Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tarih Öğretmenimiz (önemli)

BlaCk

Öne çıkan mesajlar

OKulumuzdaki İnkilap Tarihi(lise3) öğretmeninin yaptığı Şerefsizliği herhalde hiç bir öğretmen yapmamıştır şu ana kadar. Şu anda okadar sinirliyimki Bi yere yumruk atmamak için kendimi zor tutuyorum. Böyle ADi Şerefsizlerin Öğretmenlik yaptığına inanamıyorum.
Annem de bir öğretmen ve Öğretmenler böyle olmamalı.

Neyse Gelelim KOnuya: Bu şerefsiz hoca'ya Lise 2 den beri kıldım. 45 yaşına gelmiş bekar bir hocanın Sınıftaki Kız Öğrencilere Aşırı ilgi Göstermesi sizce Normal bişeymi. Hadi bunu geçtik. Asıl büyük olayda Bu adamın İzmirde Bir Dersanede Hisessi var yani dersane onun gibi bi şey. Lise 2 deyken az reklamını yapmadı kendi dersanesinin derslerde. Lise 3 de bir kaç arkadaşım sınıftan bunun dersanesine gittiler. Ve Bugun Olay Beni ARtık Çileden Çıkardı.
Bugun İnkilap Tarihinden Sınav olduk yanı o hocanın dersinden ama adam Kendi Dersanesine Gelen 2 Öğrenciye Sınavdaki TAM 4 GRUBUn Cevap anahtarını vermiş. Bu arkadaşlarda tabi kimseye söylemicez Sözüyle Sınavdan FULL çıkarttılar. BU nasıl Bir ADiliktir Elim ayağım titredi duydugum zaman. ve bu 2 arkadaştan bitanesi çok samimi oldugum biri Onada yazıklar olsun. ÇOk sinirlendim ya Babam böyle konularda çok hassastır bi söylesem o hocanın peşini bırakmaz. ICqdan bi arkadaşımla Planlar yapmaya başladık bile bu hoca hakkında.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 07 November 2003 19:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Hoca haklı[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 07 November 2003 19:31 tarihinde demiş ki:
Hoca haklı[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."

SAnırım Dalga Gecıosn Ama Inankı BEnım Durumda olsan hıc de oyle olmazdın. Sınavım Kotu Gectı ve Bunun yanında Bazı adamların HIC Bısey bılmeden FULL Cıkartmıs olmları Benı KRIZE sokuyor.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

doğru %100 eminsen %0,1 bile şaşma rezi olursun hakkikaten ama yemin ediyorum sana b artık yani şerefizliğin ötesi hem terbiyesizlik hem de öğrencilerin yaptığı rüşvet gibi bişey yine bi öğretmen bunu arkadaşım anlattı ondan özel ders alana 5 veriomuş o okulda....[hline]Kontrolsüz Güç, Güç Değildir...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Deep-Night, 07 November 2003 19:31 tarihinde demiş ki:

baörhgh![hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

suç üstü fln yapsam varya parmak kamerayle off direk reha muhtarlık haber
dı dım tım tı tım
kendı dersanelerıne gelen orencileri hoca nasıl kayırıyor
AZ SOOOOORAAAAAAA

ama hakkaten terbiyesizlik
Burası türkiye ama şaşırmadım[hline]Mr. Molko
[b]I'm a man, a liar, Guaranteed in your bed, I gotta place it on the rack
Got a place inside it
Sosyal ağlarda paylaş

Tekrar soluyorum olaydan emınım.
ama nası kanıtlarım dıye dusunuorum bide o aarkadaslardan bıtanesı ii ark dı ama oda kaynıcak arada.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
- Marit
Son Başlangıçtır!

Sosyal ağlarda paylaş

bu da bir yol tabi ama bence samimi olduğun arkın eğer bu konuyu ispatlayabilecekse bence hocanın yaptığı olay ortaya cıkar böylece arkında arada kaynamaz. yani nede olsa hoca böle bir yaptıysa ona gerekli cezayı verirler. bence zaman kaybetmeden bu işi hallet. tabi eğer samimi olduğun arkını ikna edersen...[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 07 November 2003 20:26 tarihinde demiş ki:
arkadaşından anahtarı iste
versin sana
git şikayet et
arkadaşında yansın[hline]%100 Beşiktaşlı(Zenci işte)
Volfied, 12 July 2003 05:32 tarihinde demiş ki:
hasiktir chemical bu

+1 bencede bu yolu izle. ama arkına biraz dil döksen iyi olur. senin hakkını yiyen kişiyede acımayacaksın. samimi arkın bile olsa!![hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...