Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fikirleriniz, önerileriniz ?

Mavi

Öne çıkan mesajlar

5 senedir dial up ile nete bağlanıyorum.Üsküdarda oturuyorum 2 ay önce tel faturasını ödemeye telekom'a gitmiştim ADSL için başvuru evraklarını gördüm tabi bi heves ile aldım evrakları eve gittim anneme gösterdim anne bak buraya ADSL geliomuş 24 saat kesintisiz bağlantı aylık sabit ücret dedim ilgisiz davrandı biraz daha üstüne gittim neyse sonuç: istemiyor alınmasını sebepte benim hafta içleri okul sebebiyle bursa'da olmam ve bazen hafta sonları eve gelmem her hafta sonu gelmiyorum eve ee malum şehir dışında üni'de okumak kolay değil acayip para gidiyor birde arada bir geliosun ist ye bunun için 50 mil aylık veremem dedi.İyi verme dedim inatlaştım ben kendim başvurup alıcam dedim.
-
Şimdi fikrinizi, önerilerinizi rica edeyim,
ADSL almayıp okulum bitmesini bekleyip öylemi başvurayım ?
Yoksa kendimi,harcamalarımı biraz kısıp tüm ADSL masraflarını ödeyip alayım mı ?
1 ayda toplam 10 gün falan evimde oluyorum yani 10 gün yararlanabileceğim bu hizmetten.
0kuyup fikirlerini yazan arkadaşlara şimdiden tşk.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

said:
theKingpin, 22 November 2003 23:43 tarihinde demiş ki:
ya senin yararına sonuçta almanın yararlı olacağına düşünüyorsan alırsın.. :-)[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..

işte ikilemde kalmasam bi yandan kaç senedir bunu bekliyorum diyorum kaçırmam diyorum bi yandanda az kullanıcam aylık 50 mil parasını ödiyeceğim diyorum.[hline]Kuzu
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...