Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kullandığınız download programı...

sabonis

Öne çıkan mesajlar

Kazaa: çok fake var ve eskisi kadar hızlı değil, 800 user'da bulduğum bir dosya bile bazen connecting'de kalabiliyor ve 10 user'dan 1kb ile falan çekebiliyor. eski verimliliği kesinlikle yok

Emule: yeni yükledim, her türlü dosya var ama oldukça yavaş download ediyor

E-Donkey: emuleyle zaten aynı sistemde çalışıyor, sharereactor linkleri bile aynı. kullanamıyorum bilgisayarımda error veriyor e-donkey ama farkı olduğunu sanmıyorum

Direct Connect: türkiyenin dandik net connectionı için kötü bir download programı. 512 gibi iyi sayılabilecek bir connectionınız var ise o zaman iyi.

eee başka ne var arkadaşlar? siz nelerle download yapıyorsunuz memnun musunuz?[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

p2p yapacağım zaman kazaa lite k ++ kullanıyorum (onla ilgili bir topiğim var)
sharereactor'dan birşey çekceğim zaman emule kullanıyorum (onla ilgili de var).
Eskiden 10k/sn ile çekerken şimdi 4-5k/sn'ye düştü. Queue sorunları yüzünden çok yavaşladı.. Acaba edonkey'e geri dönsem, onda da aynı sorun var mı diye düşünüyorum.
sharereactor kadar kapsamlı ve güncel olmasa da, diziler ve çizgi romanlar açısından çok kapsamlı bulduğum suprnova.org için de bittorent (ki onla ilgili de topiğim var) kullanıyorum ama bittorent experimental.. Hata verse de downloada devam ediyor...

FTP'lerden felan indirmek için getright kullanıyorum. Onun orjinalini aldım bir de..[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

p2p network için kazaa lite : doa2.host.sk

yok özel bişi arıyosan mirc kullanıcaksın, yapabiliyosan undernet ideal veya bi sürü gruba özel kanal da mevcut. hatta undernetden şu an lotr two towers extended'ın dvd'sini indirmekdeyim. karşı tarafın bandwith 1+mb/s olduğu için kendi bw'imi sonuna kadar sömürüyorum.[hline]divine sarcasm
Sosyal ağlarda paylaş

edonkey emuleden daha avantajli cunku emulede kullanici leech edebiliyor. o yuzden bazi yerlerde emulede direk low id aliyorsun. e donkey bayagi hizli, ama yeterince uzun sure birakirsan.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

bi de shareaza var deli gib yüksek bandwithlere ulaşabiliyosunuz yani bn 64k bağlantı kullnarak ic bikaç explorer penceresi faln açıkken 40k ile dl yapabiliyorum sölüyüm yani[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
blademaster, 19 November 2003 13:32 tarihinde demiş ki:
bi de shareaza var deli gib yüksek bandwithlere ulaşabiliyosunuz yani bn 64k bağlantı kullnarak ic bikaç explorer penceresi faln açıkken 40k ile dl yapabiliyorum sölüyüm yani[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.

küçük at da ben yiyim...[hline]Its not a lie, if you believe it - George Costanza
Sosyal ağlarda paylaş

ewt bn de öle diyorum zaten 40k = 40kbps demektir o da kırk kilo bit per second die çevrilir ama eer kırk kilo byte per second diyceksen ozaman 40kBps yazarsın o da 40 k değilidr[hline]Ne kadar carpe diem deseler de inanma. Hep geleceğe oyna. Neden mi? Çünkü şu anda bu yazıyı okuyosun, geçmiş de saniyeler önce geride kaldı.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...