Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Exileye Noluyo

Necroshine

Öne çıkan mesajlar

kaç serverde kastım sayısını bile unttum ama şimdi uo oynamak istesem, oynayacak karakterim yok. en iyisimi gidin adam gibi oside oynayın. 50 sene sonrada oynarsınız...en azından, ya kapanırsa? ,speed yapti xx çocugu , injection yapti xx, bug abuze yaptı, alf4 cekti (onlemi var ama tr serverlerde ben görmedim) ne bileyim bir sürü sey geri alınacak zart zurt hiç bişi yok herzaman acık ve garantidesiniz 9$ da çok büyük bir para değil. bence osiye geçin....

Bu arada, bu üstekiler olmasa bile hiç kimse osinin uo kalitesini veremez, kimse yapamaz bizim oynadıgımız oyun bence uo deil...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Skymaster, 04 Mart 2003 16:36 tarihinde demiş ki:
kaç serverde kastım sayısını bile unttum ama şimdi uo oynamak istesem, oynayacak karakterim yok. en iyisimi gidin adam gibi oside oynayın. 50 sene sonrada oynarsınız...en azından, ya kapanırsa? ,speed yapti xx çocugu , injection yapti xx, bug abuze yaptı, alf4 cekti (onlemi var ama tr serverlerde ben görmedim) ne bileyim bir sürü sey geri alınacak zart zurt hiç bişi yok herzaman acık ve garantidesiniz 9$ da çok büyük bir para değil. bence osiye geçin....

Bu arada, bu üstekiler olmasa bile hiç kimse osinin uo kalitesini veremez, kimse yapamaz bizim oynadıgımız oyun bence uo deil...

Doğru söylüyorsun da, türkiye açısından osi'de inanılmaz bir lag oluyor. Yoksa 9 doları sorun değil, oynamak isteyen daha fazla parayı da verir. Zaten her ay yüksek internet ücretleri veriliyor türk telekoma. :)

Kablo olmasına rağmen aldığım yüksek ping beni osi yerine az lagin olduğu türk serverlarda oynamaya teşvik ediyorç[hline]Talaennon
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Skymaster, 04 Mart 2003 16:36 tarihinde demiş ki:

+1[hline]Mail:mailto:[email protected]
Asp,Visual Basic,Delphi,Sphere Scripter,Web Design
Bilgi Paylaştıkça Değerlidir...
Sosyal ağlarda paylaş

uyarilarim dikkate alinmadi ve olan oldu marketweb sponsorluğu kesti.. Domain name'i marketweb'den alip başka bir sponsor ile tekrar faliyete geçizeğiz.. biraz zaman gerekli[hline]when yøu wanna ultima ønline cømen exile Uø Wørld.
http://www.exile.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

player'lar yargısız infazda bulunarak marketweb'e şikayet mailleri attilar.. sonra hatalarini anlayip özür mesajlari atmaya başladilar ama ben onlara söyledim artık bir fayda etmez sponsorluk kesilir diye.. neyse olan oldu.. v2'de buluşmak üzere
Sosyal ağlarda paylaş

said:
avp, 05 Mart 2003 21:49 tarihinde demiş ki:
player'lar yargısız infazda bulunarak marketweb'e şikayet mailleri attilar.. sonra hatalarini anlayip özür mesajlari atmaya başladilar ama ben onlara söyledim artık bir fayda etmez sponsorluk kesilir diye.. neyse olan oldu.. v2'de buluşmak üzere

Bir kaç sorum var.

1-) Avp liderliğindeki yeni exile'da (bir sponsor bulunduğu takdirde) eski karakterler duracak mı, yoksa yeni bir dünya mı olacak?

2-) Marketweb önderliğinde Exile'da (yeni bir ekibe verdiklerinden bahsediliyor) eski Exile world mü kullanılacak, yoksa yeni baştan başlayan bir dünya mı? - Gerçi bu soru sizi ilgilendirmiyor, ancak Exile oyuncularını düşünüp (bir sponsor bulunamaması durumunda) izin verebilirsiniz eski worldün kullanılmasına belki de.

3-) Exile World kime ait, size mi, yoksa Marketweb'e mi?[hline]Talaennon
Sosyal ağlarda paylaş

said:

Neyi şikayet ettiler peki?[hline]Aradığınız kişiye ulaşılamıyor.

Equa Oyun Sunucusu Kurucusu
www.equa.com/forum
[ICQ]107493893
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Shekwan, 05 Mart 2003 22:33 tarihinde demiş ki:
said:

Bir kaç sorum var.

1-) Avp liderliğindeki yeni exile'da (bir sponsor bulunduğu takdirde) eski karakterler duracak mı, yoksa yeni bir dünya mı olacak?

2-) Marketweb önderliğinde Exile'da (yeni bir ekibe verdiklerinden bahsediliyor) eski Exile world mü kullanılacak, yoksa yeni baştan başlayan bir dünya mı? - Gerçi bu soru sizi ilgilendirmiyor, ancak Exile oyuncularını düşünüp (bir sponsor bulunamaması durumunda) izin verebilirsiniz eski worldün kullanılmasına belki de.

3-) Exile World kime ait, size mi, yoksa Marketweb'e mi?[hline]Talaennon

Marketweb'in yeni vereceği ekip bizim world'ümüzü ve karakterleri scriptleri kullanamazlar yasalara aykırı..

Yeni açılacak shard'da eski world ve karakterlerle devam edilecek.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smoke13, 08 Mart 2003 01:37 tarihinde demiş ki:
yaw charlara bişi olmaması ii ama sponsor nerden bulcaksınız marketweb de biraz haalı exile olmadan once kim biliodu market webi exile sayesinde tanındı

Marketweb yillardir internet piyasasi içindeydi. Fakat tabiki uo grub'lari fazla ismini bilmiyordu belki doğru uo camiasinda marketwen'in ismi yeni duyuldu ama bilmelisinizki marketweb ilgilendiği alanda gayet tanınmış bir firmaydi.. Neyse bir marketweb gider bir marketweb gelir...[hline]when yøu wanna ultima ønline cømen exile Uø Wørld.
http://www.exile.gen.tr
Sosyal ağlarda paylaş

avp ben oyundaki Bleda GoldFinger exile dan her zaman seninleyiz bi server hürriyetim.com dan sponsorluk almıs sanıırm orayı denersen yada yahoo yu rtekrar exile acılacaktır en azından ben bir exile playarıı olarak hep yanındayım istersen butunn dusmanlarımı editle sen en buyuk ve en i,yi adminsin
seni exile olarak snei desteklioruz[hline]There was only teror but now there are only pain.İnsallah imzamdan hatırlamıssındır avp hani su felc olan ben :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deedstyger, 06 Mart 2003 11:16 tarihinde demiş ki:
said:

Neyi şikayet ettiler peki?[hline]

avp'nin bi anda zembille inmesini. Ya da üstü kapalı olarak Taipan'ın uyması gereken prosedürleri uygulamamasını...
Sosyal ağlarda paylaş

• 8 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...