Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevdiginiz oyun müzikleri

Eternal

Öne çıkan mesajlar

dolu..

faust soundtrack en iyisi sanırım
sonra starcraft geliyor olabilir
sonra warcraft

ama faust sayılmayabilir çünkü normal şarkılardan oluşuyor, oyun için özel yapılmış şeyler değil[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

Might & Magic ve Heroes of M&M serileri
BG 1-2
Starcraft, Warcraft II-III
Sega World Wide Soccer
Warlords III
World Of Warcraft (Dl edilenlerden edindiğim fikirle gayet iyi olucaklarını söyleyebilirim)[hline]Ölünün sandığı başında tam on beş denizci,
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita...
İç, iç hepsini, aldırma sen şeytana...
Yo-ho-ho... bir şişe de rom negrita.
Sosyal ağlarda paylaş

Black Isle ın rpg lerindeki müzikler (bg nwn iwd falan)
Devil May Cry daki müzikler (çoğu kilise orgu üzerine kurulu oluyodu...)
Birde UO da bi köyde çalan sakin bi müzik vardı; Klasik gitarda çalmak için yapılmış bir şarkı gibiydi[hline]Avatar the Fallen
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim
Senko, 28 October 2003 23:30 tarihinde demişki:
Aket İlerde Butterfly yiyecen
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.paticik.com/forum/view.php?id=41560
Aha link...

Aha yazdığım yazı, Bu şarkıların üstüne oyun müziği tanımam:

said:
Bonecrusher, 19 August 2003 22:55 tarihinde demiş ki:
Tavsiye Edeceklerim:

Zelda. Hafif ispanyol tarzı bir müziği var. Klasik oyunun klasik müziği.

Quake II. Süper şarkıları var, tabii sonic mayhem grubu yapmış.
23479 enfes özellikle.

Diablo 1 - Town. Kasaba müziği süperdi. Diablo 2 - Tristram olarak geçiyor ikinci oyunda ama çok uzun bayılıyorsun bir müddet sonra.

Duke Nukem 3D. Zelda'nın müziği gibi, eski oyuncular tarafından çok sevilen müziklerden biri. Birçok versiyonu var, hangisi gerçek Duke Nukem bilemiyorum. Megadeth yapmış diyorlar.

Red Alert - Hellmarch. Enfes müzik. Hele Red Alert 2'nin girişindeki hellmarchı bulursan çok iyi olur.

Fifa 98. Mutlaka Blur - Song 2 edin, bir de Crystal Method - (get) busy child var onu daha çok seviyorum

Baldur's Gate 2, Icewind Dale. Müzikleri klasik değil ama çok iyi yapmışlar...

Fallout 2. Mutlaka Lois armstrong - a kiss to build a dream on edin. En çok sevilen müziklerden biri, Fallout 2'nin introsuna da çok iyi gitmiş.

Warcraft 2. Ulan az daha bunu unutuyordum bak. Oyunu oynamamın tek nedeni müzikleri diyim sen anla.

Undying - Main Theme. Bu da bir şaheserdir.

Dungeon Keeper 1 ve 2. Müzikleri süper. 1in cdsinde dinleyebilirsin, 2de de harddiskine yüklüyor, basit bir winamp list ile dinliyorsun. 2ninkiler daha hareketli özellikle. Bir sitede vardı ama hatırlamıyorum adresi. Dungeon Keeper 2 - Intro diye bulursun belki.

Grand Theft Auto 3. Hele bir şarkısı vardı bayılmıştım ona. JRgta - Grand theft auto song diye bulmuştum onu ama hangi radyoda çalıyor hatırlamıyorum.

Monkey Island. Bunun da müzikleri süper. Hele dinlemediysen introya ve pirate song a hasta olacaksın.

Stunts (4d sports driving). Bu oyunu zamanında oynamış kimse şarkıyı bir daha unutamaz.
-------------
Ayrıca birkaç remix:
Diablo - Greetings the Cain rap
Metallica - One (starcraft mix)
Rammstein - Du hast (starcraft mix)
Starcraft - Play that funky music terran boy
Bart Klepka - Wanderer (Flayer mix)
Bart Klepka - We build we die
Rabbit Joint - Legend of Zelda. Aslında Rabbit Joint şarkısı ama her yerde System of A Down diye geçiyor.
----------

Her oyunda müzik vardır. Ve kendi çapında çok iyi müziklerdir.
Ama bunlar klasik oyun themeleri. Ve benim için çok değeri var.
Mutlaka çek bir dinle memnun kalmazsan paran iade. :-)[hline]By Gamers For Gamers
[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 10 November 2003 08:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Grim Fandango'yu tek geçerim o carnaval alanındaki müzik tek kelimeyle mükemmel.

Onun Dışında Ultima Onlinde daki bazı Şehir müzikleri falan gayet güzel.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Kendercik, 09 November 2003 18:57 tarihinde demiş ki:
Ultima Online; Buc's Den ve Trinsic... bu ikisini dinliyorum arada açıp... hoşuma gidiyo cidden :)
Onun dışında bir sürü güzel oyun müziği vardır. Meselaa.... quake olsun benden[hline]Selamon, 06 October 2003 20:20 tarihinde demiş ki:
"cem uzan ın ipiyle kuyuya inilmez"

Bûc's rullas DI DI DIPDIBI DIBIDI DI DI DIPDIBIDIII =)[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

bu arada grim fandango daki karnaval müziği parçasının adı :
"companeros" tur.. hani çekmek istersiniz bulamazsınız falan.. :)[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
arcane, 11 November 2003 18:13 tarihinde demiş ki:
bu arada grim fandango daki karnaval müziği parçasının adı :
"companeros" tur.. hani çekmek istersiniz bulamazsınız falan.. :)[hline]It's all a puzzle, isn't it, Joseph? Like a game of chess, perhaps. The pieces move, apparently aimlessly, but always towards one single objective: to kill the king. But who is the king in this game, Joseph? That is the question you must ask.

Saol çok düşüncelisinde biliyorum zaten adını çoktandır var ben sadece burda daha iyi anlaşılsın ve bilmiyenler olabilir diye demiştim direk Grim Fandango Karnaval Diye.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...