Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

uyuma olayınız nedir?

horacegoesskiing

Öne çıkan mesajlar

• Admin
valla yataga girdigimde debeşeniyosam uyuyamıyosam uykum yok demektir yatmam
yatarkende zaten feci uykum gelmiştir kafayı yastıga koydugum gibi uyurum
burnum akıyosa veya terledi isem biraz ozm 2-3 dk yı geçebilir uyumam ama norma lşartlarda 1 dk yı geçmiyo bile eheh :)

uyuma şekli ise genelde yüz üstü yastıga sarılarak sağ yanagımı yastıgın üstüne koyarak

yada nadiren yan yatarak[hline]Grandmaster Hamburger
Kafes kuşlar içindir aslanlar kafeste dur(a)mazlar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
ConspiratoR, 02 November 2003 21:24 tarihinde demiş ki:
gürültüyü yapan için yazın saat 5 te elimde 2 tane beyzbol sopası 3-5 tane köpeği taşlamıştım :) (tabi tel vardı arada :D )

yalnız sen deliymişsin onu farketmemişim. :-O
elinde İKİ beyzbol sopası ve köpekleri neyle taşladın gürültü yapandıkları için??[hline] Bütün dünya buna inansa, bir inansa, hayat bayram olsa...
Sosyal ağlarda paylaş

kapı kapalı olacak
mutlaka yastık ince olacak kalın yastıkla asla yatamam
kışsa yorgan boyna kadar çekili eller kollar da yorganın içinde yazsa hiçbişi örtmeden yatarım genelde
yan yatarım ama belim ağrıdığı vakitler sırtüstüde olabilir
yeni taşındığım evde ki odada mutlaka prize takılı ufak bi gece lambası açık oluyor çünkü kapıda cam yok ve perdeler çok kalın ışık sönünce içerisi zifiri karanlık oluyo bişey görülmüyo
normalde yattıktan sonra uyumam 30 dakka sürer ama 1 saatede uzayabilir
gürültü olması önemli değil ortam gürültülü olsa bile farketmez uyurum ve uykum ağırdır genelde acayip rüyalar görürüm hep (mesela dün gece bi timsah rüyamda beni bağdat caddesinde kovalıyodu...ulan bilinçaltımda istanbulumu özledim acaba?)[hline]PUMA the Flying Kefal!!!(given by BabacumMostors)

Mutlaka sonuna kadar okuyun ve kopun bana dua edeceksiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

kapi acık olacak
ses olacak özellikle tv sesi veya radyo.
yastık yumus yumus olcak
uykulu olacam yoksa geç vakite kadar nöbet tutuyom. :)
ilik hava olacak. yoksa içersi sıcak olcak kış olsa bile acarım camı pencereyi.
Sağıma soluma dönerken gıcırtı gelmicek.
Bide ben gece sayıklarken millet ne oluyo diyip başıma toplanmıcak. yoksa asla uyuyamam. :) Problemli adamım yaws. :)[hline]Kibir En Sevdiğim Günahtır....
Othranx, 28 October 2003 17:45 tarihinde demiş ki: Helikopter Nasıl Uçar ?
Sosyal ağlarda paylaş

yüksek yastık olcak, tercihen sol yanda bir yastıkta duvarda destek olcak :)

yorgan kalın yada orta bşi olcak

balkon/cam kışın/yazın/fırtınada açık olmalı hep.

oda kapısı kapalı ve kitli mümkünse önüne bi tuzak kurulmuş olcak iple felan

sivrisinek varsa neşeli bir şekilde her konuduğunda kımıldayıp 8 saat boyunca *sineği* yorgunluktan öldürme ve sinir krizine sokma durumu olur genelde. ama asla rahatsız etmez normalde :)

yastığın uygun tarafında kol saati için uygun boş bi alan olcak

ışık/müzik/ses vb şeyler rahatsız etmediği için farketmez.

tercihen yorganın üstünde/içinde benimle birlikte uyuyan kedim olcak[hline][i]Wow - Begin
Sosyal ağlarda paylaş

uyuduğum posizyonu anlatmak gerçekten zor yüzükoyun sol kol yastığın altında sağ kol üstünde sol bacak dümdüz sağ bacak üste doğru çekilmiş vaziyet..

eheh arıca simetrik biçimdede yatılabilir..[hline]KinGpiN the striked sazan
Emaleth, 07 July 2003 16:49 tarihinde demiş ki:
kafana terlik yiye yiye beynin sulanmış senin iyice.
antin, kuntin, gugurigu filan...
Sosyal ağlarda paylaş

yatağın sıcak olması lazım :)
elektrikli battaniye kullanıyorum yanlış anlama olmasın :-p

konum falan pek önemli diil. o an nası rahat edersem öyle uyuyorum. yaklaşık yastığa çeyrek kala uyumaya başlarım eğer sağlığım ve kafam yerindeyse.

