Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kim kiminle nerede ne yapiyor?

athea

Öne çıkan mesajlar

Sticky yapalim bi tane, yeni baslayanlar var, kolaylik olsun herkese, millet kaynassin falan =p

Buraya server, karakter ismi, meslegi, ikametgah adresi falan yazalim... Geyik yapmayalim, alakasiz mesaj silmekle moderatorleri ugrastirmayalim =][hline]Meelou A'Ie of NovaCorp, Temenos Island - Kettemoor Galaxy
Twi'lek dancer of The Glitter Pit - obsessed with shoes and terribly in love with baby gnorts...
Sosyal ağlarda paylaş

lol harikaymis thread.
ben kettemoor'da combat medic/pistoleer/creature handler bir karakter oynatiyorum esas uzmanlasmak istedigim alan Combat/Medic ve Doctor ilerde.. su an icin Imperial saflarindayim asmis fwg5'im ve dx2'im ile pvpden 2000'e yakin FP topladim ama duruldum, gunlerdir covert geziyorum fabrika neyin kurdum 280ish heal eden 30 chargeli stimpack B'ler urettim cok begenildi bende kazik bi fiyattan satiyorum ehhe.

Bestine'deyim genele fabrikam ve harvesterlarim ve resource agentlerim oralarda fakat esas Soulreaver INC (aile sirketimiz) Theed'e bulunmakta.

[hline]you don't like my shit. so sue me.

[Bu mesaj Bronx tarafından 30 August 2003 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

nick: osci
teras kasi/combat medic/bounty hunter/rifleman/creature handler olmak istiyorum ama skill pointler yetmiyo, 1 turlu karar veremiyorum, surrender etmeyede elim varmiyo, hic birini masterlayamadim ooyle kaldim :)
server: eclipse
gezegen: genelde naboo/theed ama mos espayida cok severim dogum yerimdir nede olsa,
pa: DL (dark legion) swg de en kalabalik turk guildi,
faction: imperial

eclipsede herhangi 1 sorununuz veya ihtiyaciniz olursa /tell osci yeterli ,[hline]Eclipse'deyim, nick Osci.
Sosyal ağlarda paylaş

Adım Cicio Bor.
Bounty Hunter/Pistoleer Bothan'ım.
Genellikle Theed cevresinde dolaşırım.
Dadas Inc adında mütevazi bir Resource şirketim var
Dark Legion'nın üyesi olup İmparatorluk için savaşırım.
Eclipse Galaksisindeyim.[hline]-Oh my God,I found a penny.
-You bastard.
Cicio Bor-Eclipse

[Bu mesaj EarS tarafından 30 August 2003 15:21 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Kettemoor serverında Tatooine gezegeni Bestine şehrinde ikamet eder ödül avcısı Noldor'um.
Bestine şehrinin 500 metre uzağında Mono (Nyrmae) ile bir köye yerleştik. Noldor Investigations & PI adlı bir ufak büro kurdum kendime.
Şu aralar yeni ortağım kumadam (Goktug) ile kişisel gelişimimizi tamamlama peşindeyiz.
En sevdiğim hobim Pop'un (meftan) kıllarına sakız yapıştırıp kaçmaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Dmitriy Vanya
Kettemoor Galaxy
Corellia'da bi sehirdeyim
daha dun basladigim icin hala isinma turlarini kosuyorum
human marksman basladim elimdeki pistola kaldim ne para var ne pul
mission yapiyorum arada bir ama sIKICI geldi lair patlatmak
etrafta gezip ocuk bocuk vuruyorum
trainlere param yetmiyodu sagolsun adamin biri hem trainlerimi yapti hemde butun dilleri ogretti kulturlu bir insan oldum :)

aslinda carbine gitmeyi dusunuyodum yanliz onuda bulamayinca bende pistol baslayip rifle eklemekte karar kildim
elite proffession'a daha karar vermedim nasi olsa daha baya var
smuggler hos gozuktu gozume yanliz[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

Devvo Ki'yyst
Galaxy: Eclipse
Bothan Spy of Dark Legion, under command of Revhas, together with Agent Sgecca, Agent Eive...

