Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

(D)ay (o) (D)efeat -- ?

Symoon

Öne çıkan mesajlar

Eskiden hem (C)ounter-(s)trike'ın yarattığı sansasyon ile, hemde II. Dünya Savaşı atmosferini ve gerçekliğini olabildiğince yansıtmasına rağmen karanlık, kasvetli ortamıyla oyuncuları kendine fazla çekemeyen bu şahane oyun ile ilgili bir kaç şey merak ediyorum. [Edit: Yeni sürümüyle çok daha güzel bir hale geldi. Tek eksiği firma destekli haritaların azlığı]

1incisi Avatürk dışında bu oyun için sunucu açan başka bir kuruluş yok mu?
2incisi ülkemizde (sanmıyorum, hiç duymadım) veya dünyada turnuvaları yapılıyor mu?
3üncüsü paticik kullanıcıları arasında benim takımımla oynamak isteyen çıkar mı?

Heh, cevap isterim :)[hline]As long as nature glows, no life is ever truly lost!

Yabancı mandası, dinci yanlısı, vatan haini dolmuş canım yurdum.

[Bu mesaj Symoon tarafından 08 November 2003 11:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Her oyunun tek sorunu belli bir süre insan1 baymas1...
Süre degi$iyor tabiki oyundan oyuna.

Yine de bir geri dönü$ var her zaman...[hline]As long as nature glows, no life is ever truly lost!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Symoon, 08 November 2003 11:12 tarihinde demiş ki:paticik kullanıcıları arasında benim takımımla oynamak isteyen çıkar mı?[hline]As long as nature glows, no life is ever truly lost!

sen ne diyon ya allahın kunduzu?? kendine gel yollamıyım kursunları kaskına..[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

batlefield ın üzerine hiç bir savaş oyunu tanımam. DoD un ezilme sebebplerinden en öenmlisi batlefielddıır. hatta diğer 2. dünya savaşı temalı bir çok oyunda batlefield yüzünden multi olarak pek benimsenmemiştir.[hline]NO PAIN NO GAIN

Sosyal ağlarda paylaş

Bence DoD'un her sürümü BF'nin yeni sürümlerinden kat kat daha zevkli ve güzel..

BF'ye hiç tam olarak al1$amad1m.
Gerçi Stalingrad gibi deli gibi zevkli haritalar1 var ve ilk ç1kan sürümü de süperdi. Ama Road to Rome çok ba$ar1l1 degildi, Desert Combat ve Secret Weapons of II.WW ise (BF 1942 tam ad1d1r) II. Dünya savas1yla alakas1z bir add-on'du.

Bilmiyorum,.. Zaten fazla kar$1la$t1ramay1z ikisini, BF art1k II. Dünya $ava$1yla alakas1z yerlere sapt1. DoDun konusu hep ayn1.[hline]As long as nature glows, no life is ever truly lost!

Sosyal ağlarda paylaş

ya symoon bi sttr ya bı dsttr ya!
--
ya battlefield'ın dod'u ezmesının sebeplerı cok daha guzel grafıklerı araclar daha gercekcı bır motor dur.. ne kadar guzel olursa olsun halflıfe motorunun da kapaıstelerı var...[hline]a.k.a. Duxus
---------
---------
---------
Sosyal ağlarda paylaş

Ik1nc1 dunya savas1yla alakal1 modlar ç1karm1yorlar ama art1k..

Desert Combat
Secret Weapons of the WW II
Vietnam War

Hem Halflife 2 gelsin, dod dövecek Bfyi göreceksiniz hepiniz.

böhü böhü[hline]As long as nature glows, no life is ever truly lost!

Sosyal ağlarda paylaş

dod'un maplerinin kısıtlaycı yada gereksiz büyüklükte olması çok büyük bir eksik,söleyin hanginiz caen'de arka sokaklarda ve evlerin içinde doğru düzgün çatışma gördü,hep meydanlarda,ayrıca maplerin diğer bir eksiğide savaşların hep çok kısa ve çok yakın mesafelerde olması.hiç çatışma duygusunu veremiyor,oysa bf maplerinde çatışmalar hep farklı yerlerde geçiyor,çevreyle etkileşim iyi,saklanmabız,saldırmanız gereken yerleri iyi bilmek zorundasınız,mapler değişik stratejilerin uygulanamsına izin veriyor,oyuncuyuserbest bırakıyor,dod maplerinde uzun mesaflerde çatışma yok çünküuzun mesafe yok!her yer objeler,ağaçlar,evlerle doldurulmuş kasıtlı olarak,ama bf'de dod'deki gibi gerçekçi piyade savaşlarını yansıtamıyor,silahlar gerçekçilikten uzak,hl2 araçların kullanımına daha uygun bir motorla geleceğinden dod'ye araçlar eklenebilir belki,bu oyunu gerçekten ÇOK değiştirir,özgün maplerde yapılırsa dod bf'yi sollar

kısaca istediğim çatışma türünü açıklayayım:tarlada elimde stg44'l yürüyorum,3 düşmaın görüp yatıyorum yere,önce bombamı atarım,her yer toz duman olur,düşmanlar ölmese bile savrulur sağa sola yada kaçışmak zorunda kalır,sonra onlara kurşunları boşaltamaya başlarım,korkup yatarlar yerlere,vururm biri kalkıp yanıma koşar,bçağı çekip onla boğuşmaya başlarım
veya tepeyi tutma hissi mesela,elimde mg42 aşşaığdan gelenler,sağdan soldan geçenlere kurşunları basarım,yere yatarlar,ateşederler,ben onlara ateş ederim,yaylım ateşi fln
böyle çatışmlar bf'de var,ama dod'deki çatışma:adamı gör,eğil çat küt çat bitti

hepsini baştan sona okuduysanız yazdıklarımın bravo,ama haklı değilmiyim?[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

abı tartısmayalım..
bf ın mı pipisi daha buyuk dod 'un mu dıye..

dod dan bahsedıyoz.. o baska topıce[hline]a.k.a. Duxus
---------
---------
---------
Sosyal ağlarda paylaş

yok abı canımın sıkkınlıgıyla alakası yok (yanı canım sıkkın :) )
ama mesajların gunlerı bıle farklı bırını arkadasıma soyledım zaten tamam belkı solemem lazımdı ama yazdıgım kotu bısey yok..
---
neyse konudan alakasız bı msg olmasın...
sturm bot ları var bılıyosunuz en basından berı demın gordum kesın karar verdım aım lı abı botlar :) hem aım li hem slk :)
bıde ben granadıer olursam takım batar oda var..[hline]a.k.a. Duxus
---------
---------
---------
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...