bi de yıllardır trenlerde sürünmemin getirdiği bi ayakta uyuma yetisi geliştirdim. destek alacak herhangi bi yüzey ya da tutunacak sabit bişeyler olduğu sürece ayakta uyuyabiliyorum :)

uykum da hafiftir ve kısmen bilinçlidir diyebilirim. trende bizim istasyona girmeden hemen önce uyanırım. hiç kaçırmadım istasyonu. saati kurarsam saat çalmaya başlar başlamaz uyanır fırlarım yataktan. bazen saat çalmadan 1-2 dakka önce kendim uyanırım.

pek nadir kabus görürüm. hatta senelerdir görmedim. kabus potansiyeli olan rüyalarda ise kendimi uyandırırım rüya çirkinleşmeye başlamadan önce...

bi ara arkadaşlarla tatile çıktıydık. horladığımı iddia etmişlerdi. evdekiler aksini söylüyolar. ama ben de bazen kendi horlamamla uyanıyorum :) zannedersem tatilde sürekli gezindiğimiz için horlayınca yorgunluktan uyanamıyodum. evde öyle bi problemim olmadığından horlamaya fırsatım da olmuyo ...[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?
Sosyal ağlarda paylaş

valla bi kere kesinlikle üstüme birşey örtmem lazım yoksa rahat olamıyorum.

yastık da önemli tabi.. kafam böyle yastığın içine gömülmeli. sonra ise o gün ne kadar yorulduğuma bağlı bazen 1 dk içinde bazen 3 saatte zor uyurum..[hline].::Azmodai::. (4:28 PM) :
ama oyle degilmi abi? allah icin soyle :) sevimli degilmiydim?
Sosyal ağlarda paylaş

benım hıc bıllı olmuyor nasıl ne sekılde ne zman surede uyudugum[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım...
Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Sosyal ağlarda paylaş

said:
horacegoesskiing, 02 November 2003 21:32 tarihinde demiş ki:
yalnız sen deliymişsin onu farketmemişim. :-O
elinde İKİ beyzbol sopası ve köpekleri neyle taşladın gürültü yapandıkları için??

ya adamı delirttiler yattıktan saat 5 e kadar havladılar uyutmadılar geçende domatesciyi pataklıyodum :P
yani normal haldeyken hayvanları taşlıyanı taşlarım ama ilk defa oldu bu :)[hline]fizban, 01 November 2003 17:46 tarihinde demiş ki:
harbici uzunum, öyleyse varım.

Hanım Tüfeğimi Getir!
Sosyal ağlarda paylaş

baya ortak ozellligim olan adamlari gordum heh;
bende dom gibi minimum kiyafet tercih ederim volfied gibi bocekli bi kabus gorup uyanmam olasidir..
onun disinda ya yuzustu ya sirtustu son zamanlarda kapi kapali, razorjimmy gibi oda serin ya da soguk olup yorgan ortunmeyi ve tatil gunuyse en az 10 tercihen 12 saat uyumayi ve amacim uyumaksa her zaman yanliz ve buyuk yatakta uyumayi severim yoksa aparkat koyarim:))[hline][b][i]-->Four String Magic<--
yasasin copluk
Sosyal ağlarda paylaş

sımdı ıkı saat yatakda debelendım uyuyamıyorum kardesım uyuyamıyorum :( en sonun kalktım yataktan bakalım ne zaman gırerım bır daha[hline]Ölümün hüküm sürdüğü vadiden yürüyerek gecicem ama yinede şeytandan korkmiyacağım...
Llama'nın annesi:İnsanı tanımak için;yiyip iççen,alışveriş yapcan,o kimse ile çalışcan...
Sosyal ağlarda paylaş

uykum varsa (sabahlamışsam) 5 dk sürmez ama uykum azsa (2-3'ten önce yatmışsam) 20 dk sürebilir, çok az uykunun ya da sabah önemli bir yere yetişme heyecanının olduğu durumlarda 30 dk üstüne de çıkabilir ender olarak. önce sağa, uyumamışsam sonra sola dönerim ve böyle devam eder, embriyo pozisyonunda.. (komik gelebilir ama böle deniyormuş, hatta kişilik analizi çıkartılıyormuş, bana uydu valla :-p )[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

serin olmali, bu yuzden surekli yastigin soguk tarafini ceviririm, sicak olursa uyuyamam. hava dondurucu olmadigi surece yorgan kullanamiyorum pek.[hline]Wolfshade, 03 August 2002 06:18 tarihinde demiş ki:
Ölümden korkmam...
Insanin kötü günündeki tek gercek dostu olarak varsayarim
Sosyal ağlarda paylaş

kafayı yastığa kodum mu yatarim genelde

ama özele inersek

kışın ayaklarımın sıcak olmasını isterim
yazın üzerimde ince pike bi ayağım içinde sıcak diğeri dışarda serinlicek

kendimi hatırladığımdan beri kafamı yastığa yüzüstü gömer yastığımada sarılır öyle yatarım

ses ışık yada diğer faktörler uyumamı etkilemez zaten kafama eserse yattığım için koymuyor diğer faktör olayı

ayaklarım arasında 37 53 90 açıları olurki uykuda da ders çalışabileyim diye =d
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...