Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nightwish hakkında bazı sorular

Bone

Öne çıkan mesajlar

Nightwish ile ilk tanışmam, "operadaki hayalet" şarkısını ararken gerçekleşmişti..
Şarkı çok hoşuma gitmişti.. Bu sene de wishmaster, moondance felan çektim internetten..
Güzel şarkılar bunlar..
Geçen gün karar verdim gittim 3 albümünü aldım.
1998,2000,2002'de çıkan albümleri, sanırsam wishmaster, oceanborn bir de birşey daha.

Bu grup whitewolf felan mı oynuyor? Her yerde moon, wolf lafları felan geçiyor.. Werewolf: The Apocalypse'çi olduğumdan ilgimi çekti..

Yoksa dragonlance felan ile ilgilendikleri için mi moon, wolf lafları geçiyor? Mesela wishmaster'da shalafi lafı dikkatimi çekti..

Wishmaster albümlerini beğendim.. Genel olarak logoları ve kapak dizaynları felaket.. Ama wishmaster'ın kitapçığı bile çok hoş..

Wishmaster kitapçığındaki she is my sin şarkısının sözlerinin yanındaki kadın Tarja (kesin yanlış yazdım) dan esinlenerek mi çizilmiş? Tarja'yı dinlerken hep aklımda öyle bir kadın hayal etmiştim (çıplaklığını saymassak).. Ama hep saçı toplu halde poz vermiş..[hline]Yiyemedikten sonra araba ne işe yarar?
Sosyal ağlarda paylaş

once... grubun soz yazari ve keyboard playeri ocean, moon gibi bazi seylere takintili, bunlari sarkilarda sembol olarak kullaniyor. Yalniz sarkilarin anlamlarini pek aciklamayi sevmeyen bi adam... hayir white wolf oyunlariyla alakasi yok, dragonlance de de alakasi yok (ha dl kitaplari okumuslar o wishmaster'dan belli zaten)

Ayrica o kadinin Tarja'yla uzaktan yakindan alakasi yok hehe[hline]Nature's law instead of god in heaven
Blind Guardian - Punishment Divine
-=Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...=-
But, but I'm disturbed... I'm depressed... I'm inadequate... I got it all! - George "Gammy" Costanza (a.k.a. Buck Naked)
to pull a homer: to succeed despite idiocy
Sosyal ağlarda paylaş

Bless the Child adlı parçanın sonundaki
Without inocence, the cross is only iron
lafıyla bitirmiştir bizi...
Ayrıca Over the Hills and Far Awaydeki soloylada istediklerinde çok güzel gitar çalabilir bu adamlar demişimdir
Grubun en hoşuma giden tarafı ise Tarja ablamızın vocalidir[hline]Avatar the Fallen
Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim]Ben Şeytanın yeryüzüne düşen gölgesiyim
Senko, 28 October 2003 23:30 tarihinde demişki:
Aket İlerde Butterfly yiyecen
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...