Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

toa'in olayı ne?

copperelf

Öne çıkan mesajlar

toa'su olan arkdasşlardan birşeyi izah etmelerini rica edecem;
allign chatde sürekli m1,m2,m3 gibi kodlarla gruplar aranıyor. Anladığım kadarı ile bir kademe söz konusu ancak bu kademe neyin kademesi onu anlayamadım henüz. Toa dediğimiz şey bir questmi, epic questi gibi bir olaymı nedir? neye benziyor. m1 den m2 ye geçmenin avantajı nedir? vs vs gibi şeyleri anlatırsanız çok sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

Her classin secebilecegi 2 master level secenegi war we birini secebiliyosun sectik ten sonra bir master levelin 9 basamagi war we bu basamaklarin her biri 10 a ayriliyo bunlar questler seklinde yapiliyor we cogu zaman 1fg gerektiriyor
mesela soyle duymus olabilirsin ... Lfg for ML1.2
master level 1 in ikinci part i icin grp ariyorum gibi felan[hline]Daverc gonna be niubboComing Soon
Sosyal ağlarda paylaş

O ML'ler Master Level. Her class Mythic tarafından kendine verilen 2 tür ML arasından birini seçip 9 ability alabiliyor. Abilityleri buradan okuyabilirsin. http://www.routehero.com/toa
Her abilityde 10-11 step var. Hepsini quest gibi düşün. Stepleri bitirince bu abilityleri alıyosun.
Bide TOA'da Artifactlar var. Bunlarıda level alabilen itemlar diye düşün. Kendine en uygun olanları alıp (her artifactın 3 scroll'u var, bunlarıda bulup item ı aktive etmen gerek) RvR'de veya PvE'de item'a experience kazandırıyosun. Experience kazandıkça yeni abilityler alıyor. En son level 10.[hline]Sungur - Scout of Hun
Necrocks - Necromancer of Hun
Sosyal ağlarda paylaş

ya aslında seti bir inceledimde bu seti saklamak lazım ilerde magicallara sc yolu açıldığında eksikleri onlarla tamamlayabiliriz. en azından dehşet bir pve zırhı olur. yanlız almsı çok kolaydı.
şimdi ben anlamadım. epic armor için yırtınıyoruz resmen ama ondan daha afilli bir seti toparlamak 4 kişi ile 3 saatimizi alıyor.
ben size tespitimi söyliyim arkadaşlar; toa atlantis rüzgarı fazla uzun ömürlü olmaz. ancak oyuna getirdiği grafik kalitesine diyecek bişi bulamıyorum. nutkum tutuldu resmen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...