Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aktivite : Paticik Antalya Dedeman Aquapark'ta

Peka

Öne çıkan mesajlar

evet dombilidir, kim etkilendiyse lafımdan çıksın gelsin yüzüne de derim.. :)

ben de dombiliydim vaktinde, uzun süre ısrar ettim kaymaklı kadayıf yememekte ama sonra bu hatamı düzelttim. dombili arkadaşlar için çok geç değil yani, çözümü var..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

sam bak arkadaşım
sen dombili diye hakaret ediyorsun biz sana hiçbir sözlü ya da yazılı hakarette bulunmamış olduğumuz halde...
Maclis Dışı desen, desen ki tüm metalciler ya da tüm popçulardan kadayıf yemeyen dombidir desen onlar bizden değil nasıl olsa, bizden olan varsa da ben nerden bileyim ama meclis içi deme bunu ayıp ediyorsun[hline]Mixed Website
[email protected][/b][/i]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Prawler, 11 June 2003 03:38 tarihinde demiş ki:
sam bak arkadaşım
sen dombili diye hakaret ediyorsun biz sana hiçbir sözlü ya da yazılı hakarette bulunmamış olduğumuz halde...
Maclis Dışı desen, desen ki tüm metalciler ya da tüm popçulardan kadayıf yemeyen dombidir desen onlar bizden değil nasıl olsa, bizden olan varsa da ben nerden bileyim ama meclis içi deme bunu ayıp ediyorsun[hline]Mixed Website

doğru bildiğimden şaşmam, ikbal'in kuzu tandırını, lokumunu ve kaymaklı kadayıfını yemeyen dombilidir, hele hele yiyip de beğenmeyen beyinsel özürlüdür. (tad algı bölümü yoktur ya da ağır hasarlıdır) meclis içi-dışı isteyen yere dokunsun.. :)

unity sen muafsın o halde dombililikten, Allah şifa versin diyorum.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:
yani anlayıcağın bu dizi seni acmaz sam amca hiç izlemeye başlama çünkü bu diziyi izlemek biraz derinlik ister
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 10 June 2003 22:58 tarihinde demiş ki:
ne lan oraya buraya toplanıyosunuz istanbul'da deiliz gelemiyoruz
bizde bu cumartesi toplanıp aquapark ' a gidiyoruz
warmi gelen ?
şimdi gelenler
Ben
Hopelez
Angel_
Kermit_frog şopari
kim gelio lol[hline]Beni ,paso paticik gezerken gören bi arkadaş dedi ki ;
Paticiğin sahibinin kızı warmı ? versinler sana
bende dedimki ;
lan imzaya quote'li bişiler koyulmuyo yoksa yazardım bunu haha

lam topac bekleyın temmuzda hep beraber gıdek benıde ekle lısteye ama bence aqualand e gıdek ora daha ıyı olur.

[Bu mesaj Cengaver tarafından 11 June 2003 06:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 June 2003 03:23 tarihinde demiş ki:
ne yobazı yahu? otelle yobazlığın alakası ne? siz ülker de yemiyorsunuz herhalde "yobazdır bu, atatürk büstüne gofret sürüyorlardır kesin" diye.. :)

ekleme: afyon'a gidip de ikbal'de kuzu tandır ve lokum yemeyen dombilioğludombilidir bu arada..

ikinci ekleme: ikbal'de kaymaklı kadayıf da yemeyenin sülalesi dombilidir bunu da ekleyeyim..[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:

[Bu mesaj Sam tarafından 11 June 2003 03:24 tarihinde değiştirilmiştir]

[Bu mesaj Sam tarafından 11 June 2003 03:24 tarihinde değiştirilmiştir]

Afyondan geçipte ikbala uğramadığım tek bi gün bile olmadı... Manyak güzel kaymaklı kadayıfı. Ha bide lokumları çok güzel makasla kesiyolar. Allaaaah!!![hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 11 June 2003 03:57 tarihinde demiş ki:
said:
Prawler, 11 June 2003 03:38 tarihinde demiş ki:
sam bak arkadaşım

doğru bildiğimden şaşmam, ikbal'in kuzu tandırını, lokumunu ve kaymaklı kadayıfını yemeyen dombilidir, hele hele yiyip de beğenmeyen beyinsel özürlüdür. (tad algı bölümü yoktur ya da ağır hasarlıdır) meclis içi-dışı isteyen yere dokunsun.. :)

unity sen muafsın o halde dombililikten, Allah şifa versin diyorum.. :)[hline]Eaglewingg, 29 May 2003 01:19 tarihinde demiş ki:

+5165468441651651[hline]"Gözlerim zamanı akıp giderken izler, bütün canlı varlıkların ölümünü görür. Benim gözlerimde, insan teni çürür solar, ilkbahar ağaçları yapraklarını döker, kayalar ufalanıp toz olur. Sadece uzun ömürlü elfler arasındaki genç kimseler bana normal görünür, yine de onları renk verişlerini kaybetmek üzere olan çiçekler olarak görürüm. Ama sen... "
Sosyal ağlarda paylaş

Yok yaf, yapılır aslında. Tıklım tıklım aquapark bu ara. Türkler için de fena sayılmaz hava, ben düzenli kontrole gidiyorum, sıcaktan bayıyorum genelde.

Böyle bir organizasyon yapacaksanız bana haber verin, katılamam büyük ihtimalle ama organize ederim, avantajlı olur.

said:
unity100, 11 June 2003 03:05 tarihinde demiş ki:
antalyali olarak diyorum su an denize girmeye kalksam *tum donar. aquapark daha soguk olur yuksekte zibir zibir eser.
Sosyal ağlarda paylaş

taam o zaman temmuz 1 e aldık
o zamandah akalabalık olur
cengaverde gelir
invulon ipneside gelir
nefr de gelir (gelmezse bulur döveriz )
tunca da gelecekmiş
antalya'ya tatile gelenleride alırız
oh oh
haziran 29 da uplarım[hline]Beni ,paso paticik gezerken gören bi arkadaş dedi ki ;
Paticiğin sahibinin kızı warmı ? versinler sana
bende dedimki ;
lan imzaya quote'li bişiler koyulmuyo yoksa yazardım bunu haha
Sosyal ağlarda paylaş

Kek baal, imzaya quote koyulmuyor ama small ile yazabilirsin.

Ben gelirim sizi de kontrol ederim, geldiğiniz araçları giyim kuşamınızı, tavrınızı hareketlerinizi beğenmezsem ceza keserim =P

Cidden yap organizasyonu, sayı belirle ben rezervasyon yapayım sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

abi sen bana bi kişilik bi rezervasyon yap kralından avatar çizerim sana kurtulursun solucanlıdan :)[hline]-Master Yoda, I'm ready
-Much you have learned Urza, but a lamer still you are not
-But Master, I've completed the trials
-One more obstacle to overcome and a lamer will you be... get lame you must

Padawan UrZa, 22 October 2002 17:30 tarihinde demiş ki:
bende de 1024 ram war:)
Lamer Master 2 : Lamer Outcast
Coming Soon...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...