Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ailelere Maiden albüm kapağını anlatma olayı...

can

Öne çıkan mesajlar

Nasıl yapacaz bunu? Annem aldı eline cd'yi, bu ne olum diyor?
Baktım, baktım açıklayamadım. :( Bir daha dinleme fln dedi. Napcam ben şimdi?[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
hayatında basket izlememiş adamlarla tartıştığım şeye bak ya[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Pratik çözüm: Kapaklarını çıkart ve çekmece vesaire gibi bir yere sakla

Teorik Çözüm: Annene dış görünüşün içeriği yansıtmadığını bunlarım birer pazarlama amaçlı grafik olduğunu içeriğinin çok dolu ve güzel olduğunu anlatmaya çalış.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

Dance of Death kapagiysa zaten rezalet bir kapak "Bu ne?" diye sordugunda "CGI faciasi" de bi dumur olsun ne diyecegini bilemesin...[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Sen onu bırak pentagramın sitesinde popçular dışarının brezilya basımlı plağının resmi var ve resimde pantolonunu indirmiş bi kız var gel de bunu babna anlat.....[hline]Günümüzün dünyasında
Hepsi aynı hepsi ala
İsa Musa Muhammed Buda
Neyin varsa bilmiş senin!
Sosyal ağlarda paylaş

Ya iyi de benim ne tarz müzikler dinlediğimi ve bunların neler hakkında olduğunu biliyor.İnternet sitesinden fln bakar babam.

DOD'un kapağı ne anlama geliyor diye sordu. kendim de bilemediğimden, bilmiyorum anne ne olduğunu dedim.
o da dedi ki, bak senin bilinçaltına yerleştiriyorlar ölüm, satanizm vs. vs. duygularını diyor. Sonra küpe fln takıyorsun diyor.
Böyle devam ediyor ve kafayı yiyorum.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

Ya albümün kapağı asıl sorun değil.
hangi grupları ve ne tür dinlediğimi biliyorlar. o yüzden kapaksız da kullansam farketmez..
he bir de zaten orjinal aldığım için kapak fln farketmiyor.[hline]Nukem_Verite, 07 September 2003 21:38 tarihinde demiş ki: (bana)
Sosyal ağlarda paylaş

Asi misiniz kardeşim?!? Satanist misiniz?!?!? Ne o öyle azrail DoD falan... ehehehehe
Iron Maiden tişörtüyle durakta beklerken adamın teki gelip sen satanist misin diye sorduğunda anlamıştım ki, insanlar önyargılı ve biz bunu değiştiremeyiz.

Annene gelince, annedir anaç duygularıyla seni korumaya çalışır. Büyüdüğüne inanıyorsan annene bunu açıkla. Eğer daha büyümediysen, bırak seni kurusun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Admin
bi nihat doğan bide davut güloğlu albümleri al anne ben dinledigim müzik tarzımda ufak bi değişiklik yaptım de artık türkçe versiyonlarını dinliyorum falan de
yada nihat doğan ın albüm kapagını cıkartıp maiden inki ile deiştir.[hline]Grandmaster Hamburger
Sitemin Forum'u
Fistan, 02 October 2003 16:53 tarihinde demiş ki:
karakedinin resme bi bakın allah aşkına ya.
bana öyle biri baksa varya kanka falan olsa dinlemem keserim uzar giderim sanki kolama hap atcak gibi :D
Sosyal ağlarda paylaş

