Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

böhüüüüüüüüüüü

Fragrant

Öne çıkan mesajlar

puahahaa

-Bak bu tuşla adamın kafasını eziyosun.
-....
-Sonra böyle üstüne çıkıp bağırsaklarını deşiyosun.
-....
-En sonunda bacaklarını gövdeden ayırınca oyunu kazanıyosun.Nasıl???
-Uzak dur benden hayvan!!!!!!!![hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!
Sosyal ağlarda paylaş

net komutları arasında bu şekilde bir şey yok. Net/? yazınca zaten yazan opsiyonlarda bu yok. Ayrıca deneyince de bu şekilde bir komut yok send anlaşılamadı diyor. Bunun için farklı bir programda mı gerekiyor.
said:
Absolut, 10 November 2003 16:26 tarihinde demiş ki:
2 PC birbirine netten bağlıdır direk Dos mesaj yolla. /net send gibi birşey yazıp onun IPsinie yollarsan ekranda pırt diye mesaj belirir. IPsini biliyormsun veya PC adını?[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.
[ no pain, no gain ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır, XP de olması lazım net sendin. Diğerlerinde de vardı aynı işe yarayan bir programcık, rundan değilde o programdan gönderebiliyordun pop up olarak çıkıyordu diğer bilgisayarda etkinse ama neydi unutmuş bulunuyorum, hatırlayan varsa bana da hatırlatsın.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Sosyal ağlarda paylaş

bızd wın95 vardı win pop up adlı programcıgı kullanıyorduk hoca her hafta sılıyor ben ıse devamlı her hafta yayıyordum cunkı ana makıneyı kırmıştım agdan ehehe ana makıne sıfresını halledıp okul kayıtlarına bulasıyordum mudurun bılgısayarı hede hodo felan sonra bır program vardı her bılgısayara hocanın ekranını yolluyodu sen tusa felan basamıyordun oyun oynama felan dıye yapılmıstı ben arkadan ethernet kablosunu sokup wolfıed oynıyordum eheh sonra p233 mmx e counter serverı acmaya calısmıstım tum okulun bılgısayar agı cokmustu bır defada ana makıneyı asırı yuklemıstım format atmak zorunda kaldılar makınenın ıcın 9999 tane wındows klasoru kopyalamıstım heeyyy heyyy gıdı gunler keske aynı okulda olsam gene makınelerde cd rom felan yoktu 2 labaratuar vardı ve 4 CD rom vardı ben de sınırlenıp bırının tray ıne tekme atıp kırmıstım arkadaslarla ram yurutmustuk makıneden sayısız makıne formatladık 486 makıneler vardı her hafta ozenle formatlardık onları kacak oyun löoynamaya calısır dırect X olmadıgı ıcın oynayamazdık hocanın bılgısayarını ele gecırıp hocayı dumur ederdık kı hoca bır kez sınırden alnıma HEKIR yazmıstı markerla :D sonra herkes mause ların topunu calardı kalvyenın tuslarını gotururdu heey heey[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fragrant, 10 November 2003 16:33 tarihinde demiş ki:
beyeler tüm yardımlar için saol ama kız gitti ve ben her zamanki gibi arkasından bakakaldım :([hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!

bende kendimi yeteneksiz sanırdım...[hline]Level 12 Jedi
Level 15 topuk

Sizde Çizgi Roman Bölümüne Destek verin!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
beyeler tüm yardımlar için saol ama kız gitti ve ben her zamanki gibi arkasından bakakaldım :([hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!

gerçekten dediklerini gerçekleştirseydin acayip süper bişey olurdu ama ayağına fırsatı tepmişsin..[hline]KinGpiN the striked sazan
uleaa şülü şülü fülfülü bülbül..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Viktor, 10 November 2003 17:17 tarihinde demiş ki:
bızd wın95 vardı win pop up adlı programcıgı kullanıyorduk hoca her hafta sılıyor ben ıse devamlı her hafta yayıyordum cunkı ana makıneyı kırmıştım agdan ehehe ana makıne sıfresını halledıp okul kayıtlarına bulasıyordum mudurun bılgısayarı hede hodo felan sonra bır program vardı her bılgısayara hocanın ekranını yolluyodu sen tusa felan basamıyordun oyun oynama felan dıye yapılmıstı ben arkadan ethernet kablosunu sokup wolfıed oynıyordum eheh sonra p233 mmx e counter serverı acmaya calısmıstım tum okulun bılgısayar agı cokmustu bır defada ana makıneyı asırı yuklemıstım format atmak zorunda kaldılar makınenın ıcın 9999 tane wındows klasoru kopyalamıstım heeyyy heyyy gıdı gunler keske aynı okulda olsam gene makınelerde cd rom felan yoktu 2 labaratuar vardı ve 4 CD rom vardı ben de sınırlenıp bırının tray ıne tekme atıp kırmıstım arkadaslarla ram yurutmustuk makıneden sayısız makıne formatladık 486 makıneler vardı her hafta ozenle formatlardık onları kacak oyun löoynamaya calısır dırect X olmadıgı ıcın oynayamazdık hocanın bılgısayarını ele gecırıp hocayı dumur ederdık kı hoca bır kez sınırden alnıma HEKIR yazmıstı markerla :D sonra herkes mause ların topunu calardı kalvyenın tuslarını gotururdu heey heey[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?

Oha abi sende potansiyel varmış vallla :-)[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Natural_Jedi, 10 November 2003 18:11 tarihinde demiş ki:
said:

bende kendimi yeteneksiz sanırdım...[hline]Level 12 Jedi

Level 15 topuk

Sizde Çizgi Roman Bölümüne Destek verin!

ehehe hakkaten yeteneksizim beaa :-)

[hline]dağılın burda görülecek bişey kalmadı,herşey kontrol altında!!!

[Bu mesaj Fragrant tarafından 11 November 2003 14:49 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Fragrant tarafından 11 November 2003 14:50 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...