Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fatih civarında (15dk mesafede) bi yerde olupta beraber ift...

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

saol horacecim, canım benim, bi denem, kınalı kuzum :D...
çok saol, fakat bir başka zmn, baksana bir ton paticiks var benim gibi batcan sen bugün ehuehu...
herkeş'e afiyetler olsun:D...[hline]Design is a life! I'm a designer. So, am i god? .::. Graphicer® :hrr:
Abi matrizde yemek yesem orucum bozulurmu? | Vadaaaaaaaaaaa!...
Sosyal ağlarda paylaş

valla çok isterdim ama üzgünüm gelemiyeceğim,şimdiden teşekkürler horace,başka bir zaman belki hem ben ısmarlarım paramolduğunda(ığğ,hiç param olmuoki:))afiyet olsun size[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

Sosyal ağlarda paylaş

abi sinemaya gitcez yoksa valla gelirdim,hatta oruçlu değilim yinede gelirdim,bu günki satış için özür diliyor,başka gün alman usülüne davet ediyorum:)[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

[Bu mesaj DoGMeaT tarafından 08 November 2003 16:35 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 08 November 2003 16:38 tarihinde demiş ki:

en sakallı ve pardesülü olan benim...:-p[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...

Nimohahahaha :D[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

Hakkaten gelen oldu mu?

Yani fotosunu görünce harbiden tanışmak istiyeceğim bi kişidir horace =).

Leventte olmasam gelirdim.Hesabada ortak olurdum.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

said:
BonePART, 10 November 2003 00:16 tarihinde demiş ki:
abiş adamın neden ahmet kaya sakalı bıraktıgı belli oldu
fatihte oturuyomus[hline]BonePART - Pepelek Saplar Birliği OnursalBaşkanı ve Kurucusu
BonePART FriarHealSuxx of Hun - Kay Server - Level 50 Drunken Friaa
BonePART From Bestine - Tattoine - Kettemoor- Novice BE, Novice CH
Emaleth, 28 October 2003 20:39 tarihinde demiş ki:
ne de olsa burda admincilik oynayarak yaptığımız mastürbasyonun haddi hesabı kalmadı di mi? iki paragraf daha yazayım da namım yürüsün.ben firçayi ortaya attim, kimseye diil. hele ki bonecuuma firça niye atiim ki, kendisinin bi nevi hastasiyim :)

ne alaka abi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...