Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[CS] Buy Script Nasıl Yazılır?

Eraqrest

Öne çıkan mesajlar

Ne Alias'tan anlarım ne de Scripting'den, bana bunu nasıl ayarlayacağımı anlatabilir misiniz? (hatta örnek verseniz daha da iyi olur)
Kesinlikle açılmıştır bu konu, şimdiden özür dilerim ama aradım ve bulamadım.
Belki arama sayfasında hangi sayfalarda aramak istediğimizi seçebilsek daha iyi olurdu. :)
[hline]horacegoesskiing, 15 July 2003 00:51 tarihinde demiş ki:
skini göremedim..

abuzittin, 15 August 2003 14:26 tarihinde demiş ki:
Peki nasıl frp yasayacağım öretirmisin
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thelegbra, 17 August 2003 20:51 tarihinde demiş ki:
özgün post kasma :lol:[hline]Legbra ::.. The interpreter øf gøds. Only he can translate peøples prayers and transmit them tø the invisible pøwers.
Sus lem dopac ne postu :) sen kasıyon bence :) Buy script için TaZmAnYaK kardeşime pm at o yardimci olur sana[hline]Dantes, 08 August 2003 22:41 tarihinde demiş ki:
En iğrenç bişey...
Efsane Topic

Sosyal ağlarda paylaş

falla bilenler daha iyi bilir ama ben basitçe bildim kadar solim.
cstrike klasorune bi cfg dosyası yarat. ornegin colt.cfg
içine ornegın: [hline] alias colt "buy; menuselect 4; menuselect 3" [hline]
yaz . oyundayken console a exec colt.cfg yazarsan aktif olur. sonra console colt yazınca 4-3 yane coltu alırsın.
altına ornegin, [hline] bind "x" "colt" [hline]
yazarsan bu consolea colt yazma işinbi x tuşuna atamış olursun. bide şey tam hatırlamıyom ama bunu yapında en son menu açık kalıyo onun içinde snaırm sonuna " kaldırıp; cmenu" yazıcaksın emin deiglim dene bak :)[hline] A$k Cikolata Gibidir
Araya Fıstıklar Karı$abilir...
Kal Vas da Buna Benzer
Araya Uus Jux lar Girebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

autoexec.cfg ye bunları yazarsan benimki gibi cfgn olur :P

//deagle
bind kp_end +akpend
alias +akpend "buyequip;menuselect 2;buyequip;menuselect 1;buyequip;menuselect 6;buy;menuselect 1;menuselect 3;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyequip;menuselect 4"
alias -akpend "slot10s"

//pompalı
bind kp_downarrow +akpdownarrow
alias +akpdownarrow "buy;menuselect 2;menuselect 2;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyequip;menuselect 2;buyequip;menuselect 1;buyequip;menuselect 6;buyequip;menuselect 4;buyequip;menuselect 3"
alias -akpdownarrow "slot10s"

//mp5
bind kp_pgdn +akppgdn
alias +akppgdn "buy;menuselect 3;menuselect 1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyequip;menuselect 2;buyequip;menuselect 1;buyequip;menuselect 6;buyequip;menuselect 4;buyequip;menuselect 3"
alias -akppgdn "slot10s"

//keleş
bind kp_leftarrow +akpleftarrow
alias +akpleftarrow "buy;menuselect 4;menuselect 1;menuselect 3;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyequip;menuselect 2;buyequip;menuselect 1;buyequip;menuselect 6;buyequip;menuselect 4;buyequip;menuselect 3"
alias -akpleftarrow "slot10s"

//colt
bind kp_5 +akp5
alias +akp5 "buy;menuselect 4;menuselect 2;menuselect 4;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyequip;menuselect 2;buyequip;menuselect 1;buyequip;menuselect 6;buyequip;menuselect 4;buyequip;menuselect 3"
alias -akp5 "slot10s"

//awp
bind kp_rightarrow +akprightarrow
alias +akprightarrow "buy;menuselect 4;menuselect 6;buyequip;menuselect 2;buyequip;menuselect 1;buyequip;menuselect 6;buyequip;menuselect 4;buyequip;menuselect 3"
alias -akprightarrow "slot10s"

//ZIRH
bind kp_home +akphome
alias +akphome "buyequip;menuselect 2;buyequip;menuselect 1;"
alias -akphome "slot10s"

//BOMBA
bind kp_uparrow +akpuparrow
alias +akpuparrow "buyequip;menuselect 5;"
alias -akpuparrow "slot10s"

//FLASH
bind kp_pgup +akppgup
alias +akppgup "buyequip;menuselect 3;"
alias -akppgup "slot10s"

//Türkçe
alias cikis "quit"
alias solel "cl_righthand 0"
alias sagel "cl_righthand 1"

//Ğ
bind [ yetisin
alias yetisin say_team *** yetisin ***

//Ü
bind ] selam
alias selam "say Merhaba arkadaslar."

