Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

İlginç rüya[lar]

Sorj

Öne çıkan mesajlar

dün akşam gördüm rüyayı (kesinlikle hiçbiyerinde atmasyon yok)
[hline]
okuldayız sınıfta ders işliyoruz öğretmen masasında oturuyor bi anda tahtanın sağ tarafına tarihler yazılıyor 1997 1998 - 1999 2000!...
sonra allah geliyor ve konuşuyor işte 10 dakika sonra kıyamet kopucak falan diyor biraz bişeyler anlatıyor ve ben arkadaşla konuşuyorum işte orda seni görücekmiyim falan diyorum "hayır ölünce hiçbirşey hatırlamıyorsun" dedi.ve bi an dumur oldum uyumaya çalıştım daha az can çekişerek öliyim diye ama nafile.sonra bir garip bişey öttü ve herkez bi anda öldü...
sonra bir wortex gibi bişey acıldı (Boyut kapısı gibi bişey delik diyelim artık) herkezin ruhu oraya gidiyor ve kafamı sokar sokmaz binlerce insan yanımdan onumden kafamın üstünden hıphızlı geçiyorlar bende onların gitti yönden zıt yöne gidiyordum gittikce karanlıklaşıyordu bende geri dönmeye karar verdim ve gittim... (bu arada ruhlar falan lazer çizgisi gibiydi cok ilginç)işte ben gidiyorum ve bi şehir buluyorum insanlar cok mutlu falan sonra benim konuştugum arkadaşı görüyorum ve "aa harun?" diyorum ve bakıyor bana arkadaşın yanında 5 6 tane arkadaş daha var harunda bana "osman?" diyor ve sonra gezmeye başlıyoruz biraz daha hatırlamaya calısıyorum ama garip garip etrafta koşturuyorduk eski mahallemizde...
[hline]
işte böyle bir rüya bunun acıklaması falan bulunsa cok iyi olur
su an tırsak moddayım artık yanımdaki herkeze falan cok dikkat ediyorum benim anlam cıkardıgım ölme tehlikesi olabilir.
Cok korkuyorum gerçekten[hline]morning morning where are you going?
Sabah sabah nereye gidiyorsun?
Frp-tr.net
Aysikyu
Sosyal ağlarda paylaş

benim gördüğüm ilginç rüyalardan biri iç görmediğim abso ile athe'nin bir cep sineması işlettiklerini görmem ve müşteri azlığını görünce iflas edeceklerinden endişelenmem.. :)

bir defasında da "çalmayın lan atıııımıııı" diye bağırarak uyanmışım, bizimkiler uo ile daha yakından ilgilenmeye başladı o ara.. :-p[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

Benim gördüğüm bir rüya da...

Bir tuzluk var ama aslında adamın adı tuzluk onu buluyorum işte.Diyorum ki sen tuzluksun adamda evet benim diyor.Sonra karanlık bir sokakta bir çatal yardımı ile kapı açıyoruz.Kapının dışa açılan yerinde böyle sularla etrafi çevrilmiş bir kız çocugu var öylece bakıyor adam diyor ki ben tuzum suya giremem.Neyse ben gidiyorum flu hatırlıyorum yani sonra kız cocugu diyor ki etrafımdaki sulari boşalt.Su diye bir kız dan yardım istiyorum.Cep telefonundan birisini arıyormuş gibi yapıyor ortada bir kağıt yırtığı gibi bir yerden geçiyoruz.Suyu boşaltırken salak davulcunun sesine uyandım :D

Ne garip rüyaydi aman siz siz olun sakin nezle olmayin...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

dün gece gördüüm rüyayı annatıyorum çok hoşlandıım bi kızdan vazgeçmeye karar vermiştim ve bütün gece boyunca bi masanın altından bi koltuun arksından bi duvarın yanından bilmem nerden kızın kafası fırlıyodu ve bn her seferinde tekrar uyanıodum ilginç bi olaydı hiç alakasız bierden kzın kafası çıkıodu en sonunda o kıza hayvan gibi aşık olduumu annadım şindi mutlu gibiyim biraz
Sosyal ağlarda paylaş

Ingilterede beraber olduğum kız gideceği akşam acaip derecede alkol kullanmıştık neyse gittim yattım.

3 kere aynı rüyayı gördüm aşağı yukarı.Kalktım yattım bir daha gördüm kalktım bir daha kalktım bir daha.

Bir rüyam daha var...
Otoyolun ortasındayım araba bozulmuş.İçerisindeki arkadaşlarım ölü.Ben ağlıyorum.Yandan arabalar geçiyor hepsi aynı renk aynı model otostop çekiyorum.Bir araba duruyor.Biniyorum içeridekiler az önce kazada ölen arkadaşlarım.Meraba noldu nerden çıktın sen diye.Bir daha kaza oluyor mavi bir araba ve içeridekiler ölüyor.Bunu sürekli yaşadıktan sonra 10 15 kez kadar.Hızla geçen arabanın önüne atladım.Araba çarptı.Yerdeyim "Lan umur bu lan nasıl çarptık ölmüş çocuk hastr! oha" tipinde konuşmalar geçiyor ben hepsini duyuyorum ancak kıpırdıyamıyorum.Sonra mavi araba daha önce kaza yapmamıza neden olan kazanın sürekli olduğu kavşakta spin atıp bariyerlere çarpıyor.
Uyanıyorum.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

ben rüyam da kendi cenazemdeydim.. beni gömüyolar her kez sevinmiş böle öldüm die kurtulmuşlar sanki o le bi rüya ondan sonra her kez gidiyo yıllar boyu kimse gelmiyo mezarıma sonra biri çıka geliyo oda hasancan(hald) geliyo çiçek getirmiş bırakıyo "ne kadar üzülceimi düşünmedinmi" dio gidiyo..

bu ne biçim bi işkencedir ya...[hline] Nice boys don't girls get pregnant !
Sosyal ağlarda paylaş

oha zeyir cidden çok kötü rüyaymiş. ben çıldırırım herhalde bi kaç kere öyle bir rüya görsem..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Her şey forum için! Her şey forum için!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Soulbringer, 06 November 2003 19:03 tarihinde demiş ki:
Benim gördüğüm bir rüya da...

Bir tuzluk var ama aslında adamın adı tuzluk onu buluyorum işte.Diyorum ki sen tuzluksun adamda evet benim diyor.Sonra karanlık bir sokakta bir çatal yardımı ile kapı açıyoruz.Kapının dışa açılan yerinde böyle sularla etrafi çevrilmiş bir kız çocugu var öylece bakıyor adam diyor ki ben tuzum suya giremem.Neyse ben gidiyorum flu hatırlıyorum yani sonra kız cocugu diyor ki etrafımdaki sulari boşalt.Su diye bir kız dan yardım istiyorum.Cep telefonundan birisini arıyormuş gibi yapıyor ortada bir kağıt yırtığı gibi bir yerden geçiyoruz.Suyu boşaltırken salak davulcunun sesine uyandım :D

Ne garip rüyaydi aman siz siz olun sakin nezle olmayin...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................

sen direk klişe adventurelerden birini oynamışın koç=)[hline]Halfmumi, 08 June 2003 06:13 tarihinde demiş ki:
açıkcası evlenince karım olursa o yöntemi uygulayacam.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...