Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Avengers, X-Men, Fantastic Four, Spider-man vs..

Bone

Öne çıkan mesajlar

Bu serilerin çizgi romanlarını veya çizgi filmlerini takip eden var mı merak ettim.

Avengers'ı hiç sevmem..
Demir Adam, Thor, Hulk, Scarlet Witch gibi direk en güçlü elemanları koymuşlar.
Demir Adam'ın çizgi filmini ne zaman izlesem (Spider-man'de de çıktı birkaç bölüm) adamın gücü çok çabuk bitiyor. Sonra bekle ki doldursun..
Thor da yarı tanrı geçiniyor ama çekici uçunca gücü gidiyor..
Hulk desen ayrı bir salak, en güçlü geçiniyor, ama o da hemen bruce banner formatına dönüyor..

Avengers'da en güçlü ama bir yandan da en güçsüz insanlar var. Çok güçlü olmaları çok sıkıyor, hemen güçlerinin tükenmeleri de sıkıyor.

Fantastic Four desen ayrı bir "power play". Thing utanmasa Hulk'u dövücek. Lastik adam da nano teknolojiye geçmiş haberimiz yok.

Zevk veren iki çizgi film kalıyor geriye, X-Men ve Örümcek Adam..

Örümcek Adam'ın bölümlerini izlerken sanki ben de ordaymışım da sağa sola sıçramam gerekiyormuş gibi oluyor. Hele dün fox kids'te bölümünü izlerken ekrana doğru biri ateş etti, var gücümle yana sıçradım :) . Esnekliğini ve çabukluğunu fazla iyi yansıtmamış olsalar da, bazı yerlerde hissediyorsunuz örümcek adamın çevikliğini... Ayrıca dünkü bölümde Scarlet Spider'ın kostümüne bittim, biri resmini koyarsa çok sevinirim..

X-Men'in grup halinde olduğu çizgi filmler çizgi romanlar çok sıkıcı. Düzgün bir senaryo yazamıyorlar o yüzden. Örümcek adam habire Kingpin ve Venom ile uğraşırken, bunlar da Apocalypse ve Magneto ile cebelleşiyor..
Wolverine'in solo hikayeleri çok güzel. Ama ne yazik ki diğer elemanlara, wolverine'in geçmişi kadar özenmemişler.. Hoş zaten pek olamaz, adam 85 yaşından yaşlı, 2. dünya savaşından beri birileriyle savaşıp duruyor..

Sizin görüşleriniz neler?[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

en çok peter parker spiderman'e bayılıyorum.birde ultimate spiderman warki yane az sayfa kazık mazık ama kendimden bişeyler buluyorum.x-men den çok gına geldi çok uzun we sıkıcı diyologlar war.ayrıca daredevil hastasıyım o çizimler o hikaye dehşet.

1.sınıftan beri çizgi roman okurum.we biriktiririm.ama son 3 aydır baya bir ara werdim baya eksik sayı birikti.ayrıca paticik çizgi roman bölümü istiyorum(istiyorum da istiyorum).belirli bir talep olması lazım 2-3 kişi ile olacak iş deil.[hline]
beer or not beer VİLYIM ŞEKSBEER

[Bu mesaj Natural_Jedi tarafından 07 November 2003 11:24 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Ben de sevmezdim avengers ı ama son ultimates die bişi yapmışlar. böle ultimate spider-man gibi avengers ı baştan yazmışlar biraz yenilikler de eklemişler çok hoşuma gitti. yakında turkçesi de çıkcak galiba.
wolverine in o kadargeniş bi geçmişinin olmasının bi sebebi de çizgiroman dunyasına ilk geldiğinde geçmişi yazılmamış adamın. yaratan adam dahi kimse bişi bilmediğinden dolayı sonradan yaza yaza genişlemiş.
Sosyal ağlarda paylaş

abi simdi sunu soyluyim Wolverine 85 degil ondan da eski9ki sole bir 400 veya 500 yil da diyebiliriz)

Neden???
Eger sen her cizgi filmini izlersen gorursun bu herifin aslinda TAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA zamaninda japonyada samuray olmus oldugunu..Hatun kisilik inde daha sonra kasip Su X 2 filimindeki hatun oldugunu....

