Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

TV'de Kedi Izgara İsyanı

karakedi

Öne çıkan mesajlar

Peki inandırıcı olduğunu sanıyo musun?[hline]
DynamicK, 02 November 2003 23:09 tarihinde demiş ki:
supermen gazeteciydi mesela ama süper adamdı yane ucuyodu
Aurora, 01 November 2003 18:43 tarihinde demiş ki:
Bizim mahallenin davulcusu Portnoy olacaktı...
Her gün oruç tutardım
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

Genelleme yaparsak kendim için günlük yaşamda asabi ve hırçın bir insan değilim yani günde en fazla 10 dakka bu dediğim 2 hissi yaşarım yani şimdi benim gerçek karakterim mi hırçın ve asabi oluyor?
Bence yanlış düşünüyorsun Unity. İnsanın içinde bulunduğu duruma göre oluşan karakter gerçek karakteri değildir.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 04 November 2003 14:54 tarihinde demiş ki:
Peki inandırıcı olduğunu sanıyo musun?[hline]
Her gün oruç tutardım

inandirici oldugunu dusunmuyorum, bir seyi soylemissem yaparim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
www.tokaci.com(oscommerce customization)
turkiye.bookturkey.com
aaa bunu unutmusum pek severim: www.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Absolut, 04 November 2003 14:57 tarihinde demiş ki:
Genelleme yaparsak kendim için günlük yaşamda asabi ve hırçın bir insan değilim yani günde en fazla 10 dakka bu dediğim 2 hissi yaşarım yani şimdi benim gerçek karakterim mi hırçın ve asabi oluyor?
Bence yanlış düşünüyorsun Unity. İnsanın içinde bulunduğu duruma göre oluşan karakter gerçek karakteri değildir.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

gun icerisinde degisik sartlara gore degisik tepkiler senin gercek karakterini yansitmaz. gun ici olaylar hayat memat meseleleri degildir. toplumumuzda oyle addedilen olaylar - oss sinavi is basvurusu vs - dahi aslinda gercek hayat memat meseleleri degildir, sosyal basariyi etkileyen seylerdir. gercek hayat tehlikesi test olarak addedilebilir.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Söylediğin için mi yaparsın yoksa karakterin yüzünden mi?[hline]
Her gün oruç tutardım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Asteroth, 04 November 2003 15:14 tarihinde demiş ki:
Söylediğin için mi yaparsın yoksa karakterin yüzünden mi?[hline]
Her gün oruç tutardım

karakterim yuzunden karar almis oldugum bir seyi sartlar ne olursa olsun soyledigim icin yaparim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

sence o onemlidir, sence sen dogacak cocugunla bir adada yanliz kaldiginda onu yemektense olursun, bence de ben bir adada kediyle dahi yanliz kalsam onu yemek yerine dahi olumu tercih ederim.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

lol zaten sen kediyle insanı aynı kefeye koyuyosan baştan bazı yerlerde düşünce hataların vardır. Kimse kedilere eziyet etmekten yada hapur hupur yemekten bahsetmiyor, bahsedilen ölüceksen kedi yemek. Ama bir insanla bir kediyi aynı derecede önemli hisseden biri nasıl insanca yaşamış oluyor anlamıyorum. Yani ben öleceksem ve kedi ölecekse sen koşup kediyimi kurtarıcaksın? Kedi kadınla bir ilişkin var mı? Seni kediler mi büyüttü?[hline]rtc
Sosyal ağlarda paylaş

Çok uzun konuşulabilinir ama gerek yok. Kedi için kendimin ölmesini değmez buluyorum ben, sen kedi için ölmeye değer diyorsun. Doğrudur burda bunu tartışmanın bir yararı yok sonuçta yaşanmadan bilinmez.
Birşeyi belirtmem lazım ben kedi için ölmüyorum diye bebeğim için daha az efor harcarım veya daha az şeyler yaparım yanlış bir düşünce. O kısmı yanlışlıla yazdığını sayıyorum.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

iste bu aramizdaki canlilara karsi bakis hassasiyetini ortaya koyar. ben bir kedi icin dahi gerekirse hayatimi feda ederim, siz ancak bebek icin. feda etme skalanizda demek ki siz citayi daha yukarida tutuyorsunuz.

