Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Köprü inşa oyunu.

GE-TA

Öne çıkan mesajlar

Bazen basit oyunlar insanı hastalık derecesinde sarıyor. Geçen gün bir dostum bu oyunu bana yolladı. Çok saçma gelmişti ilk başta ama şimdi kurtulamıyorum. Bende hastalığı paylaşayım ki şanı yürüsün dedim. Bir deneyin hoşunuza gidebilir.

Buradan bridge.zip'i indirin kurun ve müptela olun. Dialup kullanıcıları için ek bilgi: Dosya 100KB kadar.

Hadi inşa başına. * baretini kafasına takar *[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

Level da vermislerdi bi ara
Bu oyunun cok daha gelismis bi versiyonu var 3 boyut faland estekliyo bazen
Bazi muhendislik ve mimari okullarinda kullaniyolar.

Mesela bu yaz CMU daydim, mimari ogrencilerinin ilk projeleri belirli bir agirligi tasiyacak kopru yapmakti, ama oole olucak ki, ellerinde ayni hacimde malzeme var hepsinin, odun parcalrini iste yapistirarak veya keserek yapiyolar, ve o agirligin altinda yikilirsa, ya da o agirligin 1 gram bile ustunde yikilmazsa basarisiz sayiliyolardi.
Iyi ki mimar degilim :)[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu oynadıktan sonra bende öyle düşünmeye başladım, iyiki mimar değilim. Oyunun 7. aşamasında bir köprü yaptım. Gayet stabil oldu. Hatta okadar stabil oldu ki bir bit yeniği var dedim kendi kendime ama göremiyordum. Derken tren ile test edeyim dedim. Tren ilerledi tam köprüye girecek cumburlop denize düştü. Meğer yolu koymayı unutmuşum. Zaten o yüzden çok stabilmiş. :D[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

ulan adamlar ne kasıyorlar be.
işte ne güzel 1 gram bile fazla olsa yıkılmıyor..
dana ne istiyorlar.. peh...[hline]Arkadaşlar lütfen topic açarken başlığa dikkat edelim. İçeriği ve başlığı daha açıklayıcı yazalım. Ayrıca: İmza ve Quote hakkında Emaleth'in yazdıklarını iyi okuyun. Daha düzenli forumlar dileğiyle...
Sosyal ağlarda paylaş

Mosquito oyunu install etmiyeceksin sadece zip'i aç ve bridge exe'i çalıştır.

Estel ftp falan ne kasıyorsun. Benim verdiğim linke tıkla. Directory structure gelecektir önüne oradan bridge.zip'e tıkla (sağ tıklayıp save as falan kasma direk üstüne tıkla) sonrası zaten bilindik olay.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

ben 5. bölüme uğraştım bi 15 dakika
sanırım bi 3000 dolara yakın fiyata mal edebiliyorum[hline]"I love the Hong Kong style of hentai movies, but that only looks good for gays. The reason why the whole style was developed over there was because those gays were very hairy guys ... they had to learn a technique that even gays can do that are as effective as the mutant's strength. So that's where phone bills came from."
Sosyal ağlarda paylaş

ya abi her oyunda mutlaka bi sorun çıkıyo bende
level passed diyo next level diyo ama diğer levele geçemiyommmmmmmmmmmm[hline] Yalanlamak ve reddetmek için okuma! İnanmak ve her şeyi kabullenmek için de okuma! Konuşmak ve nutuk çekmek için de okuma! Tartmak, kıyaslamak ve düşünmek için oku
Kapatın şu çöp kutusunun kapağını !
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mosquito, 06 September 2003 10:49 tarihinde demiş ki:
dap kullanıyorum acaba ondan mı dicem ama alakası yoktur sanırım

Evet DAP yüzünden. DAP'ı disable et ve öyle indirmeye çalış. DAP ftp'ye login olmaya çalışıyor. Zaten 100KB birşey hızlı gelse ne olur gelmese ne olur.

Kermit nasıl başardın ve sorunun nedir dahayla anlıyabilmiş değilim. Next level dediği ve sen tıkladığın halde geçmemesi daha evel gördüğüm birşey değil. Next level'a tıkladığında oynanabilir bölümlerin listesi gelir sende en son oynadığının bir fazlasına tıklayarak ilerlersin.[hline]In God I Trust
For Rest I Just Test
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...