Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

En beğendiğiniz aktör?

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

Robert De Niro, Tom Cruse, Robbie William, Russel Crowe, Tom Hanks, Mel Gibson, Jeremy Irons en sevdiklerim arasındadır. Amaa

Sir Sean Cannory, Sir Ian McAllen (asıl mesleği tiyatro oyunculuğudur), Haluk Bilginer (tiyatro kökenli bir oyuncumuz daha) ve Altan Erkekli'nin (gerçi Ankara Sanat Tiyatrosu'nun tüm tiyatrocularını çok severim ama Altan Erkekli'nin yeri ayrı gönlümde) yeri çooook başkadır gönlümde[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

sıra yok, (varsa da atılan mesajlarda görülüp hatırlananlaa göre :-p) bazı aktörler yeteneklerinden, bazıları da genel tiplemelerinden ve oynadıkları filmlere uyumundan dolayı yer bulmuştur..

yetenek: (hemen herbir role uyan kişiler)
ian mckellan, (lotr'daki performansı yeter) sean connery, (oldfinger) tom hanks, (sp ryan) robin williams, (her filmi)robert de niro, (çeşitli filmler) anthony hopkins (kuzular serisi), jack nicholson (çeşitli)

rolünün erbabı: (parantezdeki stereotipi canlandırıyorsa o film sıkılmadan seyredilir)
mel gibson, (berserk adamı) bruce willis, (die hard serisi) gary oldman, (erol taş sendromu) jim carrey, (modern jerry lewis) arnold schwarzenegger, (kaslı bilumum aksiyon kahramanları) slyvester stallone (kaslı aksiyon kahramanları no 2)

ayrıca brendan fraser, (mummy serisi) edward norton, (çeşitli) tom cruise, (çeşitli) jeremy irons, (erol taş sendrom no 2) al pacino, (scarface ve godfather serisi) christopher walken, (çeşitli) russell crowe, (gladiator) jackie chan (yakın dövüş balesinin mucidi) gibi diğer bahsi geçen aktörleri de beğenirim, yazılanlardan beğenmediğim yok neredeyse hayret ettim ben de kendime.. :)

haa, burada görmeyip de ilk aklıma gelen tcheky karyo (luc besson filmleri) var mesela, biri daha vardı unuttum..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..

[Bu mesaj Sam tarafından 31 October 2003 12:41 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Sam hepsini söylemiş zaten bana kalmadı söylicek[hline]Dagger, 25 July 2003 03:39 tarihinde demiş ki:
My head enter!
ascraeus, 27 July 2003 17:15 tarihinde demiş ki:
garbage bolumunun kaldırılmasını istiyorum
aente, 11 July 2003 17:34 tarihinde demiş ki:
I am very şaşıring olayı..
Sosyal ağlarda paylaş

iş "beğenmek"se, ben yakışıklılardan gideyim bare, bağyan gözüyle...

brad pitt: daha önce de mutlaka söylemişimdir, sarışın mavi gözlü tipik yakışıklılardan hiç mi hiç hazzetmem ama bu adamın klasmanı farklı bence. yakışıklı olmasının yanısıra, çok çok iyi filmlerde (son 5 senelik performansına bakın, bi tane boş yok), çok iyi yaratılmış karakterleri, çok da iyi oynuyo hep. filmi olsa giderim, yönetmenine filan bakmam ben artık. budur.

son seneler performansını xtir edip sırf yakışıklı olduğu için orlando bloom'u koyarım, pek lokum bi arkadaş kendisi...

bi de johnny depp var: hem karizmatik hem de benim için tanrı seviyesine yaklaşmış olan tim burton'ın pek bi hoşlanıp, çeşitli filminde oynatığı bi aabi. seviyoz.

ama benim sefkilim hepsinden daha yakışıklı :))))
"düşmanlarım çatlasın" ve "gözünüz g.tünüze" (bir kıbrıs deymidir, nazarın kendi kıçına değsin gibisinden...) diyerekten eklemekte fayda görüyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

de niro, al pacino, jack nicholson, marlon brando, anthony quinn

bide robin williams'ın oyunculuğunu pek sevmemde, kendisi ve oynadığı roller çok tatlı =)[hline]G-power a.k.a gehena
werewolf
uin

[Bu mesaj hella tarafından 31 October 2003 18:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...