Bunlardan birinin ustunde(orjinal versiyonu olan bolumlerinde) Adimantiyum(wolverine) iskelet koyuyorlar..Digerinide daha sonra yakalayip(da insanmiydi yoksa uzaylimiydi unuttum) ellerini titanyum yapiyordular.vede beynini yikiyorlardi hatunun..

Hatunda kafayi yiyip logan a saldiriyorduda Logan da onu agliya agliya pence manyagi yapiyodu,,,..

Bu arada nedense Marvel serilerindeki yazalar da bir olayvar..
Onlar ilk buldu bole tam yenilirken yenme olayinida, ,,En guclu olanin da zayif noktasi olayinida.:Lakin abarti var baya bi.

Su zamanlardaki Ne Avengers (miydi yoksa league of Justice miydi(Warner Bros ve Dc comics in karakterleri) Nede baska yapilan bir Marvel caracterinin oykusu iyi degil.,...
Bir iste ciktiysa Justise X cikti,..Birde Paradise X.
onun disinda adam gibi hikayesi olan bir cizgi roman daha cikmadi....[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:
Cikmamis jedilerden hirsiz, cikmasin,
Siyah bir buzdolabi, bir de cuce cikmis daha ne ciksin,
Tonla zibidi velet isikli cubuk acmasin,
Evrendir burasi, disneyland degil

turk frp yazarlarinin birle$tigi dunya
Hic bitmeyen Efsaneler (burasi)
Grim Fandango Turkish Fan Club
Kilicim ve ben ve kullanim
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tsunami_, 07 November 2003 16:19 tarihinde demiş ki:
Ben de sevmezdim avengers ı ama son ultimates die bişi yapmışlar. böle ultimate spider-man gibi avengers ı baştan yazmışlar biraz yenilikler de eklemişler çok hoşuma gitti. yakında turkçesi de çıkcak galiba.
wolverine in o kadargeniş bi geçmişinin olmasının bi sebebi de çizgiroman dunyasına ilk geldiğinde geçmişi yazılmamış adamın. yaratan adam dahi kimse bişi bilmediğinden dolayı sonradan yaza yaza genişlemiş.

Ulan tamda bunu diyecektim,.,.burda cikti ultimates ama Hard Cover i 70 dolar ya,.[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

Ayirca bu aralar sizin hepinize tavsiye edebilecegim bir cizgi roman serisi var

Cross Gen Comics
MUTHIS cizimler ve mukkemel hikayeleriyle tam bir CIZGI ROMAN
Ozellikle o Serilerdeki THE FIRST ve SCION i kesin okuyun derim
Yok Meridian fln faso fiso.

Dc comics deki Bruce Wayne isteh mUrderer?? i okumak icin ilk 2 sini aldim lakin gerisinide bulamadim
Serilerin sonunu bilen varsa ozelden bana ulassin[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

punisher'I beğeniyorum ben,ama artık marvel'in darkhorse'un biraz yeniliğe ihitiyacı var,yıllardır aynı kahramanlar aynı şekilde aynı düşmanlarla savaşıp yeniyolar ve artık bıkkınlık getirdi bunlar,bütün çr kahramanları 1-2 kere ölüp dirildi nerdeyse ma bitmiyolay,yenilik şart bence[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

x-men'ler üzerine inquest ve wizard dergilerinin yapımcılarının çıkardığı tek sayılık dergi vardı..
Hala elimde duruyor.. Bazı bilinmeyen gerçekler bile var dergide..
Onda ilk başta Wolverine 50 yaşında, Sabretooth da onun babası ve 150 yaşında olarak düşünüldüğü söylenmiş..

X-Men evolution hakkında bir site vardı yaş: 85+ yazıyordu orda..

wolverine samurai felan da, adam samurai dönemlerinden gelme değil ki. 2. Dünya savaşında toy bir savaşçı olarak gösteriyorlar x-men evolutionda, daha sonra captain america ile ortak çalışmış...

ultimate'leri hiç sevmiyorum. Ama tabii ayrı bir olay diye bakarsak ilginç oluyor..[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bonecrusher, 07 November 2003 17:16 tarihinde demiş ki:
x-men'ler üzerine inquest ve wizard dergilerinin yapımcılarının çıkardığı tek sayılık dergi vardı..
Hala elimde duruyor.. Bazı bilinmeyen gerçekler bile var dergide..
Onda ilk başta Wolverine 50 yaşında, Sabretooth da onun babası ve 150 yaşında olarak düşünüldüğü söylenmiş..

