Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bizim Okulun Müdür Muavini...

Unbreakable

Öne çıkan mesajlar

Bizim okulda ki müdür muavini kadar manyağını görmemiştir kimse herhalde adam aynı zamanda kimya hocası...

İşte bi gün bu adam konuşma yapıo işte millet işte bişeler istedi okulla ilgili oylama yapalım fln dediler adamın cvp aynen şu :"Bu okulda demokrasi yok ben varım"

Bugünde arkadaşların kimya sonuçları belli olacak işte belli oldu sınfın ortalaması 37 ve notlar 01 ,01,01, 05,....., 12 , 33, 45,82
sınıfta 27 kişi var 2 kişi 0 ın üstünde oda 45 ve 82 dersi adam acaip ii anlatıomuş ama adam bildiğin iki üç soruyu karıştırıp inanılmaz derecede zor soruomuş...

Şimdi eee... diceniz
işte paylaşayım dedim[hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

bizim bi sınıftan bi arkımın babası bu adamla aynı okuldaymış zamanında bu adamı eziolarmış hatta bi tane pastaneye kilitlemişler adamı acaba adam o yüzdenmi böle manyak

ha bide adam der sırasında koridorda yürüyüp sınıflara bakıonapıo bunlar konuşuomu diye adam kısa bizim sınıfın camlarıda buzlu camdı adam içeriyi göremediği için camları kırdırttı normal cam taktırtı...[hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

sınıfın yarıdan fazlası geçmez not(2 ve aşağısı) alırsa itiraz hakkı doğuyo, müfettişlere de desin bu okulda demokrasi yok ben varım diye o zaman görelim onu, amaç edindim kendime eğitim sistemini yıkmayı birader olmadı bombalıcam o derece[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

bizim lise-1 lere bakan Selahattin diye bi muavin var geçen sene bi hazırlıktaykende bizim muavinimizdi....

işte sene başı sınıflara girdik adam geldi üstümüz başımız dağınık söledikleri aynen şunlar :
--Aman be tatlım...aman be güzelim ama böyle olmazki be güzelim...

Biz direk dumur adam 1 yaz mevsimi süresinde evrim geçirip oğlanamı dönüştü biz anlayamadık...

Ha bide biz buna Selo diyoruz....istiklal marşında öğürencileri dizyodu arkasından ''Bu okulu senmi kurtarıcan be Selo diye bağırdım'' bi saat kim bağırdı felan diye arayıp durdu lavuk nıahahha![hline]fizban demiş ki:mandoo, haklısın ama kendini düzgün ifade etmeyi dene, her bulunduğun topicte kavga çıkıyo

Mandooo : Köyünden kopup paticik alemine dalan ACILARIN ÇOCUĞU!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
DoGMeaT, 07 November 2003 21:59 tarihinde demiş ki:
sınav notlarının düşüklüğü yüzündenm sınav iptal etme zorunluluğu diye bir şey yokki,hocanın vicdanına kalmışbişeydir o[hline]tık!
Signature in dire need of overhaul.Contact management to learn how you can affordably advertise at the bottom of all my posts!
Act now!

sınav iptal etme diye bi zorunluluğu yok ama o kadar zor sorsunki sadece 2 kişi geçer not alabilsin diye bi hakkıda yok, bunun davaları oluyo işte, çeşitli yerlerden topluyolar öğretmenleri, o öretmenlerde karar veriyo zor mu kolay mı diye, ama yani koca sınıftada sadece 2 kişi geçer not alıyosa, sınav zor olsun olmasın genelde suçu hoca da ararlar, koyun olmayın hakkınızı arayın biraz[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...