bir kediyle bebegi ayni kefeye koyma polemigi de luzumsuz yere yapilmasin ben oyle bir sey demedim.

bir bebegin hayatini kesilen bir kedi hicbir zaman kurtaramaz, bebek et yemez, yediremezsin.[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

hayvan hayatına insan hayatı kadar önem verebilseydik zaten hiçbir zaman et yemezdik unity, yaşamak için bir hayvanı öldürmek anormal bir davranışsa doğadaki etobur hayvanlarda da bir sorun var demektir, onlar da yaşamak için başkalarını öldürmek durumunda. insan sokak köpeğinden daha değersiz mi ki o bir sokak kedisini öldürürken yaşamak için insan bunu yapamasın?[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Ne topikmis bu be yaw! hayatimda ilk defa bir "internet sayfasinin, forumunun topigi" ruyama girdi (isim tamlamasi TIGGATINIZI cekerim).. Cok ciddiyim. Ruyamda eve bir paket geliyor, buyuk bi paket; Aciyorum paketi icinden buyuk bir pasta cikiyor, kedili... Pasta katlarinin arasinda canli kedi yavrulari var, cok sirinler. Yaw diyorum bu da nerden cikti? O sirada benim hanim iceri giriyor, ben diyor ismarladim, Aksam yemekten sonra yeriz.. Ben cevap veriyorum; ha iyi guzel!!! cok dogalmis gibi =( Ama diyorum kedilerin ikisini yemiyelim sakliyalim, sansliya (kedimin ismi) arkadas olurlar.. Kapatin konuyu be yaw site ahalisinin psikolojisi ile oynuyorsunuz =P

Bazilari da olayin bayagi derinine inmis, politika, siyaset, kultur, etik, metik ne varsa yazmis amcam.. olay olmus bitmis, bir laf vardir erkekler bilir ..kilmis.. g.tun davasi olmaz diye.. ama burda olmus, oluyormus.. olay, kedi yenirmi yenmezmiye kadar gelmis. tartisma konunun dogrumu yanlis mi oldugunu yargilamaya kadar tirmanmis,, Bence bu mide meselesidir, kediyi yersin ya da yemezsin, bunun neresini tartisayim ben simdi. Kimi ac kalirsam yerim diyor, kimi hayvan sevgisi diyor, digeri baska bir sey diyor vs... Kendi gozlerimle tanik oldum tayland'da adamlar sokakta ekmek arasi akrep solucan yapip satiyorlar, yiyecek baska birseyleri yok mu bu adamlarin? Elbette var.. Ha sen yersin yemezsin ayakustu tartisilir.. Ama bu kadar da derine inmem heralde bu konuda. renk ve zevk meselesi biraz da..[hline]Neymis? Aynen pretender'in dedigi gibiymis!
Sosyal ağlarda paylaş

sekilli olarak izah edeyim hala israrla olayi baska yone goturen arkadaslar icin ;

unity100 cinayet skalasi (TM)

- insan yemek

- kedi yemek

ben bu skalada en dipte olani dahi yapmazken absolut, degerli kardesimiz, sen birinci kademede olani yapmiyorsun. demek ki ben senden daha cok dibe iniyorum, birinci basamaktakini hic yapmam. kefe nedir ?[hline]referanslar :
www.mizzah.com
turkiye.bookturkey.com
Sosyal ağlarda paylaş

Unity cinayet skadalında daha aşağı olan şeyleri de eklemen lazım o zaman. Deri ayakkabın, kol saatinin kayışı, arabanızdaki deri aksesuar, yediğin koyun kuzu vs vs etleri, yolda araba ile giderken çarptığın hayvanlar (bir anlamda senin bunlara çarpmaktansa direksiyonu kırıp kendini feda etmen gerekiyor)
Kısacası uyduruyorsun Unity ama lafını geri alamıyorsun.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting

[Bu mesaj Absolut tarafından 04 November 2003 16:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...