Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lutfen Yardim! (Verdata)

karabocek

Öne çıkan mesajlar

Arkadaslar verdatami cok guzel editledim .Degisik seyler var ama bunlar sadece paperdollda gozukuyor ve cantaya dusunce nasi gorunecegi resimleride var onlari nereden yapacam? yani verdata.mul yerine neyi gosterecem bide bu ekledigim itemleri eklerken baska sey gidiyor mesela chaos shield yerine baska bi shield koydum serverda chaos shield yok oluyor ama mesela arqas gibi dısarda ole gozukse bıle hem chaos shıeld olup hemde benım ekledıgım seyın chaos shıeld gıbı olmasını ıstıyorum.Yani item eklicem diye baska bi itemi serverdan kaldırmak istemiom? Nası yaparım?[hline]I don't want to fake it...
I want to make it!
Sosyal ağlarda paylaş

Abi nasi acacam onu bole resim gosterme gibi olacak.Yani katananın cantadaki gorunusunu gump editorle nasi gorebilirim?
Sanirim gumploc.cfg deki
C Program Files Ultima Online Verdata.mulu
fln baska bi yere yonlendirmek gerekiyor nasi yaparim bi bilen arkadas yokmu yahu?[hline]I don't want to fake it...
I want to make it!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
FRP_Master, 21 November 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
Abi nasi acacam onu bole resim gosterme gibi olacak.Yani katananın cantadaki gorunusunu gump editorle nasi gorebilirim?
Sanirim gumploc.cfg deki
C Program Files Ultima Online Verdata.mulu
fln baska bi yere yonlendirmek gerekiyor nasi yaparim bi bilen arkadas yokmu yahu?[hline]I don't want to fake it...
I want to make it!

wALlla anlatırlarsa cok iyi olur.
bunu ogrensem cok sey yapacam
isallah anlatırlar[hline]______________________________________
Asıksınn....
Asııksınnn......
Asıksın..........
Sen Asıksın Arkadas :)
www.paticik.com <<< Love İS Paticik
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...