Şuan ne olacağım konusunda hala karar vermiş değilim, ama gidişat BH olarak gözüküyor. Duruma göre commandoya da dönebilirim. Kafamda mühendis ile beraber bi disco-bar da açma gibi bi planım var. Ne dersin müho? :D[hline]Devvo Ki'yyst, Bothan Hunter&Gunfighter, Eclipse
Flavius, 4GM Warrior, Atlantic (formerly)

[Bu mesaj DA2019 tarafından 30 August 2003 18:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Muhendis A'ab
Eclipse Serverindayim.Cogu diger DL uyesi gibibende theed ve cevresinde dolanirim.Imperial'im ve rutbem sergeant.Pistoleer ve creature handler'im ayni zamanda armorsmith ve tailoringden'de biraz anlarim. Anlayacaginiz Eclipsedeki en maharetli Twi'lek benim :).[hline]Muhendis A'ab Novice Pistoleer,Novice CH at Eclipse
Wolith Wannabe Commando at Ahazi
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
İsmim: Viru Jan-Tiran
Irk: Human
Meslek: BH/pistoleer veya full bh olucam
Gezegen: Naboo Theed
Ordan oraya koşturup mission yapan bir tipim.
İmperial'ım oldukçada iyi fp puanım var[hline]Você Cría Os Mundos Que Nós Os destruímos
Virus,SatanixVirus,Satan-Virus,Virus-Satan,Satanix.
Trex DragonSlayerz Paladin of alb/exc
Viru Jan-Tiran BH of the Esc
Sosyal ağlarda paylaş

Cliver
Bloodfin
Master arhitect
PA: Apocalypse
Imperial
Naboo - Theed

Renodon
Kettemoor
Novice Medic (akibeti belli değil hala düşünme aşamasında :p )
Pa: N/A
Neutral
Lok dan cikamiyorumki lol[hline]''Most of us walk in the light and the shadow but there are the chosen few who walk this world , carrying their own light to brighten both day and night.''
Sosyal ağlarda paylaş

Eclipse:
Sufi Finvara,
Human Male,
Naboo, Moenia ve Theed.
Pistolun her inceliğini öğrenmeye çalışan bir explorer.
Tüm arkadaşlarının teker teker emperyalist saflara katıldığını görürken içi kan ağlayan, hala çoğunlukla onlarla birlikte yaşasa da günün birinde yollarının tamamen ayrılmasının kaçınılmaz olduğunu bilen bir tip.

Kettemoor:
Elphame Kahnn
Human Male,
Naboo, Keren.
Şimdilik temel mühendislik bilimleriyle uğraşsa da ilerisi için yüksek kaliteli silahlar ve droidler yapmayı hedefleyen bir bilim adamı.
Çok küçük yaşlardan itibaren yoğun bir biçimde bilimsel çalışmalar içinde olduğu için eğlence dünyasından ve karşı cinsle ilişkilerden bi-haber bir kitap kurdu.
Sosyal ağlarda paylaş

sad
eclipse-tattooine- mos espa

da arnaninkinin yaninda evim var ama orada aramayin pek ugradigim yok arada vergi yatirmak ve depolamak icin kullaniyom simdilik mailkaneyi,
neredeyim , her yerdeyim geziyom.imp olduruyom ,

bounty hunterim, baska bisi olmaya skill yetmiyo total 217 gitti eh biraz da medic var iste battle da stim icin iyi oluyo ama belki silerim. bilemiyorum.

bundan sona da gezmeye devam, gercek dunyadaki evimi tasicam yarin, ortalama 1 hafta yokum. tell atin apprentice puanina ihtiyacim yok ama ozellikli skilleri yinede ogretirim. para harcamayin bosa onunla bana seker meker hediye elirsiniz ehuhe
:)
Sosyal ağlarda paylaş

Enako Eno
Human male
Eclipse
Anchorhead
Marksman calisan gelecegin commandosu
Overt rebel
Rebel missionlari yapip ara sira bestine baskinlarina katilip zaman zaman da cantinada muzik dinleyerek char gelistiriyorum.

Oveon Ewockeote
Mon calamari male (heyt be kocum Ackbar)
Starsider
Anchorhead
Novice Architect - ileride master arch, master weaponsmith ve droid engineer olacak ayni anda.
Artisanin engineering treesini gelistirip novice architecte atladim, 2 gun oldu. harvesterlerle low grade ore topluyorum. evim anchorheadle bestine baskin yolu arasinda, tam anchorheadin disinda ev yapilabilir yerin baslangicinda anchorheada minimum mesafede.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Madturk
Eclipse
Master Doctor(2nd in server) / Expert Combat Medic/ Expert Pistoleer.
Pvp ve pve karakterim,
TOI
Eclipse
Master Artisan/Expert Weaponsmith/Novice Architect
Buda yeni ugrasim, hayirlisiyla master weaponsmith/armorsmith olucak.
PA: Dark Legion forever.
[hline]Madturk Master Doctor/ Novice Creature Handler/ Novice Pistoleer Eclipse

[Bu mesaj Madturk tarafından 01 September 2003 14:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...