyo o fatura bilgilerini bi bulabilsem
Sosyal ağlarda paylaş

Hattı kapamak için Cumayı bekledikleri konsunda çok haklısınız. Evet aynen öyle yapıyor gıcıklar banada yaptılar aynısını.
Sora Gittim Ödendi Makbuzunu Elimle Faxladım açtılar. YOksa onlara kalsa ohoooooooo-o[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

evet aynen öyle oldu. dedi ki dekontu fakslayın bize. dedik yaw yapmayın evden nasıl fakslayalım hem bayram tatilinde internetsiz kalırız falan adama birsürü dil döktükten sonra ikna ettik ve adam durun o zaman telefon edeyim dedi. etti ve hemen açtı kabloyu. yani aklınızda bulunsun oradaki ököz istediğinde öğrenebiliyor borcu yatmış mı yatmamış mı. dil dökmek lazım biraz..
Sosyal ağlarda paylaş

Rexar evet ASlında 1 dakika içinde halledebilecekleri bi iş yani.

Gıcıklıgınamı yapıolar artık bılmıom ama boyle yapanlara az bela okumuyuorum.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son= Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...