X-Men evolution hakkında bir site vardı yaş: 85+ yazıyordu orda..

wolverine samurai felan da, adam samurai dönemlerinden gelme değil ki. 2. Dünya savaşında toy bir savaşçı olarak gösteriyorlar x-men evolutionda, daha sonra captain america ile ortak çalışmış...

ultimate'leri hiç sevmiyorum. Ama tabii ayrı bir olay diye bakarsak ilginç oluyor..[hline]Bonecrusher: Hadi bira içmeye gidelim.
Eagleeye: Olmaz, henüz çok gündüz.

Simdi o Bolumun cizeri su salak mikeal mi ne
Benim dedigim bolumlerin cizeri ise Stan lee..

Bunun disinda O bolumlerin(dergi ve filmin) cizeri ve hikayesi 2001 fln imzali..Sanirim.
Benim dedigimin altinda 98 yaziyordu,,
Ayricada adam 2. dunya savasina kadar yasamis ti olayi vardi aslinda.,

Dur sanirim soyleydi,.Bu herif doguyodu sole baya bir evvel.
(baya bir evvel) Sonra bu her 100 yilda bir hafizasini toptan kaybediyordu fln.,Sonunda bu yuzyil gecen hayatinda olanlari Doktor x yuzunden hatirliyodu fln ve hafiften siyiriyordu(kaynak www.marvel-comics.com)
Veya 100 yil degdilde Highlanderlar gibi..Oluncemi ne erif yeniden gencleesiyodu fln
Ama bunun disinda dogdugundan beri kendini yenileme ozelligi var,
Herifin samuray olduguna Cok eminim ole bole degil
Bu atrada bu aksam bir iki trailer upload edicem
Cok guzel coook,
Izleyenler bayilacak o derece[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

alin bakalim

Muthis otesi ya

http://c.1asphost.com/neverendinglegends/weaponx.swf

http://c.1asphost.com/neverendinglegends/captain_america.swf

http://c.1asphost.com/neverendinglegends/paradisex.swf[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 07 November 2003 18:06 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

spierdman in çizgi filmlerinde iyice saçmaladılar .. farklı boyutlarda farklı spidermanlar birleşiyor falan beyonder die tanrı modunda bi keko var uyuz oldum.. carnige peter parker e karşı savaşıyorlar.. lol [ carnige bu başka boyuttaki spiderman a bulaşıyor][hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

Scion un 1 sayisini okursan tabi guel gozukmez.
Ben birkez Spiderman almistim Todd Mcflare cizmiste hemde
Lakin bok gibiydi valla..
Sonradan anladiydim Bunun tum seriyle alinmasi gerektigini.
..[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:

Sosyal ağlarda paylaş

ben ultımate olayını sevıyom bence baya eylencelı.. (ultımates'ı hıc okumadım bılemıyecegım)

ben ultımate xmen ı okuduktan sonra scarlet ıle quıcksılverı baya sevmeye basladım avengers dan (hatta quıcksılverın ozellıge hasta oldum.
sorular:
bone:hangı scarlet kostumu? hangı bolum su bır dolu spıder'ın geldıgı bolum mu? nası bı kostum du?
guardıan(dı galıba)(resımlerı atan):ulaaaaaa orda angel'a nooolmus? naapmıslar yavrıya[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!
Sosyal ağlarda paylaş

Witchblade , Spawn , Spider-man , X-men
hepsini severim
supermanden nefret ederm

ztn spawn ve witchblade in baya orjinal sayılarıda war

yerli şu ana kadar çıkmş çıkan tüm çizgiromanları aldm alıom (superman dışnda ) destek olmak lazm

