Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kimler gelio maça?

Belphegor

Öne çıkan mesajlar

bide biz müslümanız diye geçiniyosunuz dimi

ramazan ayında adama bukadar küfür edilirmi, geçtim adama

anasına, kızına, eşine edilir mi bea ?

bide gelmiş akıllı bişi yapmış gibi anlatıyor, ulan senin anana bacına öyle küfür etseler hoşuna gider mi ?

erkek adamsan gidersin sokakta gördüğünde edersinde, senin anana bacına yapılanları izlersin, kalabalık arasından konuşmak kolay[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

Niye Ergün e edilmiyor? Niye Özhan Canaydın a küfür edilmiyor?
ÇÜnkü adamlar.

Adam olan heryere çıkıp milleti köpek yerine koymaya çalışmaz!
Adam olan susar. Bunları bile bile hergün tv lerden millete laf sokmaya çalışmaz.
Fatih Terim her röpörtajında ya bjk ye yada fb ye laf atıyor.
Madem adamsın adam gibi konuşucaksın.
Konuşmazsan ananada söverler karına kızınada söverler.Sonuna kadarda hakedersin.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

nukem hadi seni geçtim, yaşın küçüktür, anan yoktur belki, kardeşin yoktur vs. anlarım onlara küfür edilmenin bir insanı nasıl etkileyeceğini

fakat

bir insanın kızının namusu ile ilgili, karısının, sülalesinin namusu ile ilgili küfür edersen ki bide müslüman ülkenin ramazan ayında

ulan salllandırırlar sizi bea, herif laf soktu diye takımına sen onun anasına, kızına küfür etme hakkı mı buluyorsun kendinde ?

aileniz yokmu sizin, empati yapamıyor musunuz ? yoksa ailenize küfür ettiklerinde onaylıyormusunuz gerçek olduğu için ?[hline]Volfied, 24 June 2003 21:17 tarihinde demiş ki:
kizin hirkasindan tuttum
zipladim kafa kodum
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman meph çıksın önüne gelen tv den millete hakaret etsin.
Kimse kimseye hakaret edemez.Ettirmezlerde.
Sen millete köpek muamelesi yaparsan ananada söverler sülalenede az bile olur bu!
Niye gs -fb taraftarı luce ye küfür etmiyor?
Niye gs taraftarı dauma küfür etmiyor?
Niye bjk taraftarı dauma küfür etmiyor?
yada niye gs taraftarı zago ya küfür ediyor sergen e etmiyor? Sinan engin e ediyor?

Fatih Terim 4 sene üst üste şampiyon olduğu zaman ağzını açıyormuydu? Kimseye laf atmıyordu. Kimsede ona küfür etmiyordu.
Ama çıkıp sen tv lerden millete köpek muamelesi yapıp onları küçük görürsen o zaman çekersin sonucunu. Adam olan konuşmaz futbol adamıysa işini yapıcak mankenler gibi tv lerden laf dalaşına girmiyecek.[hline]bla bla bla ...

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...