Bundan 3-4 sene öne belki daha yakin tarih tam hatirlayamiycam frp oynayanlara ilk büyük satanist damgasi vuruldugunda (fatih altayli ...si sagolsun) annem beni aramisti (biraz panik bi kadindir:))...Bana tel de "Olm sen satanist misin" gibi bi soru sordu kisaca bende "Evet anne su an kedi corbasi iciyoruz arkadasda son yakaladigi kedinin derisini yüzüyo su an" gibi alayli ve gülerek bi cevap verdim ve olay daha baslamadan kapandi, hicbirseyi ciddi ciddi savunmaya girme anlatamiyosan bilmiyorum de ve sakayla, güleryüzle olayi gecistir ciddi tartismalar sadece sana öfke sikinti ve yasaklari getirir bunu unutma...Ve dinlenilen muzigi ve oynanan her türlü oyunu satanizm olarak halka asilayan tiplere küfretmeyi unutma tabi :)[hline]Dont make me more aggressive than devil...
Sosyal ağlarda paylaş

seventh son of a seventh son albümünü dinlet fikri değişir

moonnchild falan halledersin olayı

çokta uzarsa bi cof kapağı bul annenin yanında ulan olurmu böyle kapak be falan de :D[hline]Aket Atum founder and the mentor of the Comachero ensitüsü

Comachero enstitüsünün yeni yerine buyurun
Felsefe Yapmaya Çalışan Aptal Kızla Hayır !!!
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
ehe o olaylar komik ya, bu fatih altaylıyla satanizm dalgası yayıldığında bana da olmuştu bunlar.

işte tam o dönemler, haberlerde, tartışma programlarında her tarafta satanizm şudur budur. odama doğru gidiyorum, bi bakıyorum annem monstrous manual, player's handbook ne varsa açmış kurcalıyor, yaratıklara falan bakıyor.

sonra aynen benim de maiden kasetlerime falan bakıyor. ben kendimi göstermedim. onu o şekilde gördüğümden haberi olmadı. bana bir şey söylemedi ama farkettim ki 1-2 hafta gözünü üzerimden ayırmadı..

aslında onlara da hak vermek lazım. o kadar haber üzerine insan şüphelenmez mi? konuşmak lazım yüzyüze en iyisi.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

Bende bi kere slipknot iowa cd mi cd playerımın içinde unutmuştum babamda almış bişi çalmak için falan, cdnin üzerindeki pekte pentagrama benzemeyen işareti görmüş sonra geldi odama 40 yıl düşünsem oğlumun satan olcaa aklıma gelmezdi dedi biraz espiriyle karışık... Bana 1 hafta satan satan diye çektirdirdi , ama sonra bıraktı, unuttu herhalde:).[hline]---§§---
I need someone to break the silence
before it all falls apart...
Sosyal ağlarda paylaş

daha 12 yaşındayken bir arkadaşın abisinin isveçten almış olduğu cradle of filth - cruelty and the beast cd sini elimde görmüştü annem, o an biraz kaydı yüzü ve şekli; Daha sonra cd yi alan abi anneme bazı açıklamalar yaptı ve ogün bu gündür hiçbirşey demezler bana

Ne dedi acaba haala çok merak ediyorum? [hline]Avatar
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim

[Bu mesaj Wulfgar tarafından 15 November 2003 12:45 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Wulfgar tarafından 15 November 2003 12:45 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

heh,annem satanist furyası ilk çıktığında çok korkmuştu,siyah t-shitrlerimi gömleklerimi fln kaldırmıştı:) şimdi sabah alışverişe çıktım,cumartesi günleri kapıcımız iznli oluyo,kot pantlon üzerine siyah slayer t-shirt'üm var,asansöre bindim,eimde poşetler,yanımda 2 tane bıcırk var asansörde,11-12 yaşlarında 1 kız 1 erkek,bana korka korka bakıolar(pek apartman sakinleriyle muhattap olmam,bide 2 gün önce kafamı 3'e vurdurdum,ayrıca dün bi olaylar oldu suratımda bi iki morluk,şişlik var) gözlerimisonuna kadar açıp pis pis sırıttım bunlara,korktular kız ağlıyacak gibi oldu,asansörden indiklerinde kapıda bekleyen annelerini "anneeeee,satancıyla asansöre bindiiik,çoook kooorktuuuuuk"diye bağrışıyorlardı sabah sabha koptum:)[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...