Juggernaut herzaman çok etkilemştr beni[hline]A Robin Red breast in a Cage
Puts all Heaven in a Rage
BiT¢H_oFBaT[/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Wolverine adamım. O biiiiir karizmatik , o biiir kurt o Wolverine:)
sanırım diğer elemanların hepsi doğuştan farklı ama o bölümleri izlediğsen Wolverine'i yaratıyolar sanırım can bi kabın içinde bi sürü kimyasal falan veriyolar . Onun için onun hikayesi daha ilginç X MEN'e falan sonra katılıyo ve onu buhale insanların getirdiğini bildiği için de insanlara güvenmesi falan çok zaman alıyo...
Spiderman 'e gelin ce hep aynı bölümlerini yayınlıyolar bi onları izliyorum zaten... Spiderman birazda şansına kahraman yakalandığı zaman bunla 2 saat muhabbet etmeleri falan hiç birinin aklına o kaçana kadar öldürmek falan gelmiyo oraları biraz saçma geliyo bana...

[Bu mesaj desiremaster tarafından 08 November 2003 22:57 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smerten, 08 November 2003 16:16 tarihinde demiş ki:
bone:hangı scarlet kostumu? hangı bolum su bır dolu spıder'ın geldıgı bolum mu? nası bı kostum du?
[hline]a.k.a. Duxus
---------
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Nasıl alıntı yapalım?/Nasıl imza atalım?
---------
Allah kahretsin! Kış geliyor ve benim damarlarımda bahar dolaşıyor!
---------
My life? Working in Progress!

Galiba orada sarı saçlı örümceğin kösütümüdnen bahsediyor. Ya o yada zırh olandır zaten(bence obölüm güzeldi çizgi filmin yaa)
Bu arada ben Spiderman'in bir bölümüne hastaydım çizgi romanda. Banliyöye gidiyro bir hırsızı yakalamak için. Polisler otobüs şoförü çöp kamyonu bir çocuk çocuğun çatlak ailesi arasıdna çok süper bir maceraydı o.[hline]-Sıraya bak hayatta yetişemeyiz-B planı zamnı kızlar*Bildik fon müziği*-Abi kıza bak.Üff bide saçlarını sallamasa.Neden sallıyor anlamadım-Vauw...Lan!Ulan kıza bak bizim sıramıza girdi. Gel lan buraya*Çat çut-Flaş flaş. İki genç sırada önüne geçen kızları döverek hastanelik etti.Solufain"Hakettiler.Ben o sırada kaç saat bekledim"yorumunu yaptı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
smerten, 08 November 2003 16:16 tarihinde demiş ki:
guardıan(dı galıba)(resımlerı atan):ulaaaaaa orda angel'a nooolmus? naapmıslar yavrıya[hline]a.k.a. Duxus

Bumudur ya??Resimleri atan ya... Yuh valla :D
Gardiyanmiydi bekcimiydi herneyse o Pust iste dinle Dermis gibi :D...
Angel hatirlarsaniz Apocalips in yaptigi bir makinadan Headshot yiyip apocalipsin emiri altina giriyordu(anlatmiyacam zaten herkez ezbere biliyodur kesin)
Sonra O Celik kanatlarini bir bolumde apocalipce sonunda kiriyordu(bu arada apocalips in emiri altinda degil Xmenlerde bu angel abimiz) Sonra birsey oluyoduda Sanirim Phonx gelip Apocalipsi atiyodu biryere.ve Angel a kanat veriyordu fln

O cizimlerden hatirladigim da Kanatlari alevliydi artik,.. Sonra noldu birader yeniden Kus tuyu kanatlara dondurmusler(herhalde Fantastic Four daki alev adama cok benzer bu diye yapmadilar)

Neyse beyler Bunun disinda Todd Mc Flare in yaptigi veyapacagi her cizgi romanin mukkemel olduguna eminim,Valla isyan cikaririm bu fikre karsi gelenlere karsi.
Bu arada turkiyedeki tum Spawnlar SPAWN THE UNDEAD adi altinda satiliyor Onun disinda 3 tane daha serisi var*hatta 3 den de fazla..ama sadece Todd un yaptiklari dersek evet 3*

Iste undead olani.

[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 09 November 2003 13:56 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 09 November 2003 13:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

buda Spawn the GOds of Heaven di lakin iptal edilmismis

Spawn the Dark Ages

Buda o unlu Crow umuz
[hline]unity100, 01 November 2003 18:20 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj The_Guardian tarafından 09 November 2003 14:13 tarihinde değiştirilmiştir]

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...