Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sevgiliyle sinemaya gittinde filmi izleyememe sorunsalı

Obscura

Öne çıkan mesajlar

Ay ne şeker :p[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

erotizm ne ya romantizm ownz j0o ![hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

Doru ya son günlerde "soyal aktivite" yapamadım nıhıhıh.

Sensin asosyal.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

Cumartesi.[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

Noldu kaldın öyle galiba?[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Obscura, 25 October 2003 11:35 tarihinde demiş ki:
sadece paylaşmak istedim çözüm yolu istemiorum :)
[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 26 October 2003 23:24 tarihinde demiş ki:
bak naturel jedi gibi arkadaslara dokunuyor bu tip konular yapma boole seyler

Ezseydin?[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

Yok canım yepki mepki vermiyorum kimyadan anlamam zaten yannış anlama :)[hline]"Üzgünüm dostum ama, sana tutkuyla bağlananlar bir gün seni terk edecekler. Çünkü onlar sana değil, kendi tutkularına tapıyorlar yalnızca. Bir gün gelecek, o tutkuları başka bir tanrıça bulacak. Senden daha güzel, daha güçlü, daha yüce bir tanrıça ! İşte o zaman sen unutulacaksın. Kendini onların öğütleriyle var ettiğin için de, unutulduğun zaman yok olup gideceksin."
Sosyal ağlarda paylaş

Erkek- Sevgilim neye bakıyorsun?
Kadın - Sana.
- Ne bakıon ulan! *çötank*
- Ama sefkilim çok kalifmatifsin.(kırık dişler)
- Bak hala konuşuyor ya ULAN BIR FILM IZLETMIYORSUNUZ ADAMA YA *Kafa atar*
- Pefi fefgilim.
- Kes!Evdede ayaklarımı yıkayacaksın.Yine mantar olmuş parmak aralarım.

Şaka tabii.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 27 October 2003 03:52 tarihinde demiş ki:
Erkek- Sevgilim neye bakıyorsun?
Kadın - Sana.
- Ne bakıon ulan! *çötank*
- Ama sefkilim çok kalifmatifsin.(kırık dişler)
- Bak hala konuşuyor ya ULAN BIR FILM IZLETMIYORSUNUZ ADAMA YA *Kafa atar*
- Pefi fefgilim.
- Kes!Evdede ayaklarımı yıkayacaksın.Yine mantar olmuş parmak aralarım.

Şaka tabii.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."

yapmadıı şey sanki şaka diyo bi de
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 26 October 2003 23:27 tarihinde demiş ki:
naturel jedi'ya yonelik bir espiri kimse ciddiye almasin. oda almaz herhalde? boyle tepki vermekte anlamsiz.[hline]nukem_verite, 04 October 2003 00:07 tarihinde icqdan demiş ki:
olm kiza sarilacaksan haritayi indereceksin, haritayi indirmeyeceksende kiza sarilmayacaksin...

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Azumodei Fenjumiyaro, novice heavy swordsman and crimelord, SWG

yok canım neden aliyim ki ben nasılolsa sapım hede hödö diyen bir vatandaşım abazayım yane insan falanda deiğilim jedi 'ım kadar wurmuş sizde vurun...

*boynunu eğerek göz yaşlarını siler*

:([hline]sapsam sapım
Sosyal ağlarda paylaş

said:
n0body, 26 October 2003 20:30 tarihinde demiş ki:
muhahah yarın arkadaşlarla ve sevgilimle american pie 1-2-3- ü izlicez ardarda bizim evde,
bakalım filmi izleyebilecekmiyiz :) ? yoksa hep beraber American Pie 4 ü mü çekicez, bilemiyorum
sıkı deneme olur sevgiliyle film izleniomuymuş izlenmiyormuymuş

valla amerikan pastası(herhangi biri) kızlarla izlenecek gibi diildir (genelde) hiç tavsiye etmem, duygusal bir ilişki varsa ortadan kalkabilir, kız senin karanlık yüzünle tanışır. hoş olmaz
tabii ilişkiniz duygusallıktan öteyse orası beni ilgilendirmez

ben zaten aseksüel ürüyorum(kulaklarımın arkasında spor keseleri var)8-)[hline]*!onun için mantığın bir önemi yoktur... ve ağzından salyalar saçarak gülmektedir*
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Alexi_Septimus, 27 October 2003 19:22 tarihinde demiş ki:
said:
n0body, 27 October 2003 11:37 tarihinde demiş ki:
yapmadıı şey sanki şaka diyo bi de

Yapmadığım şey.[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."

peki
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...