//L
bind l dropped
alias dropped "say_team *** C4 Burada ***"

//.(nokta)
bind / defuse
alias defuse "say_team *** DUR DALMA!!! ***"

//i
bind ' plant
alias plant "say_team *** C4 KURUYORUM/COZUYORUM KORUYUN ***"

//P
bind p rush
alias rush "say_team Hadi RUSH yapalim. Herkes dalsin sakin durmayin.."
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
said:
arcane, 02 October 2003 02:16 tarihinde demiş ki:
biri benim için bi tane yazabilir mi

deagle ve awm alacak
awm a 1 deagle a 2 yedek şarjör alacak
süper olur valla :)[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!

bu arada bilen wardır elbet
cs için türkiyede ilk buy scripti ben yazmıştım sanane
cs 6.6 serverleri zamanında "Murder buy script " die
1.5k kişi dl etmişti www.antclan.com dan

alias arcaneawm "buy; menuselect 4; menuselect 6; wait; wait; buyammo1"
alias arcanedeagle "buy; menuselect 1; menuselect 3; wait; wait; buyammo2; wait; wait; buyammo2"
bind "f2" "arcaneawm; arcanedeagle; wait; wait; slot10; +jump"

f2 yi değiştirip istediğin tuşu da koyabilirsin
bide başka şeylerde aldırabiliriz kevlar grenade gibi
bide sıralama yapman gerekir
örneğin bunda ilk önce awm sonra 1 şarjor mermi
sonra deagle sonra 2 şarjor mermi alıyor
mesela deagle in awmden sonra para kalmazda deagle alamaz
istersen deagle i one alip para kalirsa awm para kalirsa bomba al gibi sıralıyabilirsin[hline]i'm da troublestarter
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
said:
baaluo, 02 October 2003 20:07 tarihinde demiş ki:
said:
arcane, 02 October 2003 02:16 tarihinde demiş ki:
biri benim için bi tane yazabilir mi

deagle ve awm alacak
awm a 1 deagle a 2 yedek şarjör alacak
süper olur valla :)[hline]Guns don't kill people...We do!
Let the bodies hit the floor!
SBGG!

bu arada bilen wardır elbet
cs için türkiyede ilk buy scripti ben yazmıştım sanane
cs 6.6 serverleri zamanında "Murder buy script " die
1.5k kişi dl etmişti www.antclan.com dan

alias arcaneawm "buy; menuselect 4; menuselect 6; wait; wait; buyammo1"
alias arcanedeagle "buy; menuselect 1; menuselect 3; wait; wait; buyammo2; wait; wait; buyammo2"
bind "f2" "arcaneawm; arcanedeagle; wait; wait; slot10; +jump"

f2 yi değiştirip istediğin tuşu da koyabilirsin
bide başka şeylerde aldırabiliriz kevlar grenade gibi
bide sıralama yapman gerekir
örneğin bunda ilk önce awm sonra 1 şarjor mermi
sonra deagle sonra 2 şarjor mermi alıyor
mesela deagle in awmden sonra para kalmazda deagle alamaz
istersen deagle i one alip para kalirsa awm para kalirsa bomba al gibi sıralıyabilirsin[hline]i'm da troublestarter

Nereye yazıyoruz bu kodları anlamadım ben??[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

1.6 da çok daha kolaylaştı

menuselect yerine direk silah ismi yazıyosunuz

bu f1 f2 .... için

bind "F1" "famas;galil;hegren;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vesthelm;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;defuser"
bind "F2" "ak47;m4a1;hegren;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vesthelm;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;defuser"
bind "F3" "sg552;aug;vesthelm;hegren;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;defuser"
bind "F4" "awp;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vesthelm;buyammo2;buyammo2;hegren;flash;flash;defuser"
bind "F5" "mp5;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vest;buyammo2;buyammo2;hegren"
bind "F6" "deagle;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2"
bind "F7" "hegren;flash;flash;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vesthelm;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;defuser"
bind "F8" "hegren;flash;flash;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2"

buda numpad için

bind "KP_HOME" "hegren;flash;flash;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vesthelm;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;defuser"
bind "KP_UPARROW" "hegren;flash;flash;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2"
bind "KP_LEFTARROW" "awp;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vesthelm;buyammo2;buyammo2;hegren;flash;flash;defuser"
bind "KP_5" "mp5;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vest;buyammo2;buyammo2;hegren"
bind "KP_RIGHTARROW" "deagle;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2"
bind "KP_END" "famas;galil;hegren;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vesthelm;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;defuser"
bind "KP_DOWNARROW" "ak47;m4a1;hegren;buyammo1;buyammo1;buyammo1;vesthelm;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;defuser"
bind "KP_PGDN" "sg552;aug;vesthelm;hegren;buyammo1;buyammo1;buyammo1;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;buyammo2;defuser"

neyin ne aldığı komutlarından anlaşılır heralde

vesthelm: kevlar&helmet
hegren: he grenade
buyammo1: primary weapon kurşunu
buyammo2: secondary weapon kurşunu[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

config.cfg veya autoexec.cfg[hline]C kişisi, 14 July 2003 15:01 tarihinde demiş ki:
fintiki funtuku hedehödö pırt cırt kamtiki kıpçak, tikitiki ta... hödöley hödöley, tirinirinom. dunganga dıpçıs çikiçiki ba-ba. filan da falan, bla da blu. dordik dordik mogu mogu...
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...