Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aşığım aşık!!

water

Öne çıkan mesajlar

Aşk Acıdır...
Acılar Gerçektir...
Gerçekler düş kurmayı gerektirir
Düş kurmak yeniden acıyı getiriyor bende..
Sessizlik aşktan daha ileride..
Yanlızlık ise esas aşk bende...
Sen benim için üzülme,bir daha üzülecek bir ben olmayacak..[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

i am in love with loneliness..Elv En Melu Uei!
Sosyal ağlarda paylaş

Aşık oldum yazısının Karlama Defterinde işi ne be güzelim. Hani kalksan aşık oldun diye duygularını kağıda döksen, yada ne bileyim onun için bir şiir yazsan yada bir şarkı sözünün sana onu hatırlattığını söyleyip o şarkının sözlerini buraya yazsan anlıyacağım ama sadece Aşık oldum demenin bu bölümle bir alakası yok. O yüzden seni de Konu Dışına atıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
water, 08 Mart 2003 14:03 tarihinde demiş ki:
asık oldugunuz kız ölürse sizde anlarsınız

anlarım senin derdini beh.. benim de bi zamanlar kız arkadaşım intihar etmişti, başka şehire taşınmıştı, öldü sanmıştım, aylar sonra ölmediğini öğrendim; arkadaşız şimdi.
biraz biraz anlıyorum seni..[hline][ quote ]Raistin, 08 Mart 2003 17:51 tarihinde demiş ki:
avp ben oyundaki Bleda GoldFinger exile dan her zaman seninleyiz bi server hürriyetim.com dan sponsorluk almıs sanıırm orayı denersen yada yahoo yu rtekrar exile acılacaktır en azından ben bir exile playarıı olarak hep yanındayım istersen butunn dusmanlarımı editle sen en buyuk ve en i,yi adminsin
seni exile olarak snei desteklioruz[ hline ]There was only teror but now there are only pain.İnsallah imzamdan hatırlamıssındır avp hani su felc olan ben :) [ /quote ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...