Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kazaa/Bozuk mp3

Solomnus

Öne çıkan mesajlar

kazaa ile ilgili değil.
audiogalaxy'de hep başıma geliyordu.
şimdi nadiren öyle dosyalar çıkıyor kazaa'da.
arkadan hafif bi çkrr sesi gelebiyor mesela.

o mp3 ya yolda gelirken hata olmuştur, ya da mp3'ün kendisinde hata vardır.

sonuçta aynı versiyonu veya farklı versiyonu yeniden çek..

mesela sertab erener'in yeni adlı şarkısını arıycaksın..

sertab erener yeni diye arat.
işte 5 tane yeni şarkısı çıkcak mesela.
bunların hepsini çek.
en azından biri düzgün çıkar..[hline]oh my god! he's whacked!
i vote we frag this commander.
give me something to shoot.
i love the smell of napalm.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
Bende de oluyo bazen ama başka bi tane indiriyorum aynı mp3'ten düzeliyo. Ama 3 Doors Down - Kryptonite 'ın yaklaşık 10-15 tane deişiğini dL ettim bi yere kadar çalıyo sonra cizuuvv cizuvzz diye sesler çıkıyo. Harbi bi çözümü falan warsa :P[hline]-= Myrlur Ownz Jo0 =-
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
aa evet kpbs paldır küldür aşağı düşüyomuş.. dikkat etmemiştim daha önce. ama sorun hala var.

aynı şarkıyı değişik kişilerden indiriyorum yine oluyor, bir sürü kazaa versiyonu denedim yine oluyor. belki de ses kartından kaynaklıdır, çünkü eski bilgisayarımda aynı kazaa'da aynı şarkılarda hiç böyle sorun olmuyordu.

şimdi de bunları cd'ye yakıyorum bakalım nasıl olcak.[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]

[Bu mesaj Mirage tarafından 02 November 2003 12:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

nero kullanarak bunları audio cd'ye atmayı denedim. cd içeriğine sürüklediğim zaman 6 dakkalık şarkıyı 15 dk olarak gösterdi nero.

elimde yeterli boş cd olmadığı için yakıp sonuca bakamadım. ama sanırım cd'ye atsam da abuk subuk çıkacaktı. sorunun nerde olduğunu anlasam... başka bir bilgisayara götürüp orda çalmayı denemek lazım ama boş cd'm yok.. off..[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

arkadaşlar birde müzik firmaları audio cd'lerden rip edilip mp3'e çevrilen şarkılara karşı önlemler geliştirdi. Büyük ihtimal ile o tür şarkılardan çektiniz. Veya RIAA'in bile bile yaydığı bozuk mp3'lerdendir, çünkü bir aralar sırf insanları bezdirmek için yapıyorlardı.

Ki başardılar, ben kazaa'dan bezip shareaza'ya geçtim. Artık bir şarkı istersem kablonun avantajını kullanıp bütün albümü çekiyorum .